• quizzy86
    41
    dobili smo DINAMO!
    ovo mora biti pocetak neceg novog, totalnog provjetravanja svog olosa iz uprave i postavljanje pravih ljudi na te pozicije!
  • Nolifer
    6.7k
    Odlično. Drago mi je radi toliko željene promjene i da je budućnost kluba u pravim rukama, nadam se da neće biti više ijedne politike u klubu.
  • Patak
    2.2k
    Evo, ja ispunio želju prvoborcu @Bosskovitz da ohladim jer nisam sudjelovao u borbi ni na koji način osim forumski na raznim portalima. Ipak, nadam se da će mi Boss dopustiti da kažem koju sad kad je borba gotova jer on je ipak liberal. Što se tiće izbora i kako su prošli drago mi je što su kvalitetni ljudi došli u klub, posebno i najviše za Zajeca što je ponovo u klubu i to na idealnom mjestu za njega, drago mi je za ugledne i zaslužne članove zone da su u Skupštini i klubu. Drago mi je da nema više u blizini kluba raznih Zorićevaca, Mamićevaca, Rožićevaca a nadam se prvom prilikom ni Hanželovaca.

    Čestitam svima uključenima u toj borbi, međutim u općem slavlju nemojte zaboraviti da sigurno ima i dalje i uvijek će ih biti raznih hijena sa raznim interenima i agendama koji će htjeti ući u klub na bilo koji način, a posebno je danas opasna agenda koja narušava samu bit društva na svim razinama.
  • The Undertaker
    4.1k
    Nadam se da je slavlje gotovo. Sad u rudnik.
  • sport
    2.3k
    Hanžel,Todorić,Truskaler,Bergman,Cvitković,Novak,da ne spominjem Zoriće,Vedriše i ostale su imali iskustvo koje ti spominješ kad su došli u Dinamo.Ljudi koji su sada u I.O. su mjesecima prije izbora sastančili,pisali program,razmišljali što i kako,prikupljali ideje,a pošto su uspješni poslovni ljudi znali su što im još nedostaje pa su uspjeli nagovoriti su Zeku da im se pridruži baš iz tog razloga koji si naveo.A u onome u ćemu su oni uspješni Zeko nema pojma.Nadam se da si zadovoljan odgovorom prije nego li postaviš novo pitanje a ja bih bio zadovoljan da daš i neke odgovore,ideje,inicijative itd.
  • mali M
    3.5k
    Ma meni je sad bespredmetno spominjat Sakomana i takve stvari. Mislim da je to sad najmanje bitna stavka od svega što momke čeka u raspetljavanju... Novu ekipu za travnjak rješavaj kad dođe novi stadion, ne gubiti sad vrijeme na to. Rekli su dečki da neće drbati gdje netreba (bar ne u startu), a travnjak fore trenutno funkcioniraju bez obzira koliko nam ne Sakoman gadan lik... Sad samo svako jutro uz šalicu kave iščekujem novosti šta se novo mijenja. Molim moderatore da ovu temu zaključaju i otvore neku novu naziva tipa "Dinamov oporavak" i tamo da pratimo što se događa.. naravno ono što može ić u javnost, jasno je da nesmiju curit informacije iz kluba ko da smo Rudeš...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Gleda si ona, idem opet promijeniti kaput.
  • Jurki
    8.8k
    Mislim da kaj se same radne zajednice tice tu nebu velikih promjena jer ima sposobnih ljudi u klubu. Uostalom i Zajec je izjavil da kvalitetni ljudi budu ostali u klubu nastaviti raditi svoj posel.
    Isto tak prvi potez bi trebal biti dovođenje sportskog direktora koji bu do ljeta snimil situaciju u momcadi i skoli pa da se moze pravovremeno oformiti skautska sluzba i da se pocne cesljati trziste.
    Ova uprava mora biti bivsa i to cim prije.
    Ima se dovoljno vremena do ljeta napraviti skeniranje kluba pa da se tocno zna s cim se raspolaze. Traziti nove i bolje sponzore koji budu upumpali u klub svjezi kapital.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Do prije samo godinu dana smo imali Zorića, Rožića i ekipu u klubu...nestvarni koraci naprijed u tako kratkom vremenu.
  • The Undertaker
    4.1k
    Brojač je pokrenut. Prvi milestone im je završetak i rekapitulacija sezone. Drugi milestone im je ljetni prijelazni rok. Treći milestone im je kraj godine i rekapitulacija godine (financije) i polusezone. Kako i s kime će voditi klub u principu me nije briga. Ako oni misle da je to najbolje rješenje neka instaliraju Boba Rocka za PU. Ja mislim da iskustva u nogometu (vođenju kluba) nemaju i da bi bilo pametno naći nekoga tko ima. Nije moje da tražim PU, moje je da komentiram što rade.
  • Bernard
    362
    Sad mogu napokon komentirati na miru,nakon opijenošći ludila pozitivne atmosfere a i pivuše.
    Momci svaka čast na borbi,posebno onima koji nisu odustajali ni kad je bilo najteže,vi ste stup Dinama.
    Sad kako bi pokojni Bandito rekao-idemo delati!!
  • Jurki
    8.8k
    ocjenjivati rad novih ljudi i prvog prolaznog vremena po pitanju ove sezone je bezveze.
    Sad tak i tak nemres nist napraviti po pitanju igrackog kadra jer nije prijelazni rok.
    Do ljeta se treba dovesti SD i napraviti skeniranje kluba.
    Uprava jedino kaj treba znati je to kak se vode firme tj kompanije.
    Ne treba uprava imati blage veze o nogometu.. za to postoji sportski sektor. Ne vidim smisla da financijas mora znati koje igrace ili trenere treba dopeljati. I to ga ne treba ni zanimati. Financijas mora znati kak povecati prihode, kak zacepiti rupe kroz koje su curele pare iz kluba godinama.
    Vođenje nogometnog kluba je isti kurac ko i vođenje bilokoje kompanije.
  • The Undertaker
    4.1k
    Vođenje nogometnog kluba je isti kurac ko i vođenje bilokoje kompanije.Jurki

    Viidš, ja mislim da nije. Ne možeš voditi Plivu ako ne poznaješ farmaceutski business ili Kraš ako ne poznaš konditorsku industriju i tržište. Mislim, možeš ako nađeš ljude koji to znaju. Svodi se na isto.
  • The Undertaker
    4.1k
    ocjenjivati rad novih ljudi i prvog prolaznog vremena po pitanju ove sezone je bezveze.
    Sad tak i tak nemres nist napraviti po pitanju igrackog kadra jer nije prijelazni rok.
    Jurki

    Pa ocjenjivati ćemo ih po onome što realno mogu napraviti a jesu (ili nisu). Nismo djeca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.