• masacusec
    3.1k
    Kak je Ante Gotovina, po izlasku iz haškog zatvora, na trgu pred narodom rekao: „Nemojmo se okretati prošlosti. Zavucimo rukave i usredotočimo se na budućnost“!
  • Mali Zeus
    9.6k
    Pa ocjenjivati ćemo ih po onome što realno mogu napraviti a jesu (ili nisu). Nismo djeca.The Undertaker

    Koliko si im spreman dati vremena?
  • Olmic
    2.7k
    po upisima bi rekao da si ti cisti antolicevac da te ne svrstam u tezu skupinu.. imas 11 ljudi koji znaju pravo,ekonomiju,menadzment i marketing u malom prstu plus veliki dinamovci, plus bliski su sportu/nogometu..i da doci ce jedan covjek koji se zove sd ili clan uorave zaduzen za nogometna pitanja pa ces nadam se mirno spavati
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Jel se moze Vlatki smanjit odsteta ako se preispita nezakonito dizanje place?
  • sport
    2.3k
    Opa,nisam znao da imamo samoprozvanog supervizora.Pa valjda je jasno da I.O. odgovara Skupštini a svi u konačnici članovima.A u prvom odgovoru sam zaboravio napisati prezime ANTOLIĆ koji je prije dolaska u Dinamo imao bogato iskustvo u vođenju sportskog kluba
  • Jurki
    8.7k
    Ako budemo ocjenjivali rad novih ljudi po ovoj sezoni koja moze zbog jedne stative otici u krivom smjeru onda s nama neki kurac zesce ne stima. Isto tak se neke promjene ne mogu napraviti prek noci.
    Bitno je da su u klub dosli ljudi koji se kuze u biznis. Ako jedan profesor na ekonomskom faksu ne zna o ekonomiji onda bolje da ugasimo i skolstvo i drzavu.
    Smatram da moze klub ici samo naprijed jer je marketinski potencijal koji generira paru iskoristen jako malo, necu biti zlocest pa reci nikako.
    Uostalom sken kluba nece raditi novi ljudi vec revizorske kuce i mislim da se to u nekom razumnom roku moze napraviti.
    Tek onda bumo znali di smo i kaj smo.
    Isto tak ocekivati da se sva sranja koja su se napravila u zadnjih 20 i kusur godina pociste i poprave u mjesec dana je blagoreceno retardirano.
    Edit: jedino kaj ocekujem od nove vlasti je to da se procesljaju ugovori igraca i da se maknu pizdarije "30 posto sljedeceg transfera idu igracu".
  • Orc123
    5.1k
    Kakve gluposti citam ovdje! Da za sportski sektor treba naci covjeka koji ce imati jasnu viziju i plan i koliko ja znam je receno da je to prioritet! Ostalo za voditi u klubu ima dosta ljudi koji casno obavljaju posao a ljudi koji ulaze u klub su vec i tako donekle evolvirani u klub i ne krecu s nulte tocke. Uopce se ne bojim jer su svi veoma uspjesni u svom poslu od marketinga do IT, pa do vođenja kompanija i biznisa! Svi su redom na vodecim pozicijama i siguran sam da ce i dovesti jod ljudi koji znaju sto je vođenje jednog sportskog brenda kao sto je Dinamo. Ovo stalno prozivanje i ono cekanje svakog pogresnog koraka da bi ih uhvatio na volej je bolesno! Dam im vremena koliko im treba. Zato se borili za demokratizaciju da bi mogli i promjeniti ljude koji mozda nece odrađivati svoj posao kako treba. Cemu stalno neke sumnje, dajte se veselite, IMAMO DINAMO!
  • Jura
    210
    Na Valentinovo 2000 godine bio sam pod zapadom i mogu reći da ovo jučer mi je izazvalo jednake emocije kao i tada. Još sam pod dojmom i kao da ne vjerujem kaj se jučer desilo. 10.03.2024 biti će upisane zlatnim slovima u našoj povijesti. Hvala svima koji su se borili i izborili za članski model upravljanja jer DINAMO PRIPADA ONIMA KOJI GA VOLE BEZ INTERESA.
  • Dudu9
    442
    Inače direktori u privatnim firmama malo malo prelaze iz cole u dukat pa krasa, Pan pek itd tako da nije istina, da ne možeš nešto voditi a nisi upoznat
  • Bruh
    901
    jedno je prodaja drugo je sport... iako mislim da će sve dobro odradit
  • The Undertaker
    4k
    Pa napisao sam. Po meni, do završetka sezone trebaju:
    - napraviti dubinsku analizu financija i općenito stanja u klubu,
    - definirati upravu (novu ili zadržati staru) za sljedeće razdoblje od 4 godine,
    - konsolidirati financije ako je potrebno (prodaja potraživanja, novi revolving kredit)
    - postaviti financijski okvir za ljetni prijelazni rok,
    - imenovati ozbiljnog SD ili člana Uprave za sportska pitanja,
    - riješiti pitanje trenera za iduću ili čak i ovu sezonu (po meni Jakir nije taj),
    - nije top prioritet ali i postaviti klupske ljude u ZNS i HNS (IO)
  • Mali Zeus
    9.6k
    ↪Mali Zeus Pa napisao sam. Po meni, do završetka sezone trebaju:
    - napraviti dubinsku analizu financija i općenito stanja u klubu,
    - definirati upravu (novu ili zadržati staru) za sljedeće razdoblje od 4 godine,
    - konsolidirati financije ako je potrebno (prodaja potraživanja, novi revolving kredit)
    - postaviti financijski okvir za ljetni prijelazni rok,
    - imenovati ozbiljnog SD ili člana Uprave za sportska pitanja,
    - riješiti pitanje trenera za iduću ili čak i ovu sezonu (po meni Jakir nije taj),
    - nije top prioritet ali i postaviti klupske ljude u ZNS i HNS (IO)
    The Undertaker

