• Dudu9
    422
    Moguće da Kamenski bude u upravi jer i u programu je navedeno da bi jedan član uprave bio zadužen za razgovore sa gradom oko stadiona
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Nije mi jasno da nakon svega sto su decki ispregovarali i odradili da bi dosli ovdje gdje smo danas,da ima jos nekih ljudih koji sumnjaju da ce na mjesto sportskog direktora doci nekakav no name neandertalac. Nadam se da ste shvatili do sada da su ovi decki uvijek 2 koraka ispred nas,i rade oni sto smo mi mislili da nece biti moguce
  • Neron53
    256
    Vjerujem da ce se sve napraviti da Boban dodje kao glavni operativac jer njegovo ime bi privuklo hrpu drugih. Kako jakih spotskih imena,tako i sponzora, igraca....
  • Sajla
    3.2k
    da su ovi decki uvijek 2 koraka ispred nas,i rade oni sto smo mi mislili da nece biti moguceBBB Mataa998

    ovaj dio je važno istaknuti, podvući i naglasiti.
    da budem sasvim iskren, malo se sam pred sobom osjećam posramljen što sam ponekad sumnjao može li se ova priča izgurati do kraja. posljedica desetljetnih trauma ;) jučer sam valjda sto puta izgovorio "bit će to dobro". ali znate kaj - bit će to odlično! Imamo Dinamo!!
  • kibic
    991
    Bilo bi fora saznati prvog povijesnog glasača koji je osobno došel glasat. Nekak ovjekovječit to. Ako je to onaj koji je od 67. član, di ćeš bolje priče
  • Guinness
    1.9k
    to je on, da
    Prvi je ušao kroz ogradu i došao za pult glasati
  • San Lorenzo
    11k
    Sad kad je gotovo, jel na listi 35 bilo onih koji su obećali glasati za Zajeca, a to nisu učinili?
  • badjibadara
    1.6k
    Bilo bi fora saznati prvog povijesnog glasača koji je osobno došel glasat. Nekak ovjekovječit to. Ako je to onaj koji je od 67. član, di ćeš bolje pričekibic

    G.Franjo dosao je na Maksimir jos u 8h. Tih sat vremena do otvaranja glasackog mjesta cavrljao je sa zastitarima, i prvi stisnuo listu broj dva.
    Nadam se da ce ga klub nagraditi godisnjom za iducu sezonu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    @deda dal će postojati mogućnost skupštinare nešt pitat? Ima jedno pitanje koje me mući, mogu ti i u DM napisat ak ti odgovara
  • kibic
    991
    Da, ak se i u sustavu fakat potvrdi to, onda video z njim napravit i zahvalnicu bi bilo za anale.
  • rioda
    2.1k
    Možda je sad s Dinamovim proljećem stiglo i vrijeme da se makne ban svima nama na klupskim društvenim mrežama. Ja sam blokiran na Facebooku negdje od početka bojkota ako se ne varam :grin:
  • Crle
    350
    Ma kao da treba sustav potvrdit. Prvi je i to je to. Izvrsno marketinški, a i čovjek je zaslužio. :grin:
  • kibic
    991
    Di buš bolje sudbine, od KVG-a član. Život piše romane kakve čovek nemre
  • Vratite nam Istok
    133
    Rekli bi zlobnici "gloryhunter" :grin:
  • Mayo
    81
    Treba mu dati doživotno članstvo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.