• sarac1306
    13
    Random pitanje na razmisljanje. Teoretski da udjemo u finale i tamo smo domacini. Smijemo li na takmu onda ili jos vrijedi zabrana? :)
  • recikaj86
    101
    koji vam je vise ovo nije mjesto za svadanje u ovom trenutku, deckima sad treba nasa podrska vise nego ikad
  • Keyser Soze
    8.1k
    Smijemo, neutralan je teren.
  • Paggini
    6.9k


    Da, jer nema domaćina i gosta - oboje su kao "domaćini", tako da možemo. Jedini problem je što bi to trebalo biti na stadionu zla u Ateni...
  • luka modic
    609
    ako mi budemo u tom finalu,sigurno se neće igrati u Ateni...
  • criticus
    1.2k
    Obavještavamo navijače da je rasprodan sav raspoloživ kapacitet tribine zapad dolje za utakmicu Dinamo – RijekaIvdzo11

    Šta je sa sektorima koji nisu pušteni. 4 i 5 su za godišnjake i sponzore. Zašto 3 i 10 nisu pušteni kao za sve utakmice do sada?
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    tocno to i ja mislim, morat ce prebaciti finale u neku drugu drzavu jer nitko lud nece dopustiti da nasi navijaci putuju tamo nakon svega sto se izdesavalo u kolovozu.
  • Dalmatinec
    584
    Po mom izračunu 21 600.
  • Dalmatinec
    584
    Za Rijeku je po mom izračunu prodano oko 14k zasad.
  • Juznjak
    3k
    Kome je skupa karta nek se na radni dan uhvati nekog posla i nek se ostavi pisanja po forumu. Odraslog bi čovjeka trebalo bit sram žalit se da mu je previše dat 20ak eura za nešto što (kao) voli.
  • Papastrumf
    9.8k
    jako lijep rječnik skupštinara, za pohvalu.kibic11

    Pa nije svećenik čovjek.

    i kaj to znači?? fala Bog uda su ljudi dali jer vole dinamo ,al derat svoje ljude mogu samo lešinari.kibic11

    Majstore, karta za bilo kakav koncert u Areni je najjeftinija 25-30€. Ako je tebi 30€ za najskuplju ulaznicu u knock out fazi europskog natjecanja previše, onda imaš problem sam sa sobom.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    rasprodan zapad dolje za Rijeku

  • dinamozivivjecno
    1.6k
    najjaci su mi ovi sto se zale na cijene karta a prvi ce platit 40 ili 50e ako ce dinamo igrat cetvrtfinale ili polufinale
  • kibic11
    131
    nije al predstavlja nas navijače i dinamo, a dinamo je gospodski klub, građanski.
    drugo ,krivo ste svi skužili ili imate problema sa razumijevanjem, meni nije problem dati ni 40e za sjever jučer, nego govorim o uvjetima i o cijenama na drugim stadionima, koliko je karta za navijačku tribinu u bundesligi? nemojte kenjat molim vas. i još uspoređuješ arenu i maksimir, normalnu modernu dvoranu sa svim uvjetima i ruševinu u poluraspadnom stanju.
    jel ima ko od vas obitelj ,djecu da tak pišete?
  • Paggini
    6.9k
    koliko je karta za navijačku tribinu u bundesligi? nemojte kenjat molim vas.kibic11

    Skuplja nego za Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.