    Sve to do kraja sezone? Pa što će uopće raditi onda poslije ljeta.

    Ali dobro, strog si, ali pravedan.
  • Fićo1986
    973
    Prije nego li je izašao Zeko pred nas...čitam,hvataju me trnci,ljudi salju poruke gotovo je,imamo dinamo,jos cekam sluzbenu vijest, jednostavno nakon toliko godina ne vjerujem dok ne vidim da je sluzbeno,suze mi oci,pokusavam ih sakrit pred drustvom,al promislim ma ko ga jebe,ovo je vrijedno suza,placem i pjevam i skacem,euforija i ekstaza kakvu nisam osjetio jos nikada na nijednoj utakmici,a ova je bila ta, najvažnija! Kulminacija svega pjesma kako je dobro vidjeti te opet uz pratnju jedno 10 topovskih udara koji odzvanjaju pod zapadom i sreca na licima svih uz skakanje, jednostavno sreca koju nisam osjetio godinama i ostat ce urezana u pamcenje!

    Hvala vam svima koji ste dali sebe u ovo!
    Volim te Dinamo!!!
  • The Undertaker
    4k
    Ima ih 13 članova IO + 3 člana Uprave + 3 člana NO + stručne službe kluba. Neka podijele posao.
    Znam ja da oni znaju kako se vode tvrtke, neki i puno bolje od mene ali sam prilično siguran da ne znaju (govorim o IO) npr. tko su trenutno dostupni kvalitetni SD, koja su im okvirna financijska potraživanja, tko su im agenti, tko su uklapa u filozofiju kluba a tko ne, kakav im je background, sa kojim managerima su uvezani itd...
    Kao drugo, prilično sam siguran da u ovom trenutku ne znaju i kome u klubu uopće mogu vjerovati a kome ne.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Znam ja da oni znaju kako se vode tvrtke, neki i puno bolje od mene ali sam prilično siguran da ne znaju (govorim o IO) npr. tko su trenutno dostupni kvalitetni SD, koja su im okvirna financijska potraživanja, tko su im agenti, tko su uklapa u filozofiju kluba a tko ne, kakav im je background, sa kojim managerima su uvezani itd...The Undertaker

    Pa dobro hvala Bogu pa imaju vremena da do kraja ove sezone sve to saznaju, kaj ne?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.