• Jurki
    11.7k
    Zapravo imaju solidan kadar, ali kako su krenuli ne bi me čudilo da i to razjebu do temelja na ljeto.Banana 2

    Da za trece mjesto. Imali bi realno puno manje bodova da nije bilo pritiska prema sucima.
    Ali da slazem se.. nek razjebu ekipu do temelja.. nebi se bunil nimalo.
  • Captain America
    17.6k
    Jastog bil u vaterpoluJurki

    Lukša je blefer, a bivši policajac Bukovac jastog :grin:
  • Banana 2
    472
    Da za trece mjesto. Imali bi realno puno manje bodova da nije bilo pritiska prema sucima.
    Ali da slazem se.. nek razjebu ekipu do temelja.. nebi se bunil nimalo.
    Jurki

    Mislim da imaju dobru ekipu. Treba im bolja osmica od Krova i kreativnija/fluidnija desetka od Pukštasa. Olakotna je okolnost što Pukija mogu i najbolje utržiti. Trebaju im ozbiljna krila i napadački bekovi, to im je najveći problem uz ozljede.

    Osobno im ne želim loše. Želim da budu konkurentni, kao i Rijeka i Osijek. Što ozbiljnije ekipe oni imaju, to ćemo ozbiljnije rezultate postizati i u Europi umjesto da sve ovisi samo o nama. Dugoročno, to je dobro za sve pa tako i za Dinamo.

    Kužim navijački sentiment, ali ne gledam blagonaklono prema tom crabs in a bucket mentalitetu.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Tu je vecina govorila kako imaju jaci kadar od nas i kako su odlicno odradili dva prijelazna roka.

    Sada se govori kako im je kadar sposoban samo za uloviti 4. mjesto na tablici.

    Brzo vjetar mijenja smjer na zoni
  • Jurki
    11.7k
    sve je to isti kurac.
    Bas su me danas razveselili svi. Mislil sam da bu dosadan ponedjeljak..kad ono..kolaps.
    Ehh kad bi ih Zekic jos zakucal za vikend..
  • Keyser Soze
    10k
    Želim da budu konkurentni, kao i Rijeka i Osijek. Što ozbiljnije ekipe oni imaju, to ćemo ozbiljnije rezultate postizati i u EuropiBanana 2

    Vidim da često ljudi ovo pišu i ne znam zašto. Znači, mi smo svoje najbolje rezultate u Europi ostvarivali onda kad smo sve ostavili 20 bodova iza sebe u prvenstvu, s konkurentnim rivalima raste šansa da zbog jednog lošeg prijelaznog roka izgubiš kvalifikacije za Ligu prvaka, a u Europi ne pružiš maksimum jer ti gori pod nogama u prvenstvu. Čak se za primjer može uzeti i ova sezona, loš ljetni rok, drugi smo u ligi i lovimo Rijeku, a vrlo lako s plasmanom u LP možemo dominirati narednih 5 godina.
  • DrawTube
    4.7k
    Želim konkuretne Rijeku, Osijek, Varaždin, Istru, Goricu

    Hajduku želim agoniju vječitog 9. mjesta
  • Bruh
    925
    možda će dogodine sa tribine Hajduka HDZ! HDZ! HDZ! kakvi klauni iz NH
  • Banana 2
    472
    Vidim da često ljudi ovo pišu i ne znam zašto. Znači, mi smo svoje najbolje rezultate u Europi ostvarivali onda kad smo sve ostavili 20 bodova iza sebe u prvenstvu, s konkurentnim rivalima raste šansa da zbog jednog lošeg prijelaznog roka izgubiš kvalifikacije za Ligu prvaka, a u Europi ne pružiš maksimum jer ti gori pod nogama u prvenstvu. Čak se za primjer može uzeti i ova sezona, loš ljetni rok, drugi smo u ligi i lovimo Rijeku, a vrlo lako s plasmanom u LP možemo dominirati narednih 5 godina.Keyser Soze

    Raste šansa da kiksaš u jednoj sezoni, ali dugoročno vodi rastu HNL koeficijenta. Naša liga ima enorman potencijal za rast jer izbacujemo prosječnog igrača relativno visoke kvalitete. Dugoročni cilj treba biti dospijeti do dva mjesta u LP, a to onda daje i garanciju za individualne kiks sezone.
  • Keyser Soze
    10k
    Mene osobno ne zanima rast drugih klubova, želim samo da Dinamo bude najbolji. Da mogu odmah bih potpisao da svaku sezonu osvajamo dominantni kao 19./20. i igramo grupe LP preko kvalifikacija, a ostali neka se koprcaju.
  • Jurki
    11.7k
    Dugoročni cilj treba biti dospijeti do dva mjesta u LP, a to onda daje i garanciju za individualne kiks sezone.Banana 2

    I onda u slucaju kiksa ides u lp preko puta neprvaka i bus upal u ligu prvaka na sveto nigdarjevo.
    Ko ih jebe nek se ugase kaj se mene tice. Zelim im za koji mjesec cim brze ispadanje iz Europe.
    Prije sam razmisljal joj da bar prođu pa da malo se popravi koeficijent..a sad bmk za koeficijent. Nek se samo sramote.
  • Banana 2
    472

    Sa konkurentnim rivalima i mi ćemo konstantno biti pod pritiskom da budemo još bolji. Kvaliteta lige je maltene dekretom poboljšana uvođenjem lige 10 i to je period naših najboljih europskih rezultata, a ja bih rekao i jedan od uzroka. Sa kvalitetnijim konkurentima taj bi se efekt dodatno osnažio. Za rast Dinama je nužno da rastu i ostali.
  • Jurki
    11.7k
    kvaliteta lige se nekaj poboljsala ali nasa hnl konkurencija nema veze sa nasim rezultatima u Europi.
    Vec sa bijegom nasmrkanog, dolaskom Bjelice i svega ostaloga kaj se poklopilo.


    Nama mora biti mjerilo Europa a ne hnl.
  • Sajla
    5.1k
    Kaj se mene tiče nek završe kao Nottingham Forest ili Preston North End i da za 25 godina "pape i dida" pričaju na tribini dok igraju za kvalifikacije u prvu županijsku kako su nekad igrali 1/4finale LP, a mi da im dolazimo u goste u prvom kolu kupa i da klincima koji se danas još nisu rodili budu "simpatični klubić s juga".
    A nama nek konkurent budu Segesta i Inker, nemam niš protiv.
  • Banana 2
    472
    Kada ti osvajanje lige ne ovisi o trpanju drugoligaških klubova nego o nadmetanju sa ozbiljnijim suparnicima onda si primoran i drugačije krojiti i voditi momčad. Prosječan HNL klub je danas mnogo kvalitetniji nego prije lige 10.

    Pogledaj Rudeš ove sezone, koliko bi europski konkurentan bio Dinamo koji je građen da melje uglavnom Rudeše?

    Dokle god su Špikić i Hoxha dovoljni za osvajanje HNL-a, Špikić i Hoxha su ono što ćemo gledati. Sve te stvari idu linijom manjeg otpora, a napredak će u pravilu sustavno pogoniti nužnost i potreba. Kvalitetnija liga u prijevodu znači i veću europsku konkurentnost.

    Europska konkurentnost se pak pretače nazad u rast kvalitete same lige zbog šireg priljeva europskih sredstava. To ima plafon, ali treba biti iskorišteno i to je prostor u kojem HNL treba rasti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.