• Dici98
    21
    Do podne mora otici ZG
    Ajmoo Purgeriiiii
  • criticus
    1.1k
    Ak mi za ovakvu tekmu ne možemo prodati 20-22k onda nam ni ne treba stadion veći od 25k.Cosey

    Ma ne treba nam ni od 10k. Ako se dobro sjecam protiv zvjezdanog PSGa nije bilo ni toliko...

    Ne budite kratkovidni. Ovo je tek početak. Mislite da Dinamo neće u skoroj budućnosti prebacit 50k članova? Mislite da Dinamovština neće rasti sada kada napokon postane slobodna? Ne brinite se ko će popunit ta mjesta na stadionu.
  • Cosey
    434


    Kad si već spomenuo kratkovidnost, razmisli malo o demografskoj slici Hrvatske i kak će se ona odraziti na posjećenost utakmica i generalno potrebu za većim stadionom. Isprike za offtopic.
  • Cosey
    434


    Kaj, toliko ti je komplicirano za shvatiti ovo kaj sam napisao?
  • Dalmatinec
    576
    Da, ali na novom stadionu će sigurno, mora, biti za ovakvu utakmicu 30 000 ljudi.
  • Cosey
    434
    Da, ali na novom stadionu će sigurno, mora, biti za ovakvu utakmicu 30 000 ljudi.Dalmatinec

    Nadam se.
  • The Undertaker
    4k
    I Nepalci vole nogomet.
  • jedan u nizu
    5.8k


    Zakaj onda uopce gradimo stadion ako nam demografska situacija ide prema dolje?

    Pa nece Zagreb izgubiti 700k ljudi u 20 godina.
    Hrvatska gubi na stanovnistvu, to je svima jasno. Ali Zagreb i dalje dobiva. I ne, ne mislim tu na strane radnike.
    Stadion ce trajati sljedecih 50godina. Nebude u Zagrebu 2080.godine samo 150k ljudi.

    Split ima 160k ljudi i stadion od 33k.
    Zagreb ima skoro 5 puta vise ljudi. Jel nam treba stadion od 165k mjesta?

    Osijek ima 95k ljudi i stadion od 13k. Zagreb ima 7.5 puta vise ljudi. Jel nam treba stadion od 100k mjesta?

    Jel to konplicirano shvatiti?
  • Cosey
    434
    I Nepalci vole nogomet.The Undertaker

    Posebno budu se istaknuli u vikanju "Mi smo Purgeri, najjači smo, najjači".
  • Cosey
    434
    Zakaj onda uopce gradimo stadion ako nam demografska situacija ide prema dolje?jedan u nizu

    Stadion gradimo jer nam je potreban. Ovaj je bio nakazan i prije 25 godina, a kamoli danas.

    Osijek ima 95k ljudi i stadion od 13k. Zagreb ima 7.5 puta vise ljudi. Jel nam treba stadion od 100k mjesta?jedan u nizu

    Jedno je imati stadion poput Rapida i Ferencvarosa (iako mi je jasno da i u Beču i Budimpešti imaju nacionalne stadione) normalnog kapaciteta, a jedno je imati 13k. Tu su i argumenti poput troškova gradnje, funkcionalnosti, održavanja itd. Po meni je sve iznad 28-30k previše.
  • Mrvica
    3.2k
    Ako ne uspijem isprintat ulaznicu, mislite da bi mogao to odradit na TP sutra kojim slučajem?
  • Ludovic IX
    5.2k
    nije cijena problem jer se najbolje karte prve prodaju.. i da imamo zapadnu tribinu od 15k , ona bi se prodala.. na novom stadionu će sva sjedala bit bolja neg sad na zapadu tak da neće bit problem na druge tribine otići.
  • Purgeri
    406
    Evo opet ovakvih stručnjaka. Prvo, tko kaze da se nece prodat? Drugo, NE MOZE se mjerit nikakva posjeta na ovom raspadajućem ruglu s neljudskim uvjetim s bilo kakvim novim stadionom koji automatski dize posjetu za trećinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.