• Infinity
    15.2k
    A dobro, ja sam na nuli s njima. Pet komada 0, jedan +10, jedan -10 i to je to. I jesam ga odigrao da se dignem, al ko manijak odigram joker na 5-0 protiv Hajduka. A cijelu polusezonu govorim svima da ne igraju jokere na velike utakmice :lol:
  • xavier
    11.1k
    A cijelu polusezonu govorim svima da ne igraju jokere na velike utakmice :lol:Infinity

    Vodio sam ja računa o tome i igrao jokere samo na utakmice gdje sam bio prilično "siguran" u tip, ali pokazalo se da na kraju ipak nije bilo tako :rofl:
  • Neki tip
    19k
    Mene ubilo neigranje prva 3 kola. Od jokera nisam imao štete, ali ni koristi.. oportunitetni trošak. :)

    S njima i bez njih, da sam igrao otpočetka, izvjesno je da bih među prva 3.. :sad:
  • reziser
    6.2k
    Jest me ubio jokerInfinity


    a kaj sam govorio za jokere.. ne koristite ih
    pušiona :cool:
  • reziser
    6.2k
    S njima i bez njih, da sam igrao otpočetka, izvjesno je da bih među prva 3.Neki tip sa Zapada


    to nemora biti točno
    mogao si ta prva tri kola sve fulat :joke:
  • xavier
    11.1k


    Nije nikakva pušiona nego ciljani rizik (koji se nije isplatio).

    Vodeći ti bježe sve više i što ćeš napraviti nego zariskirati s joker. Ako slučajno pogodiš, super, a ako ne, što se može. Svima je bilo jasno da je puno realnije ne pogoditi.
  • Infinity
    15.2k
    Kao da bi bilo zanimljivo da svi pogode. Ili da pogodo 80-90% ljudi. Joker i jest tu da pojedinci profitiraju.
  • BluePhone67
    3.2k
    Kada je zadnji datum za predictora? Do kada se igra
  • Eduardo
    17.3k
    Bio sam taj koji je predložio da se joker ubaci u igru, a iskoristio ih samo dva :sweat:

    Gledam ljestvicu i vidim da sam trenutno treći, surprise, surprise :smile:
  • Infinity
    15.2k
    Jos iduci tjedan se igra, kolo sa Cityem i Lokomotivom. Eventualno da Rijeka bude play off ako bude nekih nedoumica oko plasmana.
  • BluePhone67
    3.2k
    Onda do kraja predictora primam narudzbe za majice ZD sto su u nagradama https://www.zonadinamo.com/discussion/237/dinamo-predictor-nagrade

    da vec kada narucujem odmah idu vise komada na izradu sa osvojenim majicama. U inbox se javite ako ste zainteresirani. Cijena 100 kn plus 15 kn postarina za HR
  • Neki tip
    19k
    nemora biti točno
    mogao si ta prva tri kola sve fulat :joke:
    reziser

    Teoretski da, ali teoretski sam tada mogao upotrijebiti jokere, sve pogoditi i biti premoćno prvi. :brow:
    Ukalkulirao sam prosječno bodovanje po kolu. :wink:
  • Bosna86
    11.6k
    Jebu me vremenske zone, prespavao sam ovo kolo, vrh tablice ce ostati nepromijenjen :smile: :smile:
  • Bosna86
    11.6k
    Na vecini pub kvizova ima nagrada za predzadnje mjesto, mozda bi to mogli uvesti za vol.2
  • gh0c
    256
    18. kolo:
    nHc5Uo.jpg

    (bez utakmice Lejćestera protiv [pogrdno ime za Dinamo II po izboru] koja je valjda odgođena?)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.