• Blueshadow86
    869
    Čuo sam da je još jedan Japanac blizu potpisa ugovora, ime mu je Nedovodimo Nikoga.
  • Slush
    99


    I Turcina Nikaj Nemre, ali i taj ce nas odjebat. i neki forumas tu spomenuo da smo na nizozemskom trzistu, tamo ganjamo Van Forme i Van der Neide.

    Mi kad trebamo prodati, prodamo u dva sata. Kad trebamo kupiti, kupujemo 2 tjedna.

    Odlican posao uprave za sada.
  • Facke
    2k
    Problem je koj lose pregovarame. Saki put dugovlacime.
    Saki pot neke zavrzlame. Eh sad sme Ljubu prodali pa sad valda imame za Koffija i Kenta.
  • Jaro
    5.4k
    Rukavina u Gorici znaci da Ameri nisu prihvatili trazenja Dinama. Takodjer znaci i zaokret od 180 u stavu igraca/managera ili da micanje linka na Nijagaru nije obicna patka vec se Rukavine odlucili mijenjati managera...
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    pa brate mene više ništa ne može "šokerat" od ove uprave. Jedino bi bio šokwean da stvarno dovedu nekoga
  • Droljo
    4.8k
    Isto nama bude svaki rok. Spominju se brutalci i prava pojačanja ali na kraju sve propadne i vraćamo se unutarnjim rezervama.
    To isto kao kad ja odugovlačim i ne naručim pizzu nego se sve zatvori pa idem u špajzu po špek i kobaje i lagano cicam unutarnje rezerve. Ali kad tad ću ih pocicat i kaj bum onda?
  • Jurki
    8.5k
    Problem je koj lose pregovarame. Saki put dugovlacimeFacke

    Ne znamo pregovarati. Tko pregovara? Ljudi koji se kuze u nogomet manje od mene u atomsku fiziku. Mi od ljeta nemamo sportskog direktora. Imas pol godine i da ti kreteni nisu uspjeli naci coveka za operativu.

    Nebudu mene vmorili čiki, piva ili nekaj trecega. Mene bu vmoril Dinamo.
  • Facke
    2k
    Nije mi jasne. Znaci minerali smo transfer Koffija u Schalke. Cemu sad cekame?! Pa on je vec trebal biti u Zagrebu. Sam ja lud ili oni. Da ga na kraju zajebeme?!
  • wolfgang14
    1.1k
    Desni branič Bjelokosti nastavlja pregovore sa zagrebačkim Dinamom

    Majke ti mile ovi pregovori traju kao da dogovaraju ne znam šta....
  • hardek
    1.4k
    Metz bio spreman poslat ga na posudbu sa mogućnošću otkupa, ali sad kad mi nudimo milju za transfer odma oni se kao nećkaju. Na kraju smo samo Šalkeu pomogli jer su ovi dovukli Soppya umjesto ovog
  • Jaro
    5.4k
    pa nismo ga mi htjeli, samo je Vlatka navijacica Bayerna i voli kad Schake pati...
  • Smotanihaker
    592
    Ma jedino tko je nesposobniji od našeg trenera je naša uprava. Tj, Vlatka i dva pomoćnika. A kada se sjetim da se ovdje šampanjac otvarao kada je Šimić otišao i mislilo da je on kriv za sve.
  • Purger
    360

    On nam je donio Kaneka
  • wolfgang14
    1.1k
    On nam je donio KanekaPurger

    Kaneka je Dabac stavio Šimiću na stol
  • sanjinlego
    1.9k
    Katastrofa! Kakvi igrači, kakva pojačanja, trenutno se misli samo na svoju guzicu ..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.