• agramZ
    2.3k
    uli hoeneß je sam sebe prijavio policiji tj. sudu kada je jedan njemacki tjednik objavio clanak kako oni imaju informaciju da "veliko ime njemacke bundeslige" drzi skriveni trocifreni milijunski iznos na svicarskom racunu, puno prije nego je uopce podignuta optuznica za utaju poreza. na izvanrednoj skupstini kluba je ponudio ostavku ali je NO odbio. onda je na godisnjoj skupstini obecao da ce nakon potvrde optuzbe clanovima ponuditi ostavku, sto na kraju nije ni morao jer je nakon pravomocnosti sam dao ostavku na mjestu predsjednika kluba i predsjednika NO-a, ali je rekao kako bi se nakon odsluzenja kazne volio vratiti. 2016te se onda i vratio na iste te dvije funkcije, pa je 2019te uoci izbora odlucio da se nece kanidirati ponovno kao predsjednik kluba i NO-a i sada je samo obican clan nadzornog odbora.

    hoeneß je gospodin naspram mamica.
  • marcio amoroso
    32.5k
    gospodin naspram mamica.agramZ

    Što baš i nije teško biti.
  • agramZ
    2.3k
    i nije, samo se ovdje izgleda usporedjivalo hoeneß-a sa mamicem. a ovaj nakon jebenog clanka pun nedokazanih tvrdnji jednog malog tjednika sam sebe druka.
  • Pop corn
    5.1k
    strani novinari svakako će izvući činjenicu da hrvatskog prvaka vodi trener koji je nepravomoćno osuđen za izvlačenje novaca iz tog kluba.Sibirski plavac

    Pomoci ce im se s time naravno nakon svakog zdrijeba. Nema predaje.

    Al ono kaj bih htio podvuci - nema tu razmisljanja da neces biti vise clan kluba. Naprotiv, bas treba biti clan kako bi se dao obol i tim postupkom u borbi za svoj klub. I shvatilo da si clan jer je to stvar identiteta koji ti lopovi ne mogu oduzeti.

    Time sto ne produljujete clanstvo pomazete njima da Antolic govori o nekim fantomima i sl. na tv nastupima
  • marcio amoroso
    32.5k
    @Pop corn ma ljudi su sad razjebani pa razmišljaju o svemu. Jbg.
  • xavier
    11.1k
    Što baš i nije teško biti.marcio amoroso

    :up: :smile:
  • xavier
    11.1k
    Usporedba Hoenesa i Mamića je kao da uspoređuješ nekog tko je privatno muljao s poreznom prijavom pa ga proglase krivim i mora platiti kaznu te osobu koja ukrade poveći iznos novca iz firme u kojoj radi. Prvi će vrlo vjerojatno ostati na svom radnom mjestu jer to što je napravio nema previše veze s poslom koji radi ako ga radi kako treba. Drugi naravno da nema teoretske šanse zadržati posao...osim ako je ta firma Dinamo.
  • Pop corn
    5.1k
    ma ljudi su sad razjebani pa razmišljaju o svemu. Jbg.marcio amoroso

    Jasno mi je i kuzim ih. Zato im dobronamjerno pokusavam objasniti neke stvari koje misle vruce glave raditi.
  • Nbbbm
    187
    Neću biti jedan od onih 'trebalo bi' ali neka akcija učlanjenja u klub bi bila pun pogodak, čak spojiti s akcijom učlanjenja u Futsal i KK Dinamo :wink:
  • The Undertaker
    4.1k
    Ja sam slavio protiv Arsenala i slaviti ću i ako opet prođemo u LP, sa ili bez Zokija na klupi. Meni je apsurdno uopće to objašnjavati na stranici Dinama.
  • vjeko1701
    5.9k
    Isto tako je nekome drugome apsurdno objasnjavati zasto ne moze slaviti nista dok god je Mamic na klupi. Svakome njegovo... ja razumijem obje strane, meni je osobno ubijena emocija koja je u nadi boljih dana presuda i izbjeglistva vracena. Bilo mi je neizmjerno drago sjesti s ocem i svim srcem opet zivjeti za svaku Dinamovu tekmu. On sad opet vise ni ne moze pogledati cijelo poluvrijeme Dinamove tekme i to me najvise pogada, jer je rodeni dinamovac...
  • Majki2111
    2.6k
    Točno to. Kad vidim da zreli ljudi dolaze i odrađuju svoj ugovor i posao bez obzira ko im je šef, dođe mi da se zapitam "Tko sam ja da gunđam?"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.