• xavier
    11.1k
    Nemojmo niti naivni. Zar netko misli da je stvarno postojala bilo kakva šansa da završi na neki drugi način nego ovako?
  • marcio amoroso
    32.5k

    Uvijek smiješan, uvijek smeten.
    Polovanec dijete kreten :grin:
  • Simke
    497
    Realno, koja su vaša očekivanja od igrača što se tiče ove situacije?Pop corn

    S njihove strane nazalost ocekujem kompromis i kako bi se reklo pojeo vuk magare, a s moje strane nastavak porasta frustracije.
  • Nbbbm
    187

    Kaj nije išlo uvijek zbunjen? :grin:
  • Pop corn
    5.1k
    Između ostalog, i na ovakve situacije sam mislio kad sam rekao da ih se podcjenjuje.
    Opet su izašli kao pobjednici ljutilo to nas ili ne.
    Cosey

    Al ovo nije bila nasa bitka. Nije na nama da budemo odvjetnici, PR-ovi i sl igraca. Mi svoju bitku vodimo i znamo protivnika i svoje korake.

    Ovo je samo tuzna zbilja....
  • Bosna86
    11.6k
    i ajd ostani normalan na ovo....
  • marcio amoroso
    32.5k

    Da, da :monkey: davno je bilo pa sam pomiješao malo :grin:
  • BlueVelvet
    336
    Eto kao što sam i reko ranije, jedini koji će iz ove priče izać posrani smo mi, tj. Vi koji ste se po nadali da bu ovaj put nešto drugačije...

    Polagat nade u nekakvog Bjelicu kojemu je svaka druga izjava veličanje štakor iz Međugorja. Ili u igrače kojima je ovo izvor prihoda je jako naivno.

    Zapravo posrani su ispali i igrači koje se prikazalo ko sebične šupke i kojima se potjera cijeli stručni tim a oni su pognutih glava potpisali anekse.

    Sve po starom u Maksimirskoj 128.
  • deda
    28.1k
    Ja po tisućiti put ponavljam. Ovo nije rat igrača i trenera. Oni su tu samo prolaznici. I kao od takvih mi čak nemamo ni pravo imati ikakva očekivanja u ovom ratu. Ovo je sukob uprave i navijača. Točka.
  • Mr Blue
    3.4k
    Ovo sam napisao prije više od dva tjedna:

    Ja osobno nikad nisam očekivao od igrača da će voditi ovu borbu protiv uprave zbog nas ili nešto tako slično. Od prvog dana ove drame sam uvjeren da će sklopiti dogovor o plaćama čim se za to steknu neki minimalni uvjeti. Ne vjerujem da će itko od njih zbog 'naše borbe' ugrožavati svoju egzistenciju.Mr Blue

    Nastavno na to, od igrača nemam nikakvih drugih očekivanja osim da kad su na terenu daju sve od sebe i odnose se s poštovanjem prema grbu na prsima. Igrači i uprave prolaze, ostajemo samo Dinamo i mi.
  • Neki tip
    19.4k


    mislim da nijedan aktivan igrač neće sudjelovati niti u borbi niti u pobjedi.

    I neću ih poslije prezirati zbog toga. Igrači nisu Dinamo, dolaze i odlaze..
    Neki tip sa Zapada

    Slično, prije 16 dana
  • Nolifer
    6.7k
    Nebi se čudio da bu pod europskim utakmicama opet prazan stadion... treba ga bojkotirat opet. Pa nek se čude onda svi, di je nestala ona plava groznica na europskim tekmama... jer pod domaćem prvenstvom ionako bude malo ljudi i to malo će nestat...
  • xavier
    11.1k
    Nebi se čudio da bu pod europskim utakmicama opet prazan stadion... treba ga bojkotirat opet. Pa nek se čude onda svi, di je nestala ona plava groznica na europskim tekmama... jer pod domaćem prvenstvom ionako bude malo ljudi i to malo će nestat...bbbjura

    Većini te ekipe koja ide samo na europske utakmice, sve ovo van terena ni nije toliko bitno. Znači razmišljanje u stilu "dok je rezultata, nek Mamić krade koliko hoće".

    A kako stvari stoje, utakmice će se, jednom kad napokon krenu, ionako igrati bez gledatelja.
  • deda
    28.1k
    Na prvo gostovanje bi trebali pak otići u tisućama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.