• Draž
    1.1k
    Dinamo je i u svom webshopu ranijih godina prodavao artikle koje je proizveo Crosportvez. Imali su prava na korištenje grba i čak su na markicama na odjeći imali naznačeno da su u suradnji.
  • ZGV
    3.1k

    Offocial su, baš sam gledao etikete. Valjda imaju dopuštenje kluba da na placu to prodaju.
  • Pop corn
    5.3k
    Podcast bi se ja rado aktivirao i krenuo u realizaciju. Ukoliko je još netko za, neka se javi pa da krenemo to slagati za jesen.
  • ZGV
    3.1k
    Sad tek skužiš kakvi su to cigani i nesposobnjakovići... Firma Crosport vez šatro ima pravo na korištenje grba, dok su nama u BBB fan shop slali inspekciju i nabili kaznu za prodavanje aritiala sa grbom Dinama.
    Pazite, najvjernijim navijačima svog kluba.
    Btw ta firma radi i artikle od Hajduka i ostalih klubova, najvjerojatnije sve na svoju ruku bez ikakvih služvenih prava na to.
  • Kwedi
    3.8k
    Offocial su, baš sam gledao etikete. Valjda imaju dopuštenje kluba da na placu to prodaju.ZGV

    Kaj bi imali dopuštenje od kluba? Netko nabavio po veleprodajnoj, prodaje na placu. Pa ne bi sami sebi rušili biznis, shop im je bio pet minuta dalje u trajektnoj od pazara
  • ZGV
    3.1k
    U te detalje ne bi ulazio, ali roba je 100% official...
  • Infinity
    15.3k
    Ne trebas dopustenje da bi prodavao nesto sto si legalno kupio. Da prodaju neki skart koji nije oficijalni proizvod bi bio problem, jer na taj nacin direktno utjecu na smanjenje prometa oficijalnim artiklima. Klubu je u interesu da se njegovi oficijalni artikli prodaju na sto vise mjesta, jer klub od toga ima zaradu s obzirom da je to prvo kupljeno od kluba pa onda ide dalje u prodaju.
  • BluePhone67
    3.3k
    Podcast bi se ja rado aktivirao i krenuo u realizaciju. Ukoliko je još netko za, neka se javi pa da krenemo to slagati za jesen.Pop corn

    Sto bi trebalo sve, za start ? Prostor 15 kvadrata, plus minimalno opremljen unutra barem sa nuznim stol, stolice, zid, od opreme barem jedna dobra kamera, novinar ?
  • Goran
    80
    Podcast bi se ja rado aktivirao i krenuo u realizaciju. Ukoliko je još netko za, neka se javi pa da krenemo to slagati za jesen.
    — Pop corn

    Sto bi trebalo sve, za start ? Prostor 15 kvadrata, plus minimalno opremljen unutra barem sa nuznim stol, stolice, zid, od opreme barem jedna dobra kamera, novinar