• Jurki
    8.4k
    Jastog bil u vaterpolu.. Pavic bil u vaterpolu.. koji k? S kakvom se robom dole pucaju da mi je znati.
    Ovaj nakon vaterpola se uhljebil v ministarstvu.. znaci da se v biznis i nogomet kuzi ko ja u sinkronizirano plivanje...

    A gde hadezenjare dojdu tam vise ni trava ne raste.
    Duga cesta se nastavlja graditi u pravom smjeru.
  • dumitrumitu
    502
    Sad razumijem onu njihovu izjavu da će titulu pokušati osvojiti na drugi način. Očito to znači uz pomoć politike.
  • rioda
    2.2k
    Nije ni Jakobušić bio ništa drugo nego isto tako produžena ruka politike
  • Banana 2
    397
    Samo nastaviti sa stranim sucima i sve pet. Što će manje konkurentni postajati to će mitomanija sve više rasti.

    Zapravo imaju solidan kadar, ali kako su krenuli ne bi me čudilo da i to razjebu do temelja na ljeto. Fali im svega nekoliko igrača da skoče na razinu više, ali Nikoličius je trebao biti osoba koju su smijenili da bi došlo do toga.
  • Noel
    4k
    Tovari dok je Janica bila na mjestu Pavića u ministarstvu su vrijeđali a sad im Pavić bude s tog mjesta na mjesto predsjednika kluba. Ljudi moji dokle ide ovaj cirkus hahahahaha.
  • Jurki
    8.4k
    Zapravo imaju solidan kadar, ali kako su krenuli ne bi me čudilo da i to razjebu do temelja na ljeto.Banana 2

    Da za trece mjesto. Imali bi realno puno manje bodova da nije bilo pritiska prema sucima.
    Ali da slazem se.. nek razjebu ekipu do temelja.. nebi se bunil nimalo.
  • Captain America
    13.3k
    Jastog bil u vaterpoluJurki

    Lukša je blefer, a bivši policajac Bukovac jastog :grin:
  • Banana 2
    397
    Da za trece mjesto. Imali bi realno puno manje bodova da nije bilo pritiska prema sucima.
    Ali da slazem se.. nek razjebu ekipu do temelja.. nebi se bunil nimalo.
    Jurki

    Mislim da imaju dobru ekipu. Treba im bolja osmica od Krova i kreativnija/fluidnija desetka od Pukštasa. Olakotna je okolnost što Pukija mogu i najbolje utržiti. Trebaju im ozbiljna krila i napadački bekovi, to im je najveći problem uz ozljede.

    Osobno im ne želim loše. Želim da budu konkurentni, kao i Rijeka i Osijek. Što ozbiljnije ekipe oni imaju, to ćemo ozbiljnije rezultate postizati i u Europi umjesto da sve ovisi samo o nama. Dugoročno, to je dobro za sve pa tako i za Dinamo.

    Kužim navijački sentiment, ali ne gledam blagonaklono prema tom crabs in a bucket mentalitetu.
  • jedan u nizu
    5.7k
    Tu je vecina govorila kako imaju jaci kadar od nas i kako su odlicno odradili dva prijelazna roka.

    Sada se govori kako im je kadar sposoban samo za uloviti 4. mjesto na tablici.

    Brzo vjetar mijenja smjer na zoni
  • Jurki
    8.4k
    sve je to isti kurac.
    Bas su me danas razveselili svi. Mislil sam da bu dosadan ponedjeljak..kad ono..kolaps.
    Ehh kad bi ih Zekic jos zakucal za vikend..
  • Keyser Soze
    8k
    Želim da budu konkurentni, kao i Rijeka i Osijek. Što ozbiljnije ekipe oni imaju, to ćemo ozbiljnije rezultate postizati i u EuropiBanana 2

    Vidim da često ljudi ovo pišu i ne znam zašto. Znači, mi smo svoje najbolje rezultate u Europi ostvarivali onda kad smo sve ostavili 20 bodova iza sebe u prvenstvu, s konkurentnim rivalima raste šansa da zbog jednog lošeg prijelaznog roka izgubiš kvalifikacije za Ligu prvaka, a u Europi ne pružiš maksimum jer ti gori pod nogama u prvenstvu. Čak se za primjer može uzeti i ova sezona, loš ljetni rok, drugi smo u ligi i lovimo Rijeku, a vrlo lako s plasmanom u LP možemo dominirati narednih 5 godina.
  • DrawTube
    2.8k
    Želim konkuretne Rijeku, Osijek, Varaždin, Istru, Goricu

    Hajduku želim agoniju vječitog 9. mjesta
  • Bruh
    888
    možda će dogodine sa tribine Hajduka HDZ! HDZ! HDZ! kakvi klauni iz NH
  • Banana 2
    397
    Vidim da često ljudi ovo pišu i ne znam zašto. Znači, mi smo svoje najbolje rezultate u Europi ostvarivali onda kad smo sve ostavili 20 bodova iza sebe u prvenstvu, s konkurentnim rivalima raste šansa da zbog jednog lošeg prijelaznog roka izgubiš kvalifikacije za Ligu prvaka, a u Europi ne pružiš maksimum jer ti gori pod nogama u prvenstvu. Čak se za primjer može uzeti i ova sezona, loš ljetni rok, drugi smo u ligi i lovimo Rijeku, a vrlo lako s plasmanom u LP možemo dominirati narednih 5 godina.Keyser Soze

    Raste šansa da kiksaš u jednoj sezoni, ali dugoročno vodi rastu HNL koeficijenta. Naša liga ima enorman potencijal za rast jer izbacujemo prosječnog igrača relativno visoke kvalitete. Dugoročni cilj treba biti dospijeti do dva mjesta u LP, a to onda daje i garanciju za individualne kiks sezone.
  • Keyser Soze
    8k
    Mene osobno ne zanima rast drugih klubova, želim samo da Dinamo bude najbolji. Da mogu odmah bih potpisao da svaku sezonu osvajamo dominantni kao 19./20. i igramo grupe LP preko kvalifikacija, a ostali neka se koprcaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.