• Droljo
    5k
    od KVG-a člankibic
    Tada su se masovno učlanjivali. Imam ja dedinu knjižicu sa štambiljima iz 67 pa na dalje još dvije tri sezone...
  • kibic
    1k
    Ono kaj bi mi bilo odlično je da opet izdaju takve knjižice. Da si možeš birat jedne godine te retro članske. To bi mi bilo do jajca
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Netko je gore napisao da smo u ovo vrijeme prošle godine imali likove poput Rožića u skupštini.

    Mislim da je napokon vrijeme da parafraziram rečenicu koju je navedeni gospodin jednom rekao:

    “Ovo je naš Dinamo, neka si Rožić, Barišić i Hanžel osnuju svoj!”
  • The Undertaker
    4k
    Da li se zna tko će biti u novom NO?
  • Li d1986
    75
    ja sam od one akcije Gdje su računi?
  • miro
    3.1k
    Mamić, Zorić, Zorko, Rožić, Hanžel...nikad više

    Veliko hvala svima još jednom
  • Rex Ramae
    2.4k
    Kakva psihijatrija je prošla kroz klub u zadnjih 15ak godina, čovječe... još bih dodao Marčinka, bračni par Peternel i naravno osobe zadužene za vuvuzele i blokiranje na društvenim mrežama - Sandu Mamić i Moranu Đurčević.

    Edit: Zaboravih i milicionera...
  • jedan u nizu
    6k
    Marijan Kustić:

    "Poštovani g. Zajec,

    ispred Hrvatskog nogometnog saveza i hrvatske nogometne obitelji čestitam vam na izboru za predsjednika GNK Dinamo kao i svim suradnicima. Vaša pobjeda je izraz volje članova kluba koji su prvi puta imali priliku na ovaj način, prema novom Statutu, sudjelovati u izborima za predsjednika kluba.

    Dinamo je danas europski prepoznatljiv i konkurentan klub, a svojim je rezultatima i razvojem mladih igrača dao veliki doprinos uspjesima hrvatskog nogometa. Uvjeren sam da ćete u svom djelovanju staviti veliki naglasak na daljnji razvoj tog sportskog sektora kako bi Dinamo i dalje ostao rasadnik igrača za sve hrvatske selekcije.

    Raduju me vaše prve izjave o važnosti dobrih odnosa između svih klubova u SuperSport HNL-u te vam želim uspjeh takve vizije kluba.

    Vrata Hrvatskog nogometnog saveza uvijek su vam otvorena za razgovor i suradnju na zajedničkom razvoju hrvatskog nogometa. Želim vam puno uspjeha s Dinamom na europskoj sceni, a na domaćoj - u nikad zanimljivijem i napetijem prvenstvu - neka pobijedi najbolji"
  • Zagreb1992
    1.2k


    Također ..nadam se da će to netko srediti sada
  • mlinchica
    1.1k
    Želim se zahvaliti svima koji su na Zoni i onima koji samo navrate, a sudjelovali su aktivno u ovoj dugogodišnjoj borbi. Hvala na ustrajnosti i hvala na jučerašnjem danu koji je priuštio masu lijepih emocija svima koji vole naš Dinamo.

    Jučer je vladala nervoza svugdje, i ovdje i među ljudima kod stadiona koji nisu bili aktivno uključeni u sve kaj su ljudi iz DPa radili pa su/smo samo iščekivali vijesti.
    Dolaskom na stadion, jedno poznato lice iz dugogodišnje borbe je prošetao među navijačima i samo poručio “niš ne brinite, imamo 31 i ne izlazimo van dok se to ne riješi”.Ljudi su momentalno nabacili osmjeh i promijenili raspoloženje. Toliko povjerenje imaš u čovjeka jer vidiš da on nije pokoleban niti malo.
    Došla je ekipa iz devedesetih, poznata lica, a veseli kao djeca. Neki obukli svoje stare spitke, stari šalovi, kape.. skrivaju baklje u rukavima, kao u neka stara vremena :lol:
    Mara i Šokota im se pridružili. Da, njih dvojica koje pojedini časte uvredljivim nadimcima. Ali znate kaj, još uvijek ih vole oni uz koje su stajali. A stajali su i jučer sva ona 3 sata ili koliko smo svi skupa bilo tamo. :wink:

    Bilo je puno dirljivih trenutaka - kad su naši gore na hodniku skakali i dizali ruke prema nama dolje, nakon izglasavanja, pa kada se zapjevalo Nebo se plavi po silasku Zeke, pa povratak pjesme Za ona dobra stara vremena.. ekipa je skakala od sreće, doslovno!
    Netko je već tu pisao, svi oni koji nisu mogli doći neka pronađu sva moguća videa, sve pregledaju, da bar malo osjete tu emociju.

    Oni koji “brinu” niti 24 sata nakon pobjede… a brinite i sumnjajte koliko želite. Vadite fotke Zeke s “zabranjenim” glumcima, pronalazite mane, propitkujte i pametujte. Valjda mislite da se radi o amaterima.
    Budite sigurni da je ekipa koja je ovo odradila do kraja već sada 25 koraka ispred vas.

    Htjela bih samo spomenuti i 2 novinara koji su u ovom zadnjem tjednu dali boosta u medijima - Vice i Karlo, bravo za hrabrost. Ovi ostali, koji često javno ističu da su veliki Dinamovci, a znamo svi da čitate - jbg, prošlo je, mogli ste, a niste, vama na čast. Na vašem mjestu bih birala zadnji red na presicama.

    I još jednom, svima koji su aktivno sudjelovali, veliko hvala i samouvjereno dalje kao i do sada.
    Oni najvjerniji vjeruju i dalje.
    Jedva čekam vidjeti sljedeće poteze.
    :heart:
  • gledatelj
    241
    Opet brendiranje tog pravnog Kustića. Svakih par dana neke njegove objave i guranje u prvi plan na društvenim mrežama. Čak su počeli to ljudi komentirat pa su malo smanjili zadnje vrijeme.
    Mislim lijepo za čestitku, ali ogavan je lik i krivo razlozi i namjere su za to.
  • rioda
    2.4k
    Večernji list: Zajec o povratku Modrića, sudbini Peras, novom sportskom direktoru, poruci Hajduka, o Bobanu...

    U svom ste programu najavili i povratak klupskih legendi, zaslužnih igrača. Znači li to dolazak u klub nekih imena poput Šokote, Marića, Šimića?

    – Svi ti dečki, zaslužni igrači dobit će za početak svoja mjesta u loži, neki od njih bit će ambasadori, a neke ćemo dovesti za sportski sektor. Naravno da su vrata Dinama imenima poput Bobana, Šimića, Marića, Šokote i mnogih drugih otvorena... Ti su mi dečki dali podršku, s njima sam se čuo, vidio i ovih dana, naravno da za njih ima mjesta, bilo na mjestu sportskog direktora, skauta ili nečemu trećem.
  • Papastrumf
    9.7k

    Mi cemo sigurno birati Sašu Pavličića Bekića, a za drugu stranu ne znamo. Oni imaju pravo na 2 člana NO, al “problem” je sto nemaju svojih kandidata pa ce morati birati izmedju ostalih prijavljenih.
  • xavier
    11.1k
    Kakav emotivan trenutak jučer kad je postalo jasno da smo izabrali Zeku. Svi mi koji smo bili unutra u skupštini spontano smo poskakali, a mislim da nije bilo nikog kome nije suza krenula. A tek pogled na navijače ispod zapada gore s prozora...

    Iskreno, na trenutke mi se još uvijek čini da je sve to samo san :yikes:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.