• marcio amoroso
    31.9k
    Čestitke
    @cron1ck @Eduardo @LovroZG
    Bravo i za ostale učesnike.
    Hvala @Infinity i @gh0c svaka vam dala :strong:
  • Eduardo
    17.2k
    I onda ću mu ja opet objašnjavati da svrha jokera ni nije da ti sigurno pomogne nego se radi o ciljanom riziku koji te može pogurati prema vrhu, ali može te i srušiti. I naravno da je veća šansa da ga nećeš pogoditi negxavier

    Vidim da su ga ljudi igrali i na pobjedu protiv Citya. Već ste ti i Infinity nekoliko puta to dobro objašnjavali, ali neki nikako da shvate.
  • reziser
    6.2k

    Jbt. Nisam tu al nemrete bez mene. :joke:
    Da. Ja stalno govorim o nazivu. I govorit ću. A vi se sprdajte. Ja cijenim svačije mišljenje pa i vaše .pa molim da bude obostrano.
    Tablica dovoljno govori i 'jokerima'

    Čestitke kronikusu i hvala organitatorima na ogromnom trudu i vremenu.
  • LovroZG
    1.3k
    Jel moguće prenijet nagradu na nekog drugog forumaša? Ja bi nagradio Infinityja za sav trud oko Predictora i dao mu da bira umjesto mene, čovjek pao u zadnjih par kola za valjda 20 mjesta.
  • Infinity
    15.2k
    Provjerit cu kasnije tablicu kako bi sve bilo konacno u sluzbeno, mada nema potrebe, jer se pokazalo da je kolega tocan, al eto, kad se sve do sad provjerilo da se provjeri i ovo i da sve okoncamo

    U pravilniku pise da se za vrijeme natjecanja pozicija odredjuje abecedno u slucaju istog broja bodova. Na kraju sezone bolje ce biti plasiran igrac koji ima VISE odigranih kola. Znam da je takav procentualno skupio manje bodova, ali smo zeljeli potaketi igrace da igraju redovno, kao i da se izbjegnu moguce malverzacije u posljednjem kolu.

    Ukoliko dva igraca imaju jednak broj bodova i jednak broj odigranih kola oni ce igrati play off koji se sastoji od utakmica Arsenal U23 - Dinamo II i Dinamo - Rijeka.

    Sve ce biti obradjeno, objasnjeno i objavljeno do kraja dana.

    Otvorit cemo temu za podjelu nagrada. Molim igrace da vec sad pogledaju nagrade i podju razmisljati kako se ovo ne bi razvuklo. Svima nam je u interesu da igraci cim prije pokupe svoje nagrade.

    Takodjer, neka igraci odmah sad provjere svoje bodove. Dodatne reklamacije necemo biti u mogucnosti uvaziti nakon raspodjele nagrada.
  • Infinity
    15.2k
    Jel moguće prenijet nagradu na nekog drugog forumaša? Ja bi nagradio Infinityja za sav trud oko Predictora i dao mu da bira umjesto mene, čovjek pao u zadnjih par kola za valjda 20 mjesta.LovroZG

    Hvala, al nemoj. Ja sam svoju nagradu svakako htio pokloniti.
  • LovroZG
    1.3k
    Biram Dinamovu majicu br. 3, veličina L.
  • BluePhone67
    3.2k
    Nagrada br. Ide Lovri izabrao je ZD majicu sa malim slovom d vel L


    Sljedeci je mislim? @Kwedi?
  • Kwedi
    3.8k
    Poklon bon od 200kn za BBB fan shop u donaciji BBB
  • Gorica86
    278
    Poklon bon od 200kn za BBB fan shop u donaciji DTSM
  • Cosey
    433
    Sljedeci?BluePhone67

    Piše da sam ja šesti. Igrao sam iz zafrkancije, nema potrebe za nagradom.

    Prosljeđujem dalje nagradu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.