• sport
    2.3k
    U nedjelju je utakmica za ligu prvaka.Ajmoooo
  • Dalmatinec
    562
    Ide nas 4 odma sad na pijano! Ajmo!
  • bbb medimurje
    2.9k
    Zapad dolje sektor 9 rasprodan za rijeku
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    ocekujem danas rasprodan zapad dolje, a sutra kad puste na karatani zapad gore a mozda cak i sjever gore
  • Keyser Soze
    8k
    Dostupan je samo sektor 1 na zapadu.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Kad smo mi zadnji put imali 15k ljudi protiv Rijeke?jedan u nizu

    Ne znam jeli to bilo zadnji put, ali prve sezone posije lige za bedaka kad je Kuže bio trener, ak se dobro sjećam bilo je preko 20.000 protiv Rijeke, 5:1 pobjeda.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    oprostajna utakmica ademija, iako je sluzbena brojka bila 13k bilo je sigurno 15-16 tisuca ljudi
  • Medvedgrad
    83
    Ne znam jeli to bilo zadnji put, ali prve sezone posije lige za bedaka kad je Kuže bio trener, ak se dobro sjećam bilo je preko 20.000 protiv Rijeke, 5:1 pobjeda.Mr Anderson

    Te sezone, kasnije, u ligi za prvaka, Rijeka nas je doma tukla 2:1. Bilo je 20ak tisuća gledatelja ak se dobro sjećam.

    Trebalo bi vidit kolika je bila posjeta na Dinamo - Rijeka 6:1, 10.5.2008., Modrićev oproštaj.
    EDIT: Transfermarkt kaže 20.000.
  • kibic11
    131
    samo da se osvrnem na cijenu ulaznica za betis: znači svi koji kažu da nije previsoka cijena, sramite se! za jedan Anfield je cijena 22 funti za premiership, o čemu mi pričamo, kakva je kupovna moć kod nas?? vi očito imate plaću 3 soma e pa vam je 15 e za viseću tribinu u poluraspadnom stanju, bez urednog wca i uvjeta općenito premalo dat, onda donirajte dinamu pare ak imate viška.
    sve iznad 10e za sjever i 20e za zapad je previše za takav stadion i hrvatske prilike!!
  • deda
    27.5k
    Boli me kurac za Anfield, mi smo Dinamo. Cijene su bile prejeftine.
  • Papastrumf
    9.4k

    Je li tribina rasprodana? Samo toliko.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Nema sanse da je 30 eura kao najskuplja karta za drugi krug europskih natjecanja preskupo. Stadion je takav kakav je i zbog toga vec imas najjeftinije karte od bilo kojeg kluba u ovoj fazi natjecanja. Da ne spominjem godisnje ulaznice koje ti ukljuce i kvale i europu i kup..
    30 eura ljudi spickaju na svakakve stvari bez ikakvog razmisljanja, al lad treba platit za najbolja mjesta na stadionu onda ide seciranje stolica, stepenica, wca, gastronomije..
  • Mali dioničar
    14k
    Anfield je cijena 22 funti za premiershipkibic11

    pep8nn0metc96jz6.jpeg

    I nema šanse za kupnju osim ako si član kluba.
  • Liks90
    851
    s takvim razmišljanjem ne moraš ni navijat za Dinamo ni ic na utakmice
  • javolimtebejako
    631
    tebi je puno dat 100 kn da gledas kako dinamo prolazi real betis i plasira se u osminu finala europskog natjecanja? ne znam sta bi ti rekao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.