• Batigol
    53
    Prije svega ocekujem dobrog sportskog direktora....
  • Izet Hajrović
    1.2k
    Klub nije imao rjesenje ni prije Zajeca. To je jedini razlog zasto je samoprozvani profa i dalje trener Dinama.Infinity

    Nije da se Jakiru stolica trese još od Ballkanija. Premalo je 4 mjeseca za pronaći dobrog trenera.
  • mali M
    3.6k
    A brate mili i dalje smo na udaranju nove ekipe, a nisu još tjedan spojili... Kakvi likovi... Sve vam je već napisano, ja sam protiv Jakira od početka, ali mi je jasno da ova garnitura neće raditi populističke poteze bez kvalitetnog plana i rješenja. Baš baš vjerujem da ovi znaju šta rade i jedino što me svaki dan veseli je da ću pročitati nešto novo što rade, razvijaju i mijenjaju. Izete pa nije Zeko i ekipa preuzeo prije četri mjeseca...
  • jedan u nizu
    6.5k


    Nije stvar kritike ili suprotnog misljenja.
    Na ovom forumu se raspravljamo o svemu i svacemu i imamo razlicita misljenja.
    Samo si se ti 'popisao' na borbu svih onih koji su se borili za taj demokratski dinamo.
    Suptilno tvrdis da stvar za koju su pojedicni podmetnuli svoja leda i iznijeli vecinu borbe, stvar za koju su tisuce ljudi godinama i godinama bili sikanirani, pendreceni, maltretirani, a deseci tisuca zastranjeni od kluba, odbaceni kao navijaci i kao clanovi - da ta stvar nije dobra.
    I da je bolje ne imati demokratski dinamo kako bi imali rezultate.

    Inace na ovom forumu se banovi dobiju za velicanje Mamica.
    Nisi spomenuo mamica, ali si popljuvao borbu 90% dinamovih clanova i 99% ovog foruma.

    Postoji demokracija, postoji drugo misljenje, ali negdje se treba znati granica. Ovdje je okupljaliste dinamovih navijaca. Normalno da ne mozes samo tako doci i reci da je ta borba bezveze jer klub pati. A pazi, ljudi su na vlasti 5 dana.
    Naravno da neces doci i velicati Hajduk i govoriti kako su oni iznad svega u ondosu na dinamo. Neces, jer ces biti maknut sa foruma i jer to nije mjesto za tebe.

    Mozes ti smatrazi da je Hitler napravio dobre stvari, mozes podupirati njihovo finalno rijesenje, ali neces doci usred Jeruzalema i setati sa nacistickom zastavom i kada dobijes batine, ili zavrsis u pritvoru, pitati 'sta ne smijem imati drugacije misljenje', 'jaka vam je demokracija' i slicno.

    Sloboda govora postoji, ali mora biti logike i razuma u tome.

    p.s. mozda sam prenaglo reagirao, ispricavam se. Cijeli dan mi je los i onda hrpa trolova na zoni, gdje bi se trebao opustiti i citati o onome sto volim, me izbacuje iz takta i frustrira.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    veliki zagrljaj brate na ovom komentaru posebno sto se ispricavas . To je ono sto krasi dobre ljude. Kad mislimo i da smo u pravu a kad smo Malo i preostri . Svaka ti cast. I ja sam rekao da necu komentirati, znam kako je kad covjek ima los dan. Jucer se i meni svasta izdeaavalo. Nista dobro. Srecom danas je sve bolje. Razumijem te i nadam se da j i kod tebe danas bolje nego jucer :heart:
  • Jurki
    9.2k
    malo offtopic..
    Samo bi htel napomenuti da je do nedavno bilo misljenje 99 posto foruma da bi momentalno potpisali rezultatski pad jednu ili dve sezone.. SAMO da se klub procisti i resetira.
    Kaj god da se desi do kraja ove sezone.. nebu smak svijeta. Nogomet se bu igral i na jesen.
    Isto tak bi htel napomenuti da je ostala dosadasnja garnitura ... ziher bi se dogodil bankrot i krah kluba.
    Kad se udara po tipkovnici nebi bilo lose da se malo pogleda sira slika.
    Bude to sve dobro.
  • emilperska
    3.4k

