• Jurki
    8.7k
    Vjerojatno čekaju da dođe predsjednik na dužnost pa da on odluči što će s Nikoličiusom. Sumnjam da će dočekat kraj sezone na funkciji SD.Mr Anderson

    Ovo tek nema logike.
    Znaci imas firmu di su zaposlenici podbacili tj napravili los poslovni rezultat.
    Smijenis sve direktore, šefove.. a ostavis direktora kadrovske koji je biral te zaposlenike koji su podbacili. Ako su letjeli svi direktori i šefovi onda mora i direktor kadrovske odmah letjet van.
    Sve ostalo je sviranje kurcu.
    Gdje logika prestaje.. tu vidis tovare.
  • Purger
    360
    Ovo tek nema logikeJurki

    Moje osobno mišljenje je da neki ljudi ostaju kako bi novom PU olakšali prijelazno razdoblje i upoznavanje s klubom

    Napravit totalni reset i svima podijelit otkaze isto ne bi imalo smisla, nekolicina trebaju ostati, kao nama Peras npr
  • rioda
    2.6k
    Živo me zanima koga su našli za predsjednika, kažu nije iz hajdučkih krugova. Baš me zanima koliko može netko takav izdržati s njima... A koliko vidim po komentarima, već su u novoj euforiji za iduću sezonu :grin:
  • emilperska
    3.1k
    @veselko tenžera
    ne znam jel pratiš sportnet forum njihov (de facto i je njihov jer je to preuzeo sportklub, njihov najveći sponzor), ali krenula je euforija za sljedeću godinu već..

    Imam osjećaj da očekuju Trumpa i Tuđmana u jednom za predsjednika
  • Paggini
    7.1k
    Kažu neka euforija na Sportnetu? Pa vrijeme je da se prisjetimo ovog ljutitog klasika njihove male orjunice.

  • The Undertaker
    4.1k
    Posuđivali su oni lovu od Pripuza i prije, za vrijeme prvog Brbićevog mandata.
  • Jurki
    8.7k
    on je prvi moral dobiti otkaz. Sportski direktor je vazna funkcija u klubu ali za normalno funkcioniranje kluba nije "pod mus" da ga moras ostaviti za prijelazno razdoblje.
    Isto tak pa on je odgovoran za rezultate momcadi isto ko i trener. Cak je odgovorniji od trenera.

    Edit: bas me zanima zbog cega bi to neuspjesni sportski direktor trebal ostati u klubu nakon kaj pu dobi cipelu?
    I po cemu je to litavski football manager vazna osoba za prijelazno razdoblje?
  • rioda
    2.6k
    Eto u medijima procurilo da bi im novi predsjednik trebao biti Josip Pavić, onaj bivši vaterpolski reprezentativac, golman, a sadašnji državni tajnik u Ministarstvu turizma i sporta. Očito ne znaju dalje od ljudi bliskih politici
  • Jurki
    8.7k
    Eto u medijima procurilo da bi to trebao biti Josip Pavić, onaj bivši vaterpolski reprezentativac, golman, a sadašnji državni tajnik u Ministarstvu turizma i sportarioda

    Bit ce fritula i narednih 20 godina s ovakvim izborom. :clap:
    Bravo za njihov NO.
  • Captain America
    14k
    Opet headhuntaju po vaterpolskim krugovima :lol: Opet kadar državotvorne stranke, ali bez iskaznice.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Eto u medijima procurilo da bi im novi predsjednik trebao biti Josip Pavić, onaj bivši vaterpolski reprezentativac, golman, a sadašnji državni tajnik u Ministarstvu turizma i sporta. Očito ne znaju dalje od ljudi bliskih politicirioda

    Ako je to istina onda oni vezu sa HDZ-om više niti ne skrivaju. Kao sljedećeg predsjednika Hajduka očekujem Branka Bačića, Vilija Beroša ili Olega Butkovića. Mene bi bilo sram da klub vode HDZ-ovci.
  • Noel
    4k
    Koji su to debili.. smjenili sve živo a one koji su ih birali i naš hajduk su ostali. Evo sad opet eklpa brije na titulu novi ljudi novi sd novi trener ide titula i tako ukrug svake godine isto.. i među našim navijačima bisera koji su se pribojavali hajduka i smatrali ga ozbiljnom pričom kao ono složili su dobru ekipu bit će to teško stvarno su ozbiljni. To su ljudi tipa onaj Milan Stjelja i takvi uvlakači..
  • Bernard
    362
    Hvala bogu pa je gotova priča sa hadjukom,ubiše mediji glorificirajući ih ove sezone,doslovno nitko nije postojao osim magaradi.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Čini se Pavić kao dobar izbor. Vrlo mlak čovjek, bez mirisa i okusa za poziciju lidera, nema iskustva na sličnim pozicijama, ne dolazi iz istog sporta da je dobro umrežen, stranački kadar da je pritisak veći.

    Nadam se da je istina, odličan izbor, samo nastavit radit tako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.