• Somport
    556
    Ma ne kužim ovaj prigodni poklon, piše USB memorija 8 GB a ja dobijem karticu na kojoj ne vidim priključak. Htio bi poslati slike, ali ne želim nekome pokvarit.
  • Somport
    556
    Ne kužim kaj su htjeli postić s time, pa mi je malo nejasno. Sori ak sam upalio nekome alarme :sweat:
  • Somport
    556
    Dosad samo onak standard, iskaznica, letak, poklon.
  • Neki tip
    19.1k
    Pogledaj karticu malo bolje.. usb kartice obicno imaju dio koji se izvuce, izvadi, pogurne, savine, otvori.. i koji sadrži ono sto trazis. :)
  • Somport
    556
    Skužio sam. Savine se prema van s stražnje strane. Malo me odbacilo to kaj s jedne strane izgleda ko da se može odlomit a s druge je tvrdo.
  • reziser
    6.2k
    Produžio članstvo i dobio stick 8gb. Gdje je problem?
    Malo je nespretno napravljen ali moraš ga malo izvući pa okrenuti.
  • Somport
    556
    Da, ma sav sam zbunjen danas. Inače sam naviknut na one deblje "thumb-driveove", ovo sam prije vidio možda jednom u životu. Hvala na pomoći.
  • reziser
    6.2k
    dinamovci uvijek za pomoć jedni drugima :wink:
    sve napravio online i članska došla za 3 dana doma
  • nkdz
    829
    ...tako će poslije Pule na odmor pustiti Dominika Livakovića, Emira Dilavera, Kevina Theophilea, Nikolu Moru, Arijana Ademija, Mislava Oršića i još neke druge prvotimce, pa će prvenstvenu sezonu protiv Varaždina zaključiti Dinamova budućnost. No, Dinamovi iskusniji pojedinci neće dugo odmarati, nova prvenstvena sezona kreće već 15. kolovoza, a Dinamovci će s mini-pripremama krenuti dosta ranije. Kada? Kada to odluči novi trener, Kek ili tko god to bio...

    znaci 15.8 prema 24 sata krece nova sezona
  • Somport
    556
    Optimistično, po meni.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Dinamo ce biti opet jedina ekipa iz HNL koja ce biti od početka i licencirana u FIFI i Pesu....
  • Nolifer
    6.5k
    Nadam se i u FM.. a ste vidli nacin kupovine novog dresa?
  • marcio amoroso
    32k

    Stavio je deda u temi dresova.
  • immerwieder
    1.2k
    "Na dobrom smo putu da upropastimo sve dobro što smo radili cijelu sezonu." kaže bracek,
    niste, nego ste već došli na kraj tog puta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.