• Cosey
    435
    Ne znam tko stoji iza Instagram stranice glas purgera, ali napisao je kako su posudili lovu od Pripuza. Zanimljivo, okej, možda je trač, ali svejedno.
  • Paggini
    7.1k
    Na temelju čega oni misle da će Pukštaš dobiti 10 milja a Sigur 6-7 milja? Pa nijedan ni drugi nisu pokazali ništa van HNL-a, a i to što su pokazali u HNL-u je jako dobrih tri, četiri utakmice, prosječnih 15 utakmice i grozota ostale utakmice.

    Baturina je pokazao kroz VIŠE godina u VIŠE NATJECANJA protiv JAKIH PROTIVNIKA šta može, koliko može i koliko zna. Plus, Dinamo je klub visokog renomea za naš rang poznat po štancanju svjetskih igrača u zadnjih 20ak godina, tko zna za Hajduk osim bliže okolice? Kog je Hajduk izbacio van? Pašalića koji je korektan igrač ili Vlašića koji je truba?

    Pa mi smo jednog Livakovića koji je postao svjetski poznat golman na svjetskom i koji godinama brani na vrlo visokoj razini jedva uvaljali turcima, a ista stvar i za Ivanušeca koji u CV-u ima bezbroj čudesnih tekmi - isto, jedva 7, 8 milja ako se dobro sjećam.

    Ali ne, Pukštaš ide za 10 minimum, Sigur sigurica 7, 8 milijuna. Smiješan klub.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Dobra stvar je da su već pet dana prije utakmice počele tenzije između Istre i Rijeke...mogao bi biti pravi derbi.
    Istra u takvim uvjetima na onom travnjaku može zakuhati, unatoč jučerašnjem uvjerljivom porazu, vidi se da nisu loša ekipa.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Nakon godinu dana se Strategija mora pogledati i ažurirati. Mi smo pokrenuli da se Strategija pregleda, ažurira i krene dalje. Cilj je naslov prvaka sljedeće sezone. Samo moramo vidjeti način na koji ćemo se boriti za naslov. Ovaj način se nije pokazao uspješnim

    NO Hajduka su vrlo stručni ljudi. Dakle, oni samo moraju vidjeti način na koji će doći naslov i eto ga, piece of cake. Laganica.
  • Jurki
    8.7k
    Samo moramo vidjeti način na koji ćemo se boriti za naslov. Ovaj način se nije pokazao uspješnimMlađi referent

    S obzirom da se ni jedna metoda nije pokazala uspjesnom..jedino jos da probaju naoruzati torcidu sa kalasnjikovima pa da pucaju na protivnicke igrace.
  • Banana 2
    446
    Na temelju čega oni misle da će Pukštaš dobiti 10 milja a Sigur 6-7 milja? Pa nijedan ni drugi nisu pokazali ništa van HNL-a, a i to što su pokazali u HNL-u je jako dobrih tri, četiri utakmice, prosječnih 15 utakmice i grozota ostale utakmice.Paggini

    Poslat će ih u MLS kao i Biuka koji danas igra u Segundi.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne znam tko stoji iza Instagram stranice glas purgera, ali napisao je kako su posudili lovu od Pripuza. Zanimljivo, okej, možda je trač, ali svejedno.Cosey

    Taj trač kola već neko vrijeme, a posrednik je navodno bio Pripuzov consigliere Pavasović.
  • SjevernaStrana
    764
    Pa mi smo jednog Livakovića koji je postao svjetski poznat golman na svjetskom i koji godinama brani na vrlo visokoj razini jedva uvaljali turcima, a ista stvar i za Ivanušeca koji u CV-u ima bezbroj čudesnih tekmi - isto, jedva 7, 8 milja ako se dobro sjećam.

    Ali ne, Pukštaš ide za 10 minimum, Sigur sigurica 7, 8 milijuna. Smiješan klub.
    Paggini

    Livaković i Ivanušec su prodani za smiješne cifre isključivo zbog nesposobnosti našeg vodstva kluba koji nas je doveo u takvu situaciju da ih moramo prodati za tu "siću"...

    A što se tiče Pukštasa, Sigura i sličnih te cijene si oni u startu mogu slobodno prepoloviti (ako ne i više od toga) i moraju znati da i kod njih postoji ekipa koja se ugradila u transfere, čak gora situacija nego kod nas rekao bih... Pitanje je koliko će love sam klub vidjeti od tih transfera...
  • Captain America
    14k
    Pukštaš dobiti 10 milja a Sigur 6-7 miljaPaggini

    Za Pukija mogu dobiti jer je pokazao pod normalnim trenerom jako zanimljive stvari. Dečko je Amerikanac i ako su Biuka uvalili u MLS za 7 sa statistikom Luke Menala, onda mogu i Pukija tamo za 10ak. Za Sigura ne vjerujem da mogu dobiti više od 5, pogotovo jer se radi o za prodaju nezahvalnoj poziciji.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Ovo što Sopić radi sa micanjem fokusa s ekipe cijeli ovaj proljetni dio sezone je genijalno. Doslovno nakon svake utakmice ciljano uđe u nekakav sukob s nekim, bilo novinarima bilo suparničkim klubovima, stavi fokus na sebe, tjedan dana se piše o njemu i njegovim izjavama, a ovoj neiskusnoj ekipi skida pritisak s leđa i diže im elan. Baš vrhunski odrađeno s njegove strane.

    Evo sad se opet svugdje piše o "sukobu" njega i Puležana oko kapaciteta i tribine, a ekipa mu je na miru, bez dodatnog pritiska i gura i dalje. Možemo pričati o njemu, njegovom karakteru, njegovom stavu, ali kako se kaže, cilj opravdava sredstvo, a igrači mi izgledaju kao da ga obožavaju.
  • Purger
    360
    Ivan Matana, član uprave zadužen za financije, rekao je: Posao se nastavlja. Klub je stabilan. Sve se nastavlja kao što je bilo. Financijski smo stabilni. Čestitam Marinki i zahvaljujem se Lukši na prve tri godine. Planove ne radimo od danas do sutra, radimo pola godine do godinu dana unaprijed. Procjenjujemo rizike i upravljamo rizike. Kad dođe novi predsjednik, on će imati svoj smjer. Sukladno tome ćemo kreirati financijsku i sportsku politiku.

    Akrap je otkrila da Mislav Karoglan više nije trener Hajduka te da Mindaugas Nikoličius ostaje sportski direktor.

    Nikoličius ostaje, klub je financijski stabilan
  • San Lorenzo
    11.7k

    Znaju da imaju posla sa budalama i znaju što te budale hoće čuti, Lukša je u famoznoj prezentaciji petogodišnjeg plana laprdao o naslovima prvaka, europskim proljećima i nastupu u Ligi prvaka...kako, nema veze, trust me bro.
  • Jurki
    8.7k
    Nikoličius ostaje, klub je financijski stabilanPurger

    Znaci smjenis PU, smijenis trenera a ovog Football Managera koji je dopeljal te stare rage i poluinvalide u klub.. njega ostavis..
    STRATEGIJA.. nema kaj :clap:
    Raspad sistema je goli kurac za ovo.
  • Paggini
    7.1k
    igrači mi izgledaju kao da ga obožavajuMathiasovi Chageri

    Ne baš. :) Ni oni ni Miško, ali ne talasaju dok ide, što je do mene došlo iz poprilično bliskih izvora. No, dosta zanimljivo viđenje si napisao, iako se meni čini više da pati na pažnju koju dobiva u mediju i taj status "zajeban ali pošten".

    Dok ide ide, a ide im malo predugo...
  • Mr Anderson
    5.4k
    Vjerojatno čekaju da dođe predsjednik na dužnost pa da on odluči što će s Nikoličiusom. Sumnjam da će dočekat kraj sezone na funkciji SD.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.