• gh0c
    256
    Ukupno:
    TmP4cX.jpg
  • reziser
    6.2k
    gledam tablicu....gledam iskorištene jokere, i vidim ...što više "jokera" dublje si na dnu...i obratno...

    pametnom dosta :joke:
    jedva čekam aplikaciju :)
    još jednom zahvaljuem infintzy i Ghocu na ogrmnom trudu i vremenu da bi se mi igrali :ok:
  • MM17
    221
    Između 14 i 6 mjesta 5 bodova, bit će uzbudljivo do kraja!
  • Danijel
    11
    onda treba reći i veličinu prije nego završimo da se zna za nagradu ili
  • BluePhone67
    3.1k
    Ja ovo pitam van nagradne ako netko zeli. A nagrade cemo rjesavat u hodu, jer tko je prvi bira koju ce nagradu, pa drugi svoju, treci svoju itd.
  • Infinity
    15.1k
    Provjerena su sva odigrana kola, tablice su ispisane i ulazimo u posljednje kolo. Jedino nije ispisana ukupna tablica, ali nju imate na vrhu ove stranice. Potvrdjujem da su sve tablice koje je kolega objavio dobre tako da je njegova slika ukupne tablice validna. Sutra cu u toku dana stici prepisati i tu tablicu, sad stvarno nemam vremena i volje, od ranog jutra sam u brojevima. Hvala koji je bio azuran kada sam ja malo zakazao i hvala mu sto je i meni uvelike olaksao posao.

    Ulazimo u posljednje kolo u kojem 34 igraca imaju pravo tipovanja, a 29 igraca jos uvijek matematicki mogu odnijeti pobjedu na kraju. Sva 34 igraca su u igri za nagradu kojih ima 18.

    OTVORENO 19.KOLO!!!
  • BluePhone67
    3.1k
    924p2s3wnfvtwd8v.jpg
    pd2aad9zfnf5pspk.jpg
    9dvbtfa2sniynr8k.jpg

    Do kraja tjedna primam naruđbe u inbox ukoliko netko zeli. Cijena 100 kn, postarina 15 kn za HR. Sav novac idu u daljnje ulaganje ZD.
  • Bosna86
    11.5k
    Kanjuh ne igra, ne trpajte ga bzvz, mozete ispraviti jos uvijek
  • Neki tip
    18.8k
    eh, da si barem tako informativan bio i u vezi Čekola prošlo kolo.. :smile:
  • bezvangori
    174
    Dobra ideja, ali je problem vidjeti ko je tu predzadnji. Neaktivnost i to.

    Tek sam sad "ubrao" 17. kolo, treba spremiti to sad kad krenu jokeri hah.
  • gh0c
    256
    Evo malo raspašoja za kraj:
    qtH4Oy.jpg

    @Danijel izbrisao sam tvoje prognoze kroz aplikaciju (koje su ti donijele 1 bod) da ne moram ručno prepravljati cijelu tablicu (s obzirom da nisi postao u temi)
    @Minken Bojna @MaliVesad Nisam vaše prognoze uzeo u obzir s obzirom na pravila igre (uključivanje do 10. kola) - prognoza "Dinamo - Manchester City 2-0 Oršić (joker)" je ionako neispravna
  • Danijel
    11
    i kaj onda koji sam na kraju
  • gh0c
    256
    DlITM5.jpg

    Jel to to?

    Čestitke svima, pogotovo onima koji su sezonu završili u pozitivnim bodovima :joke: i onima koji su si zaradili nagrade!
  • Danijel
    11
    Znači 16 završio
  • BluePhone67
    3.1k
    To je onda gotovo? Dinamo - Rijeka 18.12.2019 srijeda u 18h se ne racuna????
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.