• The Undertaker
    4.1k
    Platiti će kartu i mjesto. Ne dolaze svi na utakmicu zbog "atmosfere". Ima nešto čari i u gledanju nogometa.
  • deda
    28.1k
    Stanje preostalih ulaznica u ponudi po tribinama 10.25 h, 6.3.:

    SD rasprodan
    ZD rasprodan
    SG 350 ulaznica
    ZG 150 ulaznica
    JUG 3.200 uaznica

    Ukupno: 3.700
  • Big Daddy
    187
    to kaj ti nazivas raspadajuce ruglo, za mene i masu drugih je najljepsi stadion na svijetu, al ne bus ti to nikad shvatio.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    koliko karta bi se moglo prodat za juznu tribinu po tvojim procjenama?
  • Cosey
    436
    Znam da nisam stručnjak kao ti, ali pročitaj kaj sam gore napisao.
    Naravno da će kao i u slučaju Osijeka novi stadion utjecati pozitivno na posjetu, ali dugoročno govorim.
  • Purgeri
    424
    Ma ljudi, novi stadion dugoročno dize posjetu, dokazano na hrpu primjera. Da ne govorim o tome da smo tek počeli proces vraćanja kluba navijačima. Ne znam kako da to kažem blaže od - ne bilo naročito pametno da kapacitet NOVOG stadiona mjerimo po sadašnjem na kojem imamo jednu nefunkcionalnu tribinu pred urušavanjem, ogavne wce, tribine 100 metara od terena, itd. itd.

    Nisam ovom gore htio odgovarati jer mi je preglupo trošiti vrijeme na takve postove, ali ajde da sad i to spomenem. To kaj on, ja i nas nekoliko tisuća sretni dolazimo na ovaj stadion, što smo sentimentalni prema njemu, ne bi nas trebalo sprječavati da stvari gledamo realno. A realnost je da se stadion raspada, da imamo svaku tribinu različitu, da je stadion travestija za navijanje jer je tragično neakustican i da su tribine previse udaljene, da nema krova, da su wci neljudski. I da, sve to je mnogima razlog da ne dođu na stadion. Tko to ne razumije ima problem s realnošću.
  • Sajla
    3.5k
    Ako ne uspijem isprintat ulaznicu, mislite da bi mogao to odradit na TP sutra kojim slučajem?Mrvica

    na WhatsApp kanalu su napisali da nema zamjene ulaznica na ticket pointu za ulaznice kupljene online putem. ako nemaš printer, probaj radije u neku fotokopiraonicu.
  • Mrvica
    3.3k
    e to me zanimalo, nema frke riješit će se nešto. Znam da kako kad dozvole a kako kad ne.. Hvala na informaciji.
  • Bosskovitz
    7.5k
    to kaj ti nazivas raspadajuce ruglo, za mene i masu drugih je najljepsi stadion na svijetu, al ne bus ti to nikad shvatio.Big Daddy

    Najdraži sigurno, ali ako ti je najljepši onda imaš jako specifičan ukus :)
  • deda
    28.1k
    Pustili su još sektor sjever gore 6 u prodaju, preko 700 ulaznica.
  • Georg Koch
    3.7k
    Bome golemo.
    Mi smo srijedu prije tekme sa Betisom oko 10h imali sve rasprodano (osim juga koji u tom trenutku nije jos bio pusten za nas)
    Sada imamo 1100-1200 S.G. i Z.G. zajedno, bez juga...
  • Dalmatinec
    585
    Da, tu je tu negdje jer sad imamo dosta prodanih na jugu, oko 1000, tad nismo.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ma rasprodat ce se danas obje tribine, jedino sam za jug skeptican da ce bit pun ali trebalo bi biti 15-19 tisuca ljudi sutra
  • Orc123
    5.2k
    Bit ce sigurno 20 tis ljudi, sve zajedno kapacitet je oko 22tis mjesta cca...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.