• javolimtebejako
    694
    mislim svi imamo svoje financijske situacije, ako ti je to stvarno puno, onda bi trebao imat neke druge prioritete a tekmu gledat doma na TV-u
  • kibic11
    131
    jako lijep rječnik skupštinara, za pohvalu.
    i kaj to znači?? fala Bog uda su ljudi dali jer vole dinamo ,al derat svoje ljude mogu samo lešinari.
    bio na tekmi i platio ju 23f
    hahaha
    meni nije, ja sam i dao i dao bi i više al realno govorim
  • The Undertaker
    4.1k
    Betis je prodavao karte za Dinamo po cijeni mislim 75 EUR najjeftinija. Ako usporedimo s time, onda naša cijena i nije nešto. Ne znam kakva je sada situacija sa WCima na zapad gore ali prije je bila katastrofa i to trebaju riješiti bez obzira kolika je cijena karte.
  • SjevernaStrana
    752
    Ja kao godišnjak sam uvrijeđen zbog ovako niskih cijena
  • Guinness
    2k
    sve iznad 10e za sjever i 20e za zapad je previše za takav stadion i hrvatske prilike!!kibic11

    Nakon inicijalne kuknjave za godišnje počelo se kukati da su pojedinačne preskupe. A ono iz kola u kolo cijele jeseni rasprodan ili sitno ostalo i za Sjever i za Zapad.
    Kako ti je i kolega rekao, sva četiri sektora rasprodana, da su odmah jug pustili možda bi i on bio.
  • Mali dioničar
    14.2k
    bio na tekmi i platio ju 23fkibic11

    Kibic, zbilja si legenda.

    Otišao si u Liverpool i bio na tekmi za 23£.

    To je super, i ja volim putovati i to spojiti s nogometom.

    Postavlja se pitanje kako je tebi koji imaš novac za (pretpostavljam) avion do Liverpoola ili Manchestera , spavanje tamo i ulaznicu za Anfield (pa možda i kakav suvenir iz Liverpoolovog shopa) puno platiti ulaznicu za Dinamo u Zagrebu gdje nemaš sve ove navedene troškove?
  • Bruh
    901
    ponuda-potražnja i tako se dobije cijena. Jbt rasprodao se cijeli dostupan kapacitet onda je ravno pogođena cijena ulaska. Pa nije ovo Cibona u koroni da za 10 kuna uđeš na sve utakmice čak su i oni digli cijene... uostalom tako se i diže proračun kluba a ne da na pun stadion dobiju ni 50 tisuća kuna.
  • Liks90
    1k
    Dajte ovo nije tema za ovo ni prepirke. Trenutno je bitno kak ide prodaja za rijeku i Dinamo! Samo Dinamo!
  • deda
    28k
    jako lijep rječnik skupštinara, za pohvalu.kibic11

    Tako me učio profesor Ladan da reagiram na ljudsku glupost.
  • Liks90
    1k
    @deda kak stojimo s ulaznicama?
  • Crusades1986
    9.8k
    Ode zapad dolje za Rijeku.
  • Ivdzo11
    3k
    ❗ RASPRODAN ZAPAD DOLJE ❗️

    Obavještavamo navijače da je rasprodan sav raspoloživ kapacitet tribine zapad dolje za utakmicu Dinamo – Rijeka

    ➡️ Preostale su još samo ulaznice za tribine sjever gore i zapad gore.

    SVI NA MAKSIMIR

    Pixsell
  • Liks90
    1k
    Pao zapad gore 2
  • Sportskifanatik
    367
    zašto nisi kupio godišnju kao i ja?
  • kibic11
    131
    kakve ti gluposti pišeš. pa postoji nešto što se zove planiranje. nisam banuo u liverpoolu i rekao idem na tekmu.
    iz svojih razloga. hvala na brizi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.