• Bosna86
    11.6k
    Do sljedeće sezone ćemo se svi ohladiti i opet će se sve nastaviti po starome.... Ne postoje rijeci da se ovo opise
  • Ludovic IX
    5.8k
    Ma doći će i ovome kraj ali zašto moramo čekati toliko dugo da sud odradi svoje..država je ta koja treba raditi za nas a radi sve samo ne za nas
  • über alles
    1.5k
    I onda se neki pitaju kak neki(ukljucujuci mene) ne slave golove i na utakmicama idu samo zbog tribine i prijateljstva sa ljudima sa iste...
  • Salva
    2.4k
    Baš tako. Još naravno dalton će na klupi imati sreće i izborit LP i ekipa će masovno zaboravit na sve ovo...
  • Crusades1986
    10k
    Ko će zaboravit na točno što u vezi sa lopovima? Ako stvarno misliš da će se zbog ulaska u LP sa mlađim ciganom kao trenerom zaboravit neke stvari onda si mašio "ceo" fudbal. Pa na koliko ligi prvaka se nije išlo zbog cigana? Pa da se cijela ova priča vrti isključivo oko rezultata danas ne bi imali ovu situaciju koju imamo već 10 godina.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    upravo tako...

    Ovo je smijeh šta rade i to bez trunke srama stida...

    Kako bi neki tovari rekli, bolje i sa deblima peti na tablici nego sa kriminalcima prvi na potjernici...
  • Ero
    942
    Ma realno kurac su protiv, od njih niš i ne očekujem.
  • r1oma
    1.5k
    ma nek sam nes kazu protiv njega zna se da odmah lete iz kluba
  • NORTE
    9.5k
    Ulli Hoenes je priznao krivnju, odslužio zatvorsku kaznu, platio novčanu kaznu i to sve nakon suđenja koje je trajalo dva dana.Crusades1986

    Nisam istraživao, izabran je od članova Bayerna na funkciju opet? Kako se dokazani kriminalac može prijavit na funkciju u Bayernu?
  • Crusades1986
    10k
    Znam da je sad bio aktivan cijelo vrijeme dok je Kovač bio trener Bayerna. A mislim da je on aktualni predsjednik Bayerna.

    EDIT:
    j00a3kwfro3gxhsf.jpg
  • reziser
    6.5k
    ja sam od onih koji se uvijek trude nać nekaj pozivitno u osobama pa i u dinamu

    al ova situacija..ovo imenaovanje je ubilo sve u meni
    nemam volje ni pisati tu jer znam da nema koristi od kuknjave....

    ubili mi emocije prema klubu za sada....

    :cry:
  • Mali dioničar
    14.7k
    Kako se dokazani kriminalac može prijavit na funkciju u Bayernu?NORTE

    Sudjeno mu je za povlašteno trgovanje na deviznom tržištu, a ne za izvlačenje novca iz Bayerna. Odnosno poreznu evaziju na tu temu.
  • Kwedi
    3.8k
    ako je neko osuđen, izdržao kaznu koju je dobio, zašto se ne bi opet prijavio na poziciju u bayernu?
  • Salva
    2.4k
    Tebe, mene ili ostatak ljudi ovdje ni osvajanje Lige prvaka neće previše dirat, ali govorim generalno o simpatizerima. I na Arsenalu je ekipa slavila pobjedu i odjednom zaboravila da je Zdravko samo 2 mjeseca ranije bio u Remetincu. Samo kažem, da uđu u LP uvijek bi se našao dobar broj derbi navijača koji bi ovakav Dinamo podržao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.