• xavier
    11.1k
    Tko dođe na Inter sa tom ulaznicom može i na HajdukMaki17

    Stalno sasvim pogrešna perspektiva. Pa nisu ulaznice problem nego želja i volja da se dođe na utakmicu. Sukladno tome, rješenje nije dijeljenje ulaznica ili ovakve "akcije" nego treba napraviti nešto da navijači osjete da je ovo "njihov klub" i da ga žele podržati na svakoj utakmici.

    No naravno da to u klubu neće shvatiti nego je njima vrhunac djelovanja davanje kupona u SN.
  • Mali dioničar
    14k
    Tko dođe na Inter sa tom ulaznicom može i na HajdukMaki17

    Kao vlasnik godišnje ulaznice "zahvaljujem" se na ovom potezu.
  • BluePhone67
    3.2k
    Moze link da vidimo gdje to pise
  • Maki17
    174
    U sportskim, probati ću slikati i staviti
  • BluePhone67
    3.2k
    Cestitamo :vomit:
  • Mr Blue
    3.3k
    td7jyto8cgnbq1kv.png


    Meni je ovo, iskreno, odvratno.

    Prva stvar, ovo je pljuska svim vlasnicima godišnjih ulaznica uz poruku: vi nam niste bitni. Najskuplja utakmica u domaćoj ligi, utakmica na kojoj se očekuje najveća gužva, a vrli mozgovi iz klupskog marketinga odlučili dijeliti besplatne karte. Umjesto da rade na dugoročnoj strategiji dovlačenja navijača na stadion, oni ponovno dijele nešto besplatno očekujući da će im ljudi pohrliti na stadion kad ulaznice budu 50, 70 ili 100kn, a da ne govorimo slučajno o nekim većim ciframa. Evo još jedne ideje ako slučajno čitate vrli mozgovi iz klupskog marketinga: organizirajte tombolu za derbi, podijelite koju tisuću kuna nekom sretnom dobitniku, probajte vidjeti možete li to kako povezati s kuponima iz SN, nije da nemate prijašnjeg iskustva sa sličnim stvarima? Kad je bal nek' se i princeza jebe, što ima veze?

    Druga stvar, bez ikakve "pomoći" klupske uprave i vrlih mozgova iz klupskog marketinga, konačno smo mogli osjetiti mali, blagi pomak na bolje u mentalitetu navijača da dolaze i na ligaške utakmice - i to isključivo radi angažmana samih navijača. I onda nam vrli mozgovi iz klupskog marketinga odluče "pomoći" na ovakav način. Možda bolje da ne pomažu uopće jer očigledno nisu sposobni. Nisu sposobni jer ne razumiju mentalitet svojih navijača i ne razumiju nogometnu kulturu. Možda da probaju izbaciti novi tabure ili fotku igrača u staklenoj kocki??

    Treće, ovakvim dijeljenjem besplatnih karata koje neće polučiti apsolutno nikakav dugoročni učinak ponovno svjedočimo derogiranju klupskog imidža. Kao da smo neki provincijski klub koji ne zna cijeniti svoj proizvod - eto, tako to izgleda. Nadam se da vrli mozgovi iz klupskog marketinga ovo čitaju jer toliko loše rade svoj posao da nekad pomislim da sve ovo rade namjerno.
  • The Undertaker
    4k
    Kao prvo, karta nije besplatna. Samo za cijenu jedne (Inter), dobiješ dvije (Inter + Hajduk). Meni kao pretplatniku su ovakve akcije bez veze ali me baš zanima učinak. Evo baš da vidimo koliko ljudi će biti na Interu pa da svima bude jasno da li cijena karata ima ( i koliko) utjecaja na posjetu ''malim'' utakmicama.
  • Mr Blue
    3.3k
    Kao prvo, karta nije besplatna. Samo za cijenu jedne (Inter), dobiješ dvije (Inter + Hajduk).The Undertaker

    Kako onda nije besplatna?
    Dapače, za cijenu jedne (jeftinije) karte, dobiješ drugu (skuplju) besplatno?
  • agramZ
    2.3k
    koji seljoberi..
  • ZGV
    3.1k
    Stvarno su kreteni.
    Da li netko ima kakav osobni kontakt tamo od nekog da ih naučimo poslu?
    Pa samo tu na ovom forumu ima ekipe koja bi to sve odradila mnogo bolje, a možda čak i volonterski.
    Nevjerojatno kakva sranja oni rade.
  • xavier
    11.1k
    Vraćam se na ono što sam napisao jutros...znači zaboravimo čak na trenutak kakvu poruku ovo šalje vlasnicima godišnjih ulaznica, a poruka je stvarno ružna, ali ovo je totalno ignoriranje pravog problema od strane uprave jer ponavljam, nije problem u ulaznicama. Svatko može doći do ulaznica.

    Pravi je problem što ljudi ne žele odnosno ne da im se doći na utakmice. No nezgodno je što bi u pokušaju rješavanja tog problema veoma brzo shvatili da su oni sami (mislim na upravu naravno) ogroman dio tog problema.
  • immerwieder
    1.2k
    ne bi me čudilo da kupe kartu za inter, a dođu samo na tovare
  • Cosey
    433
    Kao vlasnik godišnje ne osjećam se prevarenim jer je i cijena godišnje smijurija. Kada se stalno gleda kaj rade rivali ne bi bilo loše pogledati koliko su njima cijene.

    Mislim da griješite svi koji se zgražate nad ekipom koja donosi ovakve odluke u klubu, a sve pod patronatom znate već koga. Ova odluka, koja je samo nastavak dugoročne loše politike i dugogodišnjeg urušavanja ugleda kluba, je posve logična ako Dinamo doživljavate kao kravu muzaru, a navijače kao nužno zlo.
  • Cosey
    433
    ne bi me čudilo da kupe kartu za inter, a dođu samo na tovareimmerwieder

    Točno to. Pogotovo ako će padati kiša u subotu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.