• xavier
    11.1k
    ne bi me čudilo da kupe kartu za inter, a dođu samo na tovareimmerwieder

    Pa naravno. Što je najbolje, ni ne piše da moraš otići na utakmicu protiv Intera nego samo da je moraš kupiti i vrijedi za obje utakmice :worry:
  • Mr Blue
    3.3k
    Naravno, tu su i piskarala iz SN koji će malo podmazati akciju...

    Pazite samo taj naslov: "Dinamo povukao potez kakav se rijetko viđa u HNL-u! Maksimir otvoren za sve: Navijači mogu besplatno na jednu od najvećih utakmica pred kraj godine!

    https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/dinamo-povukao-potez-kakav-se-rijetko-vida-u-hnl-u-maksimir-otvoren-za-sve-navijaci-mogu-besplatno-na-jednu-od-najvecih-utakmica-pred-kraj-godine/9558662/

    Sramota.
  • reziser
    6.2k
    napisao sam drugdje
    kupit će karte za inter a doći samo na hajduk

    edit: sad vidim da ste već to napisali, znači isto razmišljamo---
    kad pišemo na par tema o istome... :confused:
  • immerwieder
    1.2k
    još bi možda imalo smisla da su napravili pretprodaju za tovare, pa poklonili za inter
  • LovroZG
    1.3k
    Došlo bi ti to na isto. Da su rekli da ko ima ulaznicu za Hajduk može i na Varaždin u prosincu ne bi bilo loše jer bi onda barem ljude zvali na utakmicu za koju neće bit bogzna kakav interes.
  • Hipo
    406
    Tko dođe na Inter sa tom ulaznicom može i na HajdukMaki17

    Dobar potez!
  • BluePhone67
    3.2k
    To je potez ocajnika, pljuvanje u lice svim godišnjacima, srozavanje imena Dinamo da vrijedi gratis, a najveci derbi u Hrvata stavljen u ruganje u rangu besplatnih kobasica bez obzira sto su navijaci htjeli kupit kartu kakva god cijena bila ponuđena.
  • GZomanid
    572
    Joj kak se sad godišnjaci bune Meni je tak svejedno dal se karte dijele ili im je cijena 5kn. Sve da i staviš 500kn za derbi, vjerujem da bi došao poprilično sličan broj ljudi to pogledat kao i sad. Imaju Hrvati love, ako žele doći na tekmu, doći će. Ako ovim potezom privučeš bar dio ljudi koji paze na financije, meni dobro..
  • BluePhone67
    3.2k
    Ja se bunim uvijek kao godišnjak, već sam tu pisao više puta o tome da je to pišanje po nama, ako se netko ne osjeća tako to je njegov problem. Mene to osobno smeta, smetalo me i protiv Paoka kada su ljudima djelili one kape i šal, a nama nisu za tu utakmicu, kao što me smeta za svaku besplatnu utakmicu jer to nije pošteno i nije fer prvo prema nama, a drugo mislim da je ponižavajuće i poražavajuće za klub i politiku kluba.
  • Bosna86
    11.5k
    Britanski brand Burberry svoje proizvode baca, ali ih ne prodaje ispod cijene... Nisu problem godisnje vec sto ovim potezom pokazujes da tvoj proizvod ne vrijedi nista
  • GZomanid
    572
    Nisu problem godisnje vec sto ovim potezom pokazujes da tvoj proizvod ne vrijedi nistaBosna86

    Pokazuješ to kome? Pa ljudima proizvod takionak ne vrijedi ništa kad nitko ne dolazi na tekme. Ako na ovaj način dovedeš još 100 klinaca ili obitelji, isplati se. A ja ću svoju godišnju nastavit kupovat kao i svih godina do sada. Ne kupujem ju zato jer mi se isplati
  • deda
    27.6k
    Može netko izračunati, ali odokativno mislim da cijena godišnje po utakmici još uvijek ispadne manje od cijene ulaznice za ove dvije utakmice.
  • BluePhone67
    3.2k
    A kaj bi trebala biti još skuplja, znaci posteno platiš unaprijed za sve utakmice i jos bi trebala biti skuplje nego da kupujes pojedinacno. Jos se toga nisu sjetili, hvala Bogu.
  • Mali dioničar
    14k
    Blue sjever 300, istok 450, zapad 600.

    Znači 17, 25 i 33 kune po utakmici HNL-a.
  • ZGV
    3.1k
    Ovo je loš potez svakako. Oni nemaju strategiju dovlačenja publike, već štoviše odbijaju je. Nekada su to radili namjerno, represijom, peesonalizacijom kod kupovine karata, zabranama itd kada je glavonja bio glava u klubu, no sada mi se čini kao da reda radi zovu ljude na Maksimir, a u stvari ipak ne žele da dođu. Čisti primjer su redovi kod ticket pointa pola sata prije utakmice, otvaranje jednog ulaza da se stvara gužva i slično.
    Onda zaseru još sve s ovakvim potezom jer ljudi nemaju pojima kaj će na kraju i ostanu doma.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.