• Crusades1986
    10k
    Od sveg srca im to sve želim. Mene su u podršci opet izgubili na neko duže vrijeme. :vomit:
  • Ludovic IX
    5.8k
    Da sam na bjeličinom mjestu ne bi pristao na nikakav raskid. Jebite se vi, izabrali ste novog trenera a mene plačajte do kraja ugovora.
  • xavier
    11.2k
    Da sam na bjeličinom mjestu ne bi pristao na nikakav raskid. Jebite se vi, izabrali ste novog trenera a mene plačajte do kraja ugovora.Ludovic IX

    Na kraju se svi uvijek dogovore.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Ali zašto bi uopće pristao na odricanje ičega iz ugovora..jedino da ima ponudu pa da mu ugovor smeta
  • xavier
    11.2k


    Pa sam si napisao. Svatko kad se zbroji, zaključi da je ipak bolje uzeti otpremninu, zatvoriti to poglavlje i tražiti novi posao nego "odrađivati" ugovor i ne raditi.
  • Infinity
    15.3k
    Kompromis je svima u interesu zbog buducih poslova. Kako klubu, tako i treneru. Samo sto je klub ispusio mnoge kredite s ovom situacijom sad.
  • Neki tip
    19.6k
    Od sveg srca im to sve želim. Mene su u podršci opet izgubili na neko duže vrijeme. :vomit:Crusades1986

    Sve 5, ali nismo li ovu "vijest" znali svih ovih mjesec, mjesec i po nakon kojih je "potvrđena"? I da Bjelica odlazi pa i da najvjerojatnije Jovičević dolazi na njegovo mjesto.

    Ja sam svoje odživcirao, sad samo vozim u nekakvom emotivnom leru.. :sad:
  • NORTE
    9.5k
    Ja sam svoje odživcirao, sad samo vozim u nekakvom emotivnom leru.. :sad:Neki tip sa Zapada

    Živcirati se radi novog tjeranja trenera? Emigrant nam i dalje vodi klub. Koliko god nam to bilo teško priznati. Karticom kluba plaća se adaptacija kuće tipu koji izrađuje skice lažnih transkripata kako bi se emigrantu pomoglo u 'obrani' od utemeljenih optužbi za pljačku kluba. Potjerali 'preskupog' trenera kojem su sami dali plaću.
  • Neki tip
    19.6k
    pa slažemo se.. referiram se na reakciju kolege @Crusades1986 koji je reagirao gotovo kao da ga je ovo iznenadilo i zateklo.

    Al ok, sve je ovo izvedeno toliko pi...ski da bi me žalostilo da ništa nisam osjetio, da mi je svejedno. Samo što je išlo nekako postepeno, odžalovao sam tijekom procesa, a ne sad kad je samo finiširano.
  • deda
    28.7k
    Iskreno ja sam također u nekakvom leru, ne znam da li zbog korone tj. problema u poslu. Teško mi je priznati to, ali za Dinamo me trenutno boli ona stvar. Motivacija mi je trenutno na 1% :sad:
  • Neki tip
    19.6k
    Nekako je grozno to za reći, ali da, drugačije su trenutno posložene stvari.. nažalost, češće sam na Zoni ovih dana zbog igre dvojbi koja me zabavlja i opušta, nego zbog Dinama. :sad:
  • SAS1987
    13.7k
    Poslednje dvije sezone su bile demo verzija Dinamovog punog potenciala, dvije sezone koje su dokazale da je več Dinamo danas dovoljno jak klub koji se boru za 3. mjesto u Ligi Prvaka i koji je favorit za 1 ili 2 mjesto u grupi Europske Ligi.

    Zbog toga je je naravno i ispravno da su ljudi sada razočarani i emotivno prazni jer je to u nekima ubilo nadu za boljim vremenima. Kao svi vi sam i ja uživao poslednje dve sezone ali Iskreno, ja nisam niti malo razočaran jer klub još uvjek vode Bandić, Mamići, Antolić... a sa njima dobro znamo kako stojimo.

    Više od odlazka Bjelice me žalosti da još mjesecima nećemo dočekati presude i zbog toga nama je jedina nada da će Bandić što prije izgubiti vlast u Zagrebu (sledječe ljeto). Zato, jedino što nama preostane je da ne izgubimo nadu i nastavimo se boriti za izbore na sve moguče načine.

    Samo jako :up:
  • Eduardo
    17.8k
    Iskreno ja sam također u nekakvom leru, ne znam da li zbog korone tj. problema u poslu. Teško mi je priznati to, ali za Dinamo me trenutno boli ona stvar. Motivacija mi je trenutno na 1%deda
    Osjeti se po tvojim upisima. Nema te nigdje.

    nažalost, češće sam na Zoni ovih dana zbog igre dvojbi koja me zabavlja i opušta, nego zbog Dinama. :sad:Neki tip sa Zapada
    Tebi moramo dovući Ivkovića na forum. To bi bile rasprave i dvojbe da glava boli :sweat:
  • Crusades1986
    10k
    Drugi put me iznenadilo i zateklo :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.