• Orc123
    5.1k
    Zajec bi neki k..ac trebao znati o nogometu i kako funkcionira taj svijet? Zar ne? Covjek je bio i SD u krajnjem slucaju i to cak i u Engleskoj...zna ljude koji znaju ljude!
  • The Undertaker
    4k
    Mislim da sam precizno napisao osim Zajeca s tim da je i on davno ispao iz tog kruga.
  • agramZ
    2.3k
    i za kraj.. jedna od najemotivnijih pjesama tog razdoblja.
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    ak nis imamo Bobana ciji poziv otvara skoro sva vrata u europskom nogometu. A Zvone ce pomoci ako ga se samo pita. Sjaši covjece. Jedan dan su na funkciji. Evo ovi dosadasnji koji su jos uvijek u upravi su vec hemeroide dobili od sjedenja, a nisu onom stvari mrdnuli. Mailove ne znaju otovoriti. Gore od trenutnog nemre biti
  • OsamŠest
    2.6k


    Dugavezi :smile:

    Dečki s kvarta u dobro znanom stilu. Oduvijek sam zamišljao da mi na dejtu u pozadini lagano svira ova stvar..

    Ekipa, uživajte u Dinamu i čuvajte ga!
  • badjibadara
    1.7k
    Obzirom da su u relativno kratko vrijeme "razbili" hobotnicu koja je klubom haračila desetljećima, samo im je nebo granica. I ako bude težih dana, a biti će sigurno, lakše će se prebroditi sa vjetrom u leđa.

    Ne očekujem čuda i ne očekujem ništa brzo. Proces je to koji traje, a moje povjerenje apsolutno imaju.
  • Nino Bule
    11.5k
    Skulirajte se, nije covjek rekao da ce biti gore nego da klub zahtjeva i ljude iz sporta koji se ne mogu uciti u hodu nego moraju biti iz sustava, sad jel to iz dinama ili nekog drugog kluba je nebitno.
  • Dudu9
    442
    pa direktori mijenjaju pozicije logistike i proizvodnje koje nisu slične proizvodnja različitih proizvoda
  • Purgeri
    413
    Ja bi samo još jednu stvar prokomentirao što se tiče jučerašnjeg dana, a to je da je policija bila nevidljiva, iz čega se isto može zaključit da su Barišić, Hanžel i ekipica ostali bez ikakve podrške politike. U svakom slučaju bilo je lijepo vidjet da se može i tako, a i na 2+ tisuće ljudi nije bilo nijednog incidenta vrijednog spomena.

    Sve u svemu, baš dan za povijest i dugo pamćenje. Nije mi se još sve sleglo, mislim da će trebat tjedni, ali sreća velika je tu i tu je da ostane :)
  • kibic
    1k
    Moram priznat da mi je falilo čuti to na tribinama jer mi je guba stvar. Al možda i OK da se više ne pjeva
  • Mrvica
    3.3k
    Kad je počela jučer trnci od glave do pete! Meni osobno jedna od najdražih pjesama!

  • Droljo
    5k

    Za cijelu sportsku politiku je dovoljan jedan direktor i eventualno jedan do dva pomoćnika. Tog jednog čovjeka će dovesti kako su i rekli na presici. Da je to top prioritet. Ne razmem čemu toliko pitanja. Jedan dan su u klubu. Gore od ovoga do sada nemre bit i idemo naprijed samo!
  • The Undertaker
    4k
    Ja sam namjerno to napisao danas kao buđenje jer, tko je slušao Kamenskog, zna da vremena nema.
  • Sajla
    3.5k
    ne smijemo se uloviti u zamku da nakon što smo imali one od kojih nismo očekivali ništa i nikad, od novih ljudi koje smo sami izabrali krenemo zahtijevati sve i odmah. doslovno su jučer izabrani.
    treba postavljati pitanja i imati očekivanja, naravno - ali u ovom trenutku je primarna podrška.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.