• Bosna86
    11.6k
    Placas pivo u srijedu hahaha nisam najgori
  • Krizy
    35.5k
    Nema veze, ionako sam znao da niša od toga jer nisam na vrijeme počeo. Samo sam htio ispasti faca eventualnim pogotkom :razz:
  • marcio amoroso
    32k

    Može. Nisam znao da sam ovako loš u prognoziranju jbt :groan:
  • Eduardo
    17.3k
    @LovroZG hvala što si me lansirao na drugo mjesto iskoristivši jokera da pokušaš uhvatiti prvu poziciju :)

    @cron1ck čestitke na osvajanju prvog mjesta :clap:
  • LovroZG
    1.3k
    Ništa, i drugi put. :rofl:

    Pridružujem se čestitkama cron1cku :cheer:
  • BluePhone67
    3.2k
    Očito se ne igra zadnje kolo protiv Rijeke, jer se nitko nije očitovao o tome i da je Predictor Zona Dinamo završio.

    Čestitam svima na osvojenim nagradama, pa odmah molim prvoga da izabere nagradu iz izloga koju želi i neka to javno napise ovdje.

    https://www.zonadinamo.com/discussion/237/dinamo-predictor-nagrade

    Nakon sto prvi izabere svoju nagradu, sljedeći drugi sa tablice neka izabere svoju, pa treci itd. Kako se koja nagrada izabere, automatski je nevažeca za sljedeceg nagrađenog, može izabrati ono sto je ostalo od nagrada.

    Pa eto krenite, ja vam se kasnije javim u inbox kako dalje.
  • Eduardo
    17.3k
    Pisalo je u naslovu teme da je to posljednje kolo. Polako, javit će se @Infinity dok se oporavi od sinoć, subota je bila :smirk:
  • Kwedi
    3.8k
    čestitke prvoj trojici, a pogotovo pobjedniku jer je sve odigrao bez džokera. :strong:
  • cron1ck
    1.5k
    Hvala svima na čestitkama, vezano za nagradu biram dres od futsal Dinama jer mi je to bio primarni cilj za osvojiti, jos jednom konkurencija je bila žestoka i vec se sad radujem drugoj sezoni, i naravno najveće pohvale @gh0c i @Infinity koji su obavili najveci dio posla :clap: :up:
  • BluePhone67
    3.2k
    Nagrada br. 1.. Futsal Dinamo dres pripada @cron1ck

    Sljedeći?
  • Eduardo
    17.3k
    sad će doći režek i opet opalit po jokerima kako su oni razlog lošeg plasmana :sweat:

    Uzet ću majicu, 'NAPRIJED PLAVI LAVOVI'
  • BluePhone67
    3.2k
    Nagrada br. 2.. ZD majica "naprijed plavi lavovi" pripada @Eduardo

    Sljedeći ?
  • xavier
    11.1k
    sad će doći režek i opet opalit po jokerima kako su oni razlog lošeg plasmana :sweat:Eduardo

    I onda ću mu ja opet objašnjavati da svrha jokera ni nije da ti sigurno pomogne nego se radi o ciljanom riziku koji te može pogurati prema vrhu, ali može te i srušiti. I naravno da je veća šansa da ga nećeš pogoditi nego da hoćeš.

    Zapravo je možda sporan samo naziv jer sugerira nešto drugo.
  • deda
    27.6k
    Čestitke svim dobitnicima, te kolegama Bluephone67 i Infinity koji su odradili najveći dio posla. Naravno i Ghocu koji si je dao truda i izradio aplikaciju.
  • deda
    27.6k
    Molim samo da svi navedete broj tj. veličinu ako birate dres ili majicu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.