• BBB Mataa998
    1.2k

    Jel ti prvi put gledas ovaj podcast? Ili opcenito podcast emisiju?
  • Plava stijena
    32

    Prvi put s ovim voditeljem, prije je bio onaj losos... Znam da taj podcast vode seljačine Rale i onaj klempo, ali njih nikad ni ne gledam. Kada su sportaši u pitanju očekivao bi se određen level pristojnosti. Prema Kuletu je pristojan, a s Marom ko da je ovce čuvao. Meni je to neugodno bilo za ćut.
  • Salva
    2.3k
    Mara mu je u gotovo svakom nogometnom podcastu, ne znam o čemu pričaš.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Oprosti ako te ovo vrijedja ali stvarno pojma nemas o konceptu emisije i podcasta opcenito.
  • Jos-Optimus
    224
    Stari moj, promašio si ceo fudbal
  • mali M
    3.4k
    Stjelja nekima sjeda nekima ne, al neznam dal ti je ovo prvi puta da gledaš njihov podcast. Taj voditelj i Mara su u super odnosu i poznaju se odavno i stalno se sprdaju. Kažem Stjelja zna često bit seljo jer glumi neku veličinu, jer se svima ulizuje, al reć da je smeće koje nema respekta za Maru je baš glupavo. Koda si pao s Marsa. Baš ste mi simpatični vi likovi koji valjda prvi put nešto pogledate pa onda bubnete i ostanete živi.
    Edit. Sad sam vidio po kasnijim upisima da si zbilja upao na ovaj podcast ko padobranac.. sve jasnije
  • mali M
    3.4k
    čekaj da tek vidi kako je Joe Rogan "bezobrazan" u svojem podcastu.. :rofl:
  • BBB Mataa998
    1.2k

    A zamisli tek da je slusao do kraja pa onaj dio di Mara kako su i u njegovo vrijeme znali u Splitu paliti vatromet pod prozorom hotela da nasi ne mogu spavati, a Mara kaze on nista ne primjeti jer se tek ujutro vrati iz birca u hotel. :lol:
    Zamisli tako nesto je rekao u podcastu a mladi gledaju a i Kule tu, u zatvor s njim odmah :rofl:
  • mali M
    3.4k
    :lol: nemoj mi raditi spojler jer nisam još ulovio vremena za pogledati :lol:
  • Marley
    834
    Ja cu samo jos jednom zakljuciti, Kule se cini tako simpa, dobar decko, cak i zvuci pametno. Nije da to nismo znali dosad, ali ipak :smile:
  • GaijiZG
    592
    Dobro kad će Alen Lesički u neki podcast il nešto, zar je takva kukavica. Prvo je virio iz paštete, sad ga nema niđe. E moj Lesi Lesi, sakrio se u kući.
  • Zagi
    4.9k
    Tri put si rekao, sada ćeš ga prizvat...
  • Cosey
    434
    Ne znam treba li biti ovdje ili ne, podcast s jednim bbb:

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.