• Eduardo
    17.1k
    Za ovo nisam, treba znati i neku granicu.
    Recimo hajduk koristi grb na jednokratnim tanjurima, smokićima, jogurtu, japankama, ... loše
    Hipo

    Što bi bilo loše. @deda je 100% u pravu. Bacio sam brzinski pogled u S04 shop. Čudo...

    image.png
  • Hipo
    406
    Osnovni cilj ''marketinga'' je zarada i ''sve'' treba biti u funkciji zarade. Za razliku od ciljeva kluba u cjelini.The Undertaker

    Marketing ne brine samo o prodaji (proizvoda) i zaradi.
    Nego i brendiranju, vizualnom identitetu, ugledu kluba i o odnosima s javnošću.

    Neki će kupit ono što je u ponudi ali ako to napraviš svjetski kupit će svi.

    Ne sviđa se svima sve, ali bolje da je ponuda manja a bolja.
  • Hipo
    406
    Ne slijepci, nećete prodat više žutih dresova nego samo radite štetu dinamu na ovaj način...
    U najgledanijim, najvažnijim tekmama kluba u cijeloj sezoni, povijesnim, namjerno guraju žuti dres koji veze nema s dinamom.
    Jebena vam je odluka :vomit:
    z1vw7f435zoniuto.jpg
    kqobpep02e0eje4f.jpg
    3hjtarxpoxt3ucdo.jpg
    kj3lb3i4r4mqoac5.jpg

    Jebena tragedija...


    Dok istovremeno imamo ovo
    yx0hmj9x9q1jezta.jpg
    7g75md8w9js5xrkq.jpg
  • Cosey
    429
    Protiv Citya je jedina logična odluka žuti dres. Protiv Rosenborga i Ferencvarosa se slažem s domaćim, plavim.
    Izgleda da se u Dinamu, a to traje dosta dugo, striktno drže podjela domaći, gostujući, europski.
    Po meni bi umjesto europskog trebali imati treći koji bi se koristio samo kada je to neophodno.
    Trenutno ni ne trebamo imati tri dresa kada je gostujući žuti odnosno jasno odudara.
  • Hipo
    406
    Protiv Citya je jedina logična odluka žuti dres.Cosey

    Gle atalantu na etihadu
    ioa8uys3z08ful37.jpg

    Schalke vs city
    gkgkh70wiox16ynh.jpg

    Juniori dinama u ligi prvaka igraju u plavim hlačicama, mogu i seniori.
    Imamo tako lijep "prvi" dres a gura se taj generički žuti :vomit:

    Dinamo je plavi klub, ne žuti, ne crni... plava je naša boja i njome se moramo ponosit.
    Kad treba i kad ne treba eto ti žutog dresa :roll:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ja sam uvijek bio protiv pljuvanja svega i svačega ali ovo sa dresom mi tako ide na živce da je to nemoguće. Zašto Real ne igra domaće utakmice u sivoj? Zašto Bayern ne igra domaće u žutoj ili Chelsea u crnoj?

    Samo mi u cijeloj jebenoj Europi imamo neki dres koji nije domaći a gura ga se u Europi, bljak.
  • deda
    27.3k
    Kad ne postoji minimum komunikacije s navijačima.
  • BluePhone67
    3.1k
    Pa postoji otvorili su fan shop 2019 god i redovito imaju tamo evente sa navijacima i naslikavanja sa igracima, maksimalno su se priblizili publici sto oni sa svojim znanjem i umjecem mogu pruziti nama smrtnicima . Neki dan smo ih hvalili, pq cak imaju zid slave na tri stalaze po 3 predmeta da navijaci vide nasu slavnu povijest. :gasp:
  • Hipo
    406
    Pa postoji otvorili su fan shop 2019 god i redovito imaju tamo evente sa navijacima i naslikavanja sa igracima, maksimalno su se priblizili publici sto oni sa svojim znanjem i umjecem mogu pruziti nama smrtnicima . Neki dan smo ih hvalili, pq cak imaju zid slave na tri stalaze po 3 predmeta da navijaci vide nasu slavnu povijest. :gasp:BluePhone67

    :lol: :lol: :lol: :lol:
  • xavier
    11.1k
    Protiv Citya je jedina logična odluka žuti dres.Cosey

    Kako ti je već @Hipo napisao, nije uopće logično. Vidiš i sam u kakvim kombinacijama igraju drugi klubovi protiv Cityja. Celtic i Rangers igraju jedni protiv drugih u istim donjim dijelovima...

    Po meni bi umjesto europskog trebali imati treći koji bi se koristio samo kada je to neophodno.Cosey

    Pa tako to inače i ide. Imaš prvi dres, drugi u kojem igraš kad ne možeš u prvom i treći za tu i tamo odigrati. No ekipa iz Maksimirske 128 mora biti "posebna"...
  • Infinity
    15.1k
    Ja sam vec pisao kako Dinamo ima problem s bojama, tj. ima jednu boju. Bijela se ne koristi, odbacena. Tesko je skrojiti neku lijepu majicu ili tako nesto iz jedne boje. Mozes dodati neke druge koje nisu prepoznatljive klubu. Pisao sam da ne bi imao nista protiv da klub podje koristiti bijelu, crnu i tamno plavu, mozda i sivu uz standardnu plavu. Gledam si kupiti polo majicu Dinama, sva je plava, jednobojna, nema detalja, ne svidja mi se i ne dam 400kn za istu. To se lako rijesi s koristenjem dodatnih boja na koje ce se navijaci morati navici, jer mi fan shop nema neke buducnosti ako ostane ovako sve jednobojno.

    I sad da dodjem do zakljucka. Bojim se da su u klubu to takodjer shvatili, bilo bi dobro da mi nije u oci upala nova grafika. Na fb stranici je grafika u kombinaciji plave i ove zute/zelene. Mene osobno ne jebe u kojim dresovima igramo, nikad se toga i ne sjecam, al nisam sretan da opcenito imamo ovu neku boju za koju nisam ni siguran koja je to boja. Bilo bi mi OK imat te lijeve boje kao neki treci dres, ali da bude lijep, moderan i da se prodaje, a ne da nam postane sluzbena boja. Taj treci bi svake godine mijenjao, uvijek druga boja. Bojim se da je zuta/zelena nasa nova bijela. Na stranu sto je tu vec dvije sezone, bili su i prije neki dresovi po par sezona, ali sad imamo sluznenu grafiku kluba u toj boji. To me vise jebe nego sto istrcimo u tim dresovima. Dresovi postanu proslost, a ovi bi mogli ostati ako sam dobro prosudio :yikes:
  • agramZ
    2.2k
    mozda netko iz kluba cita..

    https://www.youtube.com/watch?v=BuIDUyRvZoI

    svaku jebenu utakmicu oni ovo rade, eto sta ti je marketing. pokazu proslu utakmicu, bilancu protiv momcadi prosle utakmice i bilancu protiv red bull-a, onda sta je klub radio ovog tjedna i jos puno toga.. tako i "najnezanimljivi" protivnik mozda postane zanimljiv sa jednostavno samo malo povijesti.
  • Guinness
    1.9k
    Jedan od koraka uz matchday programe i slične stvari... Al šta će, to je samo glupi hnl i kup
  • SAS1987
    13.2k
    Dinamo hitno treba službenog radio partnera koji će promovirati klub. Neka se dogovore sa najpopularnijim radiom u Zagrebu koji ce raditi intervjuje sa igračima, raditi izvjestaje sa utakmica / euro gostovanja i pumpati atmosferu prije svake utakmice. Radio je jako vazan jer ga ljudi slusaju u avtu na poslu itd.

    U Mariboru ima NK Maribor radio partnerja u Radio City koji radi prejeben posao. Imaju reportaže o klubu koje su ozbiljne i takve da doslovno plačes od smijeha. Popularizirali so klub do toga nivoja da se djeca u vrticu dere "Maribor šampion" i suodgovorni su da Maribor več godinama ima prosjek od cca 4500.
  • Maki17
    174
    Tko dođe na Inter sa tom ulaznicom može i na Hajduk
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.