• jedan u nizu
    5.6k


    upravo pogledao.
    Nisam odusevljen. Ovo mi nije neki podcast, ovo je zapravo video intervju. Nisam osoba koja prati podcaste, tu i tamo pogledam neki nogometni sa podcast inkubatoa ili ako netko linka ovdje nesto.

    U ovom mi fali neke 'rasprave', fali mi podpitanja, fali mi spontanosti. Voditelj realno ide po pitanjima koje si je pripremio, i kad gost zavrsi, ide drugo pitanje.
    Toliko propustenih sansi za dobra podpitanja nakon odgovora da mi je vec islo na zivce.
    Imam dojam da su gosti i htjeli vise reci o nekoj temi, ali ih je ovaj brzo presjekao i krenuo dalje.

    Zato kazem, nije lose, ali kao intervju, a ne podcast.

    Gosti ok, Cabraja mi je bas onako korektan lik, na mjestu, jako je realan. Mudrazija normalan zagrebacki decko koji je prosao razne zemlje trbuhom za kruhom. Takoder realan, smiren, dobra komunikacija.
  • Cosey
    433
    Mislim da je sazrelo vrijeme da Zona pokrene podcast o Dinamu. Pitao sam ako se ne varam ovdje ljetos i odgovor je bio ne, ali jednostavno postoji prazan prostor.
    Svaka čast i 8 24 i Denisu, ali treba netko tko će pokrenuti teme o svim aspektima Dinama.
  • mali M
    3.3k
    Mislim da je sazrelo vrijeme da Zona pokrene podcast o DinamuCosey

    e Kouzi moj, o tom već vodimo raspravu mjesecima.. :lol: viču i meni stalno ne, ali ja sam uporan i pokušavam argumentirati stalno nove "dokaze" zašto treba! :lol:
    Uglavnom, čak nije poanta da sve teme budu o svim aspektima Dinama, može biti i reprezentacija i kk Dinamo i Futsal Dinamo, i osvrt na HNL, ali iz Dinamove perspektive ili još možda bolje rečeno, uz gostovanje jednog od mnogih Dinamovih skupštinara ili članova odbora koji su specijalci za hrpu toga od ekonomije do društva ili sporta.
  • mlinchica
    995
    Jednog dana, kada se, nadam se spojimo s KK, Futsalom, OK pa možda i još kojim klubom, mislim da bi bio pun pogodak. Objedinio bi nekoliko sportova, ženskih i muških, zagrebačkih klubova… tema koliko hoćeš, ideja, gostiju.. Mislim da bi tada fakat bio uspješan.
    To spajanje će nas lansirat i navijački/simpatizerski 100%. I neće bit brige oko punjenja tribina više.
  • Cosey
    433


    Ima tu puno tema. Sportski dio, navijački, pa malo o upravi itd. Ne mora biti to ne znam kakva produkcija, ne mora biti niti jedan voditelj, može se ekipa izmjenjivati. Ne mora za početak biti niti jednom tjedno odnosno nakon svake tekme nego jednom mjesečno.
  • mali M
    3.3k
    Ne mora biti to ne znam kakva produkcija, ne mora biti niti jedan voditelj, može se ekipa izmjenjivatiCosey

    tu se neće složiti ekipa Zone sa tobom, ali ni ja. Nesmijemo se snimati lošim kamerama, sa lošim zvukom i voditeljima koji će smarati ekipu. Kako je netko već rekao, to nesmije biti "intervju", pitanje/odogovor, nego razgovor o određenoj temi. Voditelj je jako bitan u tom formatu i o voditelju će uvelike ovisiti i gledanost. Ja osobno mislim da među nama ima sigurno jako dobrih potencijala za voditelja, al to se mora provjeriti na razgovorima sa kandidatima.. uglavnom, slažem se da nam treba podcast već jučer, ali se slažem i da to nesmije biti odrađeno kod Perice doma sa tatinim mobitelom..
  • nemapredaje
    1.9k
    Preporučujem svim ljubiteljima nogometa, osobito nostalgičarima.

    Užitak je slušati čovjeka.

  • Eduardo
    17.2k
    Krešo Čampa, meni osobno sinonim za prijenose Serie A.
  • miro
    3.1k
    Živo me zanima i pozorno ću pratit što će se pričat o ovim utakmicama i pogotovo o ulasku na teren i razbijanju po gradu. Najviše me zanima što će Ćurković reći i hoće li spomenuti Torcidu, Lukšu, ili Naš Hajduk. Da postoji ponuda u kladionici, uplatio bih da ga nema na sljedećem podcastu.

    Hoće li itko spomenuti suđenje stranih sudaca i činjenicu da su s uvođenjem te prakse očigledno nekonkurentni u dvoboju s nama?

    Nisam ispratio Podcast 8 24, ali se nadam da im je Profa vadio mast
  • Jaro
    5.4k
    Najviše me zanima što će Ćurković reći i hoće li spomenuti Torcidu, Lukšu, ili Naš Hajduk.miro

    Nece... Oni mu kruh daju i go je to. Zato je potpuno nezanimljiv, osim kad je "zivcano odbijao o sudjenju" nakon Varazdina a orije VARleaksa jer je znao da idu "izvanredne" presice i curenja snimki i kmecanje na najjace...
  • Captain America
    13.2k
    Mario Kovačević je na Tribini u 9.
  • Captain America
    13.2k
    Kule dolazi u Podcast inkubator (valjda u petak). Nadam se da će Brkić biti voditelj.
  • Banana 2
    363
    Kule dolazi u Podcast inkubator (valjda u petak). Nadam se da će Brkić biti voditelj.Captain America

    Znači odlazi na ljeto u Bundes za 8m. Već je riješeno.
  • Plava stijena
    31
    Kakav odvratan ljigavac je ovaj voditelj, niti malo respekta za Maru legendu, smeće se s njim razgovara ko s nekim balavcem u birtiji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.