• Eduardo
    17.2k
    nisu valjda toliko glupavi da prije nego bi radili takvu kampanju ne bi pripremili zastavice za prodaju i opskrbili shop...
  • Draž
    1.1k
    One sezone kad smo dobili Arsenala u LP nekoliko desetaka restorana po centru Zagreba su izvjesili dinamove zastave u suradnji s klubom.
    Bilo je lijepo vidjeti zastave kroz npr.Hebrangovu. I to velike zastave 2x1m
  • BluePhone67
    3.2k
    Hmm, mislim da se ne shvacamo dali bi netko radio, mislio ili ce napravit u buducnosti, danas u Dinamo Fan shopu jel moze navijac kupit zastavu svog kluba ?!. Pokazite mi i jedan iole "ozbiljan" klub na svijetu koji ima fan shop i da ne prodaje zastave za svoje fanove. Opet da naglasim, mozda su je nabavili i mozda se prodaje , ali dugo dugo dugo nije bila u ponudi, ako ih ima sada molim neka netko stavi da me razuvjeri
  • marcio amoroso
    32k

    Mislim da je deda nedavno tražio i da je nije bilo pa da sam mu ja obećao donijeti i zaboravio :groan:
  • Infinity
    15.2k
    U kategoriji zastava na web shopu imaju samo zastavice za auto.

    Prije je bilo na CSV, ja sam imao njihovu zastavu nekad, negdje sam ju zagubio, ali vidim da ni kod njih vise nema.

    Bilo bi lijepo kada bi klub napravio akciju i kada bi cijena tih zastava bila niska, da ne kazem da ih prodaju po nabavnoj cijeni + nesto sitno za zaradu. Navijace tako 'nagovoriti' da kupe i da za svaku utakmicu vjesaju na prozore. Ne mislim da bi zanimanje za takvo nesto opalo, mislim cak da bi se i drugi motivirali kad vide da su susjedi izvisili zastave.
  • Draž
    1.1k
    I naše tramvaje je bilo lepo vidjeti sa dinamovim zastavicama.
    Nadam se opet takvim slikama.
    e42dftumeufx2r53.jpeg
  • Mali dioničar
    14k
    Super!

    Btw, nejasno je da nema zastava u shopu, ali je činjenica da na zapadu dijele hrpu zastava besplatno.

    Pogotovo djeci.

    w7c4dxmazlz7mdc1.jpeg
  • GZomanid
    572
    Bilo bi lijepo kada bi klub napravio akciju i kada bi cijena tih zastava bila niska, da ne kazem da ih prodaju po nabavnoj cijeni + nesto sitno za zaradu. Navijace tako 'nagovoriti' da kupe i da za svaku utakmicu vjesaju na prozore. Ne mislim da bi zanimanje za takvo nesto opalo, mislim cak da bi se i drugi motivirali kad vide da su susjedi izvisili zastave.Infinity

    Eto ideje za ZD webshop :)
  • Dudu
    2.6k
    Webshop nam izgleda dosta lose, zar je to tako tesko malo ljepse dizajnirati. Nepregledno, nabacano, neefikasno..
  • Hipo
    406
    A tek pozicija i ikonica shopa na webu...

    Sve u svemu dosta loše, ali ići će i to naprijed jednog dana.
  • Mali dioničar
    14k
    A gdje je nestala Dinamova revija? :cry:

    ykcdso4tvgted3s9.jpeg
  • EastsideZg
    166
    Ovo sa zastavama je odlicna ideja. Mozda da netko proba stupit u kontakt s gnkom da nabavi zastave (2x1m). I na dan utakmice ih vjesat van. Siguran sam da bi se s vremenom pola grada plavilo...
  • Hipo
    406
    Daj joj minicu sa Dinamovim grbom, grudnjak, torbicu bla, bla da ne idem daljededa

    Za ovo nisam, treba znati i neku granicu.
    Recimo hajduk koristi grb na jednokratnim tanjurima, smokićima, jogurtu, japankama, ... loše.

    Ako nije problem prebacite zadnjih par postova iz dresova ovdje u marketing.
  • Infinity
    15.2k
    Nije to lose. Treba grb da iskace iz pastete, da se ljudima cak i nametne. Jedino sto taj grb ne smije biti jeftin i klub ga mora dobro naplatiti. Ljudi koji stalno vidjaju grb Dinama ce se poceti zanimati, pogledat ce na netu onako iz zanimanja nesto, vidjet ce da ima utakmica pa ce nekad i doci. Ima cijelo znanstveno istrazivanje kako se ljudi navuku na nesto. Coca Cola kao najpoznatiji svjetski brend je na par mjeseci stopirala sve reklame i nisu mogli vjerovati koliko im je prodaja pala. A hej, to je Coca Cola i ako Coca Cola mora da nas sikanira reklamama onda mora i Dinamo, a Dinamo bi od te reklame imao visestruku korist. Prvo sto se reklamira, tj ljudima je stalno u ocima, a jos ce se to fino naplatiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.