• Juznjak
    3k

    Od te možebitne milje mi ćemo dobit 50 tisuća kako je krenulo sa postotcima :rofl:
  • CastAway1986
    853
    Ja mislim da ako Rukavina stvarno ode u Goricu da će se tome najviše obradovati nas bivši kolega sa Zone Ban koji je najveći zagovornik mladih nada Dinama..
    Ne vidim neki potencijal u njemu i moje je mišljenje da uzmemo novac iz Amerike ako ga oni još žele jer vidim da se strategija tamošnjih klubova uvelike promijenila i sad dovode dosta mlađe igrače za lijep novac ,istina još uvijek najviše iz Južne Amerike ali i europski talenti sve više odlaze "preko bare"
  • Jurki
    8.5k
    kak je krenulo jos cemo mi morati platiti klubu kupcu da ga uzme.
    Ide on u Kustosiju na kraju.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Napokon cemo vidjet ima li nesto u tom mladicu. Neki su kukali kako ce se prodat bez ozbiljnije prilike, pa eto mu prilika da se dokaze u domacoj ligi.

    Mislim da smo fulali s tim da ga nismo prodali dok jos mozemo dobit solidan novac za njega, ne vjerujem da ce bljesnut.
  • hardek
    1.4k
    Sve poslove koje smo odradili do sada su loš primjer money managementa osim dolazak Takura.

    Za ovaj čak dajem palac gore jer mislim da Rukavina ima visok plafon i da je Gorica najbolje mjesto za razvoj i realiziranje njega kao igrača.

    Al na kraju se sve svodi na ono što je netko napisao gore, i da smo ga prodali, ova uprava nije sposobna napraviti nešto s tim novcem da podigne kvaltetu ekipe nego bi vjerovatno doveli 2,3 igrača sličnog nivoa kao oni koje već imamo.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Pa ako je dosla i prihvacena ponuda iz amerike, mozda on nije htio tamo, nisu svi Biuk :rofl:
  • Jurki
    8.5k
    Pa ako je dosla i prihvacena ponuda iz amerike, mozda on nije htio tamo, nisu svi BiukIstinaZaDinamo

    I to kaj velis. Starijem Garnachu se ocito nije islo prek velike mlake.
  • Orc123
    5k
    Ma bravo Uprava...upravo smo popusili 3 milja eura za igraca koji ce za 2 godine otici besplatno iz Dinama poput Marina! Kak se sa Ljubom niste uspjeli zajebati ali eto s Rukavinom jeste. Nikad od njega igraca za prvih 15 dinama....
  • Common Sense
    510
    Čudi me da za takvog prestižnog talenta čije ime je navodno debelo podcrtano u tekicama svih skauta i direktora omladinske škole "od Tokija do Milwuakeeeja" nema konkretnije ponude od ove opcije za posudbom u Gorici.
  • Smotanihaker
    592
    Ponuda je izgledala ovako: AEK je podigao ponudu na 3,5 milijuna eura, uz koje su dodani bonusi. Bili su ovakvi..

    a) Nešto više od 300 tisuća eura u slučaju da se za vrijeme trajanja ugovora AEK plasira u skupinu Lige prvaka;

    b) Nešto više od 200 tisuća eura u slučaju da se tijekom trajanja ugovora AEK plasira u skupinu Europa lige;

    Maksimalni iznos ostvarih bonusa je bio dakle više od 500 tisuća eura

    c) Postotak od buduće prodaje u treći klub iznosi 10 posto

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/dinamo-je-imao-dva-imena-na-popisu-za-prodaju-zbog-curenja-informacija-na-maksimiru-vuku-drastican-potez-15421784
  • Captain America
    13.4k
    Sad će andy za promjenu malo zajebavat Črnka i Dinka umjesto nas :lol:
  • eol12
    330
    nije ni Biuk htio, al ga se natjeralo
  • wolfgang14
    1.1k
    i AEK će u jednoj rati isplatit 3.5 miliona. Rok je do 30.6.2024
  • Izet Hajrović
    829
    Sad smo lijepo mogli imati osiguranih 6 mil. od 2 igrača koji su vjerojatno zadnja opcija na svojim pozicijama.
  • NORTE
    9k
    AEK će u jednoj rati isplatit 3.5 miliona. Rok je do 30.6.2024wolfgang14
    Ovo je zapravo vrhunski poso s financijske strane.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.