• Purger
    360
    Ne znam za vas ali ja bih htio slabiji hajduk isključivo zbog tog stresa, ove sezone su 25 kola bili ispred nas i zbilja sam vjerovao da bi ova sezona mogla biti njihova.

    Ne želim to ponovo prolazit, daj mi ponovo one sezone gdje se od praktički početka zna da Dinamo osvaja i tjt, čisto zbog mentalnog zdravlja
  • Neki tip
    19.4k
    Glava u pod ko noj i raspali po lopti ili se usere pred golom ili je ofsajd.. centarsut mu je ko da centrira invalidna kokos.Jurki

    Naravno da se radi samo o slikovitim usporedbama, više ili manje uspješnim, ali ajmo barem tu na Zoni malo birati riječi kad su u pitanju igrači Dinama..

    Ok, priznajem da sam ja preosjetljiv na to, na Zapadu mi se doslovno želja za fizičkim napadom znala pojaviti kad bih čuo uvredljiva dobacivanja igračima, ali Zona je, barem po meni, zajednica malo privrženijih, malo upućenijih, malo emotivnijih, malo "više" dinamovaca..

    Nije Špika ispunio očekivanja većine (manjina veli da niš nisu ni očekivali i ok, eto nek su bolje vidjeli, nebitno), ali nema ničega ni u pristupu igri ni u odnosu prema dresu, klubu, navijačima da bi zaslužio uvrede.

    Znam da nisi niš loše mislio i stvarno razumijem da je Špikina igra mnogima frustrirajuća pa čovjeka ponese, nisam ovo zamislio kao neko prozivanje. Uostalom, znao sam i ja uvrijediti par ljudi ovdje, svakako nisam pozvan nekog drugog prozivat za vrijeđanje.

    Samo apel svima da se malo primirimo kad pišemo ili govorimo o našim igračima. :smile:

    (Ako ne čitaju oni, možda čitaju suigrači, prijatelji, roditelji, braća, rođaci, cura, žena, djeca..)
  • Banana 2
    447

    Mislim da se ne razumijemo. Ja pričam o sustavnim razlozima.

    Može nama mjerilo biti Europa, ali dokle god je uspješna domaća sezona dominacija nad ekipama poput Rudeša, to je ono prema čemu će se momčad primarno ravnati i suditi - jer je konkretno i ta će konkretnost sustavno determinirati tvoj pristup izgradnji momčadi.

    Postoje klubovi poput PSG-a gdje milijarderi mogu ući u njih i diktatorski uvjetovati standard pa makar standard lige bio dosta ispod. Tada ti ljudi stvaraju potreban pritisak i imaju izvršnu slobodu da svoju viziju provode. Bez njih potrebni su ti sustavni pritisci koji vode kvalitativnom rastu. Jedan od bitnijih sustavnih pritisaka je ligaška konkurencija, ne samo u vidu Rijeke i Hajduka nego također i kvalitete prosječne ligaške ekipe.

    Prije lige 10 mi smo sustavno bili determinirani ekipama poput Rudeša. Danas nam je bolje kada je kvaliteta viša, a to se pretače i u ozbiljnije europske rezultate. Moja tvrdnja je da nam je za dodatni iskorak, između ostalog, potreban i daljnji rast HNL-a. Ogledni primjer toga bile bi i europske jeseni ostalih velikih hrvatskih klubova te samim time i rast HNL koeficijenta.
  • Deleted User
    0
    meni špikić djeluje pošten dečko koji će svoje odraditi ali činjenica je da nije napredovao otkad je došao u dinamo i činjenica je da nije ni izbliza kalibar krila kakav dinamu treba. igrač za goricu, slaven i ostalu ekipu odličan, za dinamo nije. ja bih povukao paralelu njega i maura perkovića. perković je očigledno napredovao od dolaska u dinamo i uvjeren sam da ćemo ga prodati kad tad za dobru lovu. pogotovo što je lijevak. nećemo vrijeđati nikog tko to ne zaslužuje a špika ne zaslužuje zbog pristupa i činjenice da mu je stalo, druga stvar su njegove kvalitete i limiti.
  • Mentalni Gimnastičar
    679
    Kontra mraku kontra sili. I onda si za predsjednika postave HDZovca
  • Jurki
    8.7k
    u pravu si. Ipak je Špikic igrac Dinama i mozda sam pretjeral.
    Znam da nije opravdanje ali me raspizdi to kad se tvrdi da je nase najbolje krilo i da je de facto klub u totalnom kurcu da nemre dopeljati boljeg igraca.
    Isto tak Spikic se nije sam dopeljal u klub i nije si sam dal ugovor kakav ima.
    Vjerujem da se trudi kolko moze ali jbg to nije dovoljno za klub razine Dinama.
  • Deleted User
    0
    treba prvo vidjeti jesu li to PR baloni ili činjenice. btw. i lukša ti je hdzovac. btw btw zašto tako crno bijelo gledati na svijet. pa ima i u hdzu ljudi koji su ljjudi i koji nešto rade. znam da sam u manjini ali nikad ljude ne dijelim na taj način. npr. anušić hdz nije isto što i šeks hdz. isto vrijedi i za druge stranke, organizacije, partije...
  • veselko tenžera
    1.3k
    našao sam se u tvojim riječima da su najbolje štivo nakon što dožive debakl, to ne propuštam. Nakon cijelog dana na poslu prvo treba preći zonu pa ću se onda počastiti tom ludarom :smile:

    Zaboravio sam koliko su njihova samozapaljenja zabavna. Očekivao sam cirkus, ali koliko vidim letimičnim preletom kroz portale ovaj put su nadmašili moja očekivanja.

    Vidim novi vaterpolist kandidat za predsjednika, samo čekam argument da zna kako se osvajanju europski trofeji :lol:
  • Jurki
    8.7k
    Vidim novi vaterpolist kandidat za predsjednika, samo čekam argument da zna kako se osvajanju europski trofeji :lol:veselko tenžera

    Vec su to protegnuli na sportnetu ko dobru njegovu stranu.. :rofl:
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ko fol nekakva demokracija i nekakvi izbori a Aleksandar Plenković im u jedno proljetno popodne rukopoloži državnog tajnika za predsjednika kluba kao što to Vučić radi u Zvezdi.
  • Captain America
    14k
    I na RTLu trollaju Lukšu. Prvo ga Rade Županović nazove "Jakša", a onda i Filip Brkić "Nikša" :lol:
  • sport
    2.3k
    Na svim portalima i vijestima samo o tovarima, a nažalost i na ovoj temi samo o tovarima.
  • Oluja
    3.7k
    Za rast Dinama je nužno da rastu i ostali.Banana 2

    Nek raste ostalih 8, magarad nek propadne.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Meni je zanimljiv tajming. Torcidi ocito nije lako sjeo Luksin monolog ispred sjeverne tribine. Dobro ih je bocnuo i eto metla.
  • Paggini
    7.1k
    Na svim portalima i vijestima samo o tovarima, a nažalost i na ovoj temi samo o tovarima.sport

    Pa možemo i neke druge teme, tipa o Slaven Belupu da
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.