    Sve sta veliš stoji, ali to nema veze s tim da glumimo Marka Milica i ostale PR pizdarije u vezi ovog agenta Međugorja..
    Znaju svi da ne ide, da nije taj. Znamo to ti i ja. Znaju to i skupstinari aktivni na Zoni, zna to i Domaćica, znaju to i igraci. Zna to i Zeko koliko god dobronamjeran bio..
    Ali on je i dalje tu. Jebe nas sve kolektivno u mozak, sezona ide u krasni kurac, a mogli smo ju spasit. Sta svi skupa zelimo da na ljeto zalimo za tim trenucima kad smo ga mogli na vrijeme otjerat?
    Mi drzimo sudbinu u svojim rukama, a problem je 99% u njemu. Ne vidim korelaciju toga da se klub procisti i da dovedemo novog trenera s kojim cemo bit prvaci. To su magarad price, "ima jedna duga cesta".
    Agentima Međugorja nije mjesto u Dinamu, dodatno on nije kalibar za Dinamo i jos jednom: ON NIJE DINAMO! On je sve suprotno od ideje Građanskog..
  • ZGWest
    551
    Moramo svi bit svjesni da je vrlo lako donjeti odluke i vuci poteze iza ekrana i pred tipkovnicama nego u pozicijama gdje jedna odluka vuce mnogo mnogo posljedica, bilo pozitivnih ili negativnih.

    Oni koji te odluke donose snose ogromnu odgovornost i tu onda nista ne ide preko noci.
    Jos uz to nije se rodio onaj koji je uduvoljio svima.
    Da se mene pita Jakir bi isto davno bio bivsi, ali sad vise nego ikad vjerujem ljudima u klubu jer strucnije ljude u klubu dugo nismo imali. Jos sad kad dodje neki kvalitentan SD..

    Na trenutke mi se cini kao da smo neki tovarski forum gdje emocije prevladavaju razum u svakom aspektu. Sad smo na vrhu, sad na dnu. Polako..

    Bit ce to sve dobro ljudi.. nemojte paniku dizati..
  • striko
    1.2k
    Mislim da ćemo natrpati Rudeš i opet se stvoriti lažna slika da smo moćni kao i protiv Gorice. Nakon tog prizemljenje, traženje novog trenera i spremanje za novu sezonu. Još ne mogu vjerovati da je lik uz ovakve rezultate dočekao sredinu trećeg mjeseca na klupi.
  • emilperska
    3.4k

    1. Da li moramo uz sve ostale ocekivane rezultate ostvarit 4-6 bodova na Poljudu i Rujevici? MORAMO
    2. Da li bez tog mozemo prvaci? NE MOŽEMO
    3. Da li agent Međugorja to moze napravit? NE MOŽE
    4. Da li onda svjesno prepustamo naslov Rijeci ili magaradi? PREPUŠTAMO

    Mi smo jedini klub na svijetu koji je 7 mjeseci imao priliku reagirati i svjesno nije reagirao u kljucnoj sezoni.. Smiju nam se svi..
  • sport
    2.4k
    Ovi koji 7 mjeseci nisu reagirali su bivši,a ovi koji su došli će tek u ponedjeljak imati prvu službenu sjednicu I.O.Budite sigurni da će se vući potezi.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Ostanak Jakirovića znači potpis kapitulacije i predaju titule, onda se bar nadam brzom dovođenju SD-a, guranju mladih i da krenemo s pripremama za iduću sezonu

    A ovaj će s vremenom svakako postat bivši jer će se kiksevi nastavit
  • Jaro
    5.9k
    ma Jakir je bivsi, samo jos nije doslo na red. Od trenera je bitnije slozit upravu i SD. I to se nadam da ce se odraditi sustavno i planski a ne na horuk. Pa ako je cijena sezona bez trofeja, neka je...
  • Mihaljević
    8.4k
    Da li agent Međugorja to moze napravit? NE MOŽEemilperska

    A ko može? Zadnji koji je pobjedio Hajduk na Poljudu je Zoran Mamić, od njega su se promijenila 5 trenera i niko nije bio kadar dati gol a ne da ih pobjedi. Damir Krznar, Željko Kopić, Ante Čačić, Igor Bišćan, Sergej Jakirović.

    Prodani :

    Mislav Oršić
    Lovro Majer
    Joško Gvardiol
    Kristijan Jakić
    Dominik Livaković
    Josip Šutalo
    Luka Ivanušec
    Rasmus Lauritsen
    itd.

    Dovedeni :

    /
    /
    /
    /
    /
    /
    /
    /

    E to je razlog zašto Jakirović i ostali ne mogu pobijediti na Poljudu, a ne što su oni loši treneri. Nek digne ruku onaj trener koji sa ovim rosterom može pobjediti Hajduk na Poljudu, treba ga iste sekunde dovesti i platit mu odštetu od 5M€.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    E to je razlog zašto Jakirović i ostali ne mogu pobijediti na Poljudu, a ne što su oni loši treneri. Nek digne ruku onaj trener koji sa ovim rosterom može pobjediti Hajduk na Poljudu, treba ga iste sekunde dovesti i platit mu odštetu od 5M€.Mihaljević


    Daj me nemoj jebat…
    Moze Zoran Zekic sa nikad jacim rosterom Osijeka,takodjer i David Catala sa furioznom Istrom koja prsti od kvalitete kadra.. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.