• The Undertaker
    3.9k
    nezz sta je to uigrano kod nas.Markelo

    Trenutno su u Dinamu svi igrači koji su igrali kod Bjelice osim Olma. Dakle, ako se nastavi Bjeličinom taktikom, mehanizme i uloge nije potrebno nanovo uigravati i objašnjavati. Pa i taj Gojak je prve polusezone (do Benfice) kod Bjelice igrao kao space shuttle. Plus što imamo gomilu dobrih igrača na lageru. Ja bih rekao da je trenutna igračka situacija puno bolja od one kad je Bjelica došao u Dinamo. Za onoga tko zna.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    je ja msl, nisam siguran dal je on ili netko, ugl.onaj kad je bio preksraj pa je netko ga udarii bedrom posred nosa i pao mu na glavu , to je ta situacija
  • superSantos
    2.5k
    Stari zadnje 2 sezone se gura pozitiva i zna se zasto je to tako, da smo svi poput tebe i da se cijelo vrijeme gurala negativa, ona jucerasnja brojka bi nam bila standardna za derbi u nekim normalnim okolnostima.Salva

    Možda treba da se postave snimke čitavog navijanja s utakmica iz recimo 2017. i ove sezone pa da ove priče o rozim cvikama i pozitivi padnu u vodu.

    Isto kao što ste od mrkih pogleda, jednog običnog srpda napravili mit, tako sad ovi razočarani, najpametniji (i ovi što ne idu nigdje a sve znaju, al to je ionako sve isti profil, ako ne i isti ljudi) rade mit o tome da se gura nekakva pozitiva dok i igrači i klub jauču kako ih se ne podržava i ne skandira se igračima.

    Koji je točno vaš interes u tome, da se sprdate s tuđom mukom (jer vi očito niste dio NAŠE priče)?

    Uostalom, eto vidila se jučer ta pozitiva, za ono jučer je nemali broj ljudi riskirao da ne uđe na nijedan stadion u Europi iduće tri godine, a vi bijednici se tu naslađujete.
  • superSantos
    2.5k
    Kako vas više nije sramota, i niko da poklopi debila a u zadnja 2 dana 10 postova napiše u tom tonu

    na ovog Jaru mislim
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Ima nemali broj pacijenata koji u svemu tome uživaju jer, eto, oni su ta radikalna anti-mamić struja, oni vide šta ne vidi nitko. Maltretiraju i prozivaju ljude koji prate nogomet i navijaju za klub, neka seljačka pseudo intelektualna brija. Ima doslovno na tisuće navijačkih grupa, formalnih, neformalnih, običnih navijačkih masa koje su unisono protiv uprave, predsjednika i vlasnika klubova pa ljudi i dalje prate i živciraju se radi kluba, samo kod nas je to neoprostiv grijeh i sljepilo. Ajde molim te...
  • SAS1987
    13.2k
    mozda ali mozda je problem u tome da su ljudi umorni od Mamića, stadiona i svih ostalih sranja. Svi zelimo Dinamo kojeg idealiziramo i sada frustrirani jer je vise nego ocito da ce Mamici i HDZ jos godinama vladati Dinamom. A i ako Mamici odu zbog pritiska, oni ce postaviti neke nove govnare. Pa zato neki zazivaju na pravno borbu, neki na prosvjede a neki imaju neke svoje ideje / viziju kako bi nastavak borbe trebao izgledati.

    Ljudi su umorni i zbog toga sve manje prate klub. Ali brez brige, nisu dinamovci odustali, oni samo spavaju i probudit ce se opet za neka bolja vremena.
  • agramZ
    2.2k
    a neki imaju neke svoje ideje / viziju kako bi nastavak borbe trebao izgledati.SAS1987

    zajebi ti to. ovaj jaro se pojavi svakih par mjeseci kad se desi neko sranje oko kluba da zajebava, podjebava, provocira i trola pa onda opet nestane. oko toga mu se vrti cijeli profil. koji mu je cilj i svrha ni sam ne zna.
  • Crusades1986
    9.5k
    Da, javi se svaka dva mjeseca kad se desi neki korak unatrag u vezi s situacijom u klubu. Sutra da Glava dobije oslabađujuću presudu doso bi vjv na forum i sarkasticno podjebavo ljude koji prate i dalje utakmice, vesele se nekim sitnicima u ovom tmurnom i odurnom stanju oko kluba, raspravljaju ovdje na forumu o igracima, trenerima i ostalome. Valjda smo mi "pogrešni" jer eto, bez obzira na sve, usudimo se komentirat ove normalne stvari koje se u normalnim klubovima komentiraju. Imam dojam da on misli da se ovdje pisu hvalospjevi na racun uprave i štakora u klubu. Vjerojatno nije pročitao 10 postova na forumu...

    Svatko ima svoj način razmisljanja oko situacije u klubu al to ti ne daju za pravo da omalovažavaš ostale i misliš da su oni pogresni a ti "pravi".
  • Bosna86
    11.5k
    Navijači Dinama bi se trebali ispričavati nekome zato sto prate i navijaju za DINAMO... Zamisli bezobrazluka....

    Sljedeći vikend kad netko zapali roštilj, treba ga kamenovati zato sto gura pozitivu, a HDZ na vlasti i mladi odlaze u kolonama
  • Infinity
    15.1k
    Sljedeći vikend kad netko zapali roštilj, treba ga kamenovati zato sto gura pozitivu, a HDZ na vlasti i mladi odlaze u kolonamaBosna86

    U sridu!!! :up:
  • deda
    27.3k
    Nema nikih problema. Ako smo zato da trebamo mrziti Dinamo, navijati protiv njega i sramiti se zato što smo Dinamovci mi ćemo lupiti pečat na ovaj forum. Najmanji problem. Tako i tako nas par budala plaća cijelo ovo veselje rasprave koje imate tu.

    Hvala na povjerenju.

    Uprava.
  • Jaro
    5.3k

    Nema beda... Jaro smeta pa i odlazi... isprike ako su vas poneke sarkasticne poruke pogodile. Nece vise.
    Admini ako imate mogucnost - brisite profil, ako ne valjda se sam deaktivira nakon nekog vremena...
    Zz...
  • Crusades1986
    9.5k
    Ma ni slucajno dirat forum. Ovo je jedna od rijetkih pozitivnih stvari u ovoj prašumi nelogičnosti i apatije oko kluba.
    Jel postoji neki način da se otvori neki račun pa da svaki mjesec tko želi uplati neki iznos za rad foruma? 10, 20, 50 nebitno...
  • deda
    27.3k
    Gospodine Jaro, nemoj ovo shvaćati osobno, ali ovdje je 99,9% ljudi koji su antimamićevci i kojima se gadi masa stvari oko Dinama. A ti im dolaziš s visoka popovat kako mogu navijat za Dinamo. Ne znam jel ti uopće shvaćaš apsurdnost ove situacije. Što se mene tiče piši i dalje, a ako ne želiš ne piši. Nema potrebe za deaktivacijom profila, to ne znači ništa.
  • deda
    27.3k
    Hvala kolega, zasad nema potrebe. Ukoliko se za to odlučimo na vrijeme ćete biti obaviješteni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.