• Kepec
    5.1k
    Dobro je, shvatili smo skupo ti je, nije ti skupo nebitno. Ne moraš ispisat 101 komentar o tome i trpat temu.
    Pusti nas bogataše da u miru pratimo tijek prodaje ulaznica.
  • kibic11
    131
    haahaha, problem je kaj niste shvatili bit ,al pustit cu vas lovaše, pozdrav
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Svi drugi su glupi i ne kuze ali samo
    si ti pametan i sve kuzis… Ima smisla
  • kibic11
    131
    pa naravno kad sam ja pisao svoju misao haha, odao si se koje je glup
  • tigric
    181
    ode jos jedan sektor na zapadu gore
  • ZGBhoy
    1.7k
    koliko je karta za navijačku tribinu u bundesligikibic11

    15€ u prosjeku u Ligi a u Europi oko 19€
  • kibic11
    131
    hvala ti, sve je rečeno.
  • Purger
    360
    Ne znam otkud vama to da je prosječna cijena karte u Bundesligi toliko jeftina

    Možda ako se računa za godišnjaka, ali koliko znam njima je to za stajaća mjesta (najjeftinija), i godišnja im ne obuhvaća UEFA tekme.

    Uz to, sretno ti bilo s kupnjom godišnjih karata, waiting liste su mjesecima/godinama duge.

    Ako Zagreb može napunit Arenu za Prijovićku za 50-150€, može napunit i Maksimir u Europi za 10-30€
  • Peškaman
    2.8k
    " Dragi navijači i navijačice,

    Ovim putem obavještavamo Vas da je zahtjev za dodatnim ulaznicama za nedjeljnu utakmicu između GNK Dinamo i HNK Rijeka odbijen od strane GNK Dinamo. Samim time više nema dostupnih ulaznica za južnu, gostujuću tribinu. Blagajne HNK Rijeka radit će u petak od 16 do 20 sati, te u subotu od 9 do 13 sati za potrebe promjena nositelja ulaznica. U isto vrijeme na blagajnama se možete učlaniti u HNK Rijeka, te kupiti polusezonsku pretplatu za domaće utakmice "

    Napokon.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Ovim putem obavještavamo Vas da je zahtjev za dodatnim ulaznicama za nedjeljnu utakmicu između GNK Dinamo i HNK Rijeka odbijen od strane GNK Dinamo.Peškaman

    Bezveze.
  • Antonio bbb
    246


    Bas, ali bas bezveze. Zakaj im nebi dali cijeli jug?
  • Kepec
    5.1k
    Znači li to da će se od sada i tovarima davati 2000 karata, a ne cijeli jug?
  • The Undertaker
    4.3k
    Ako se jug neće puštati u prodaju ili dijeliti školama, neka im daju koliko god mogu kupiti. Kao da se svake godine igra ovakav derbi.
  • NitkoBitan
    13k
    Izgleda da su dobili i sektor na zapadu. Najbolje da mi svima sve dajemo... U Rijeci kavez, u Osijeku 5% i ni karta vise, u Splitu manje od 5%. Mora postojat neki reciprocitet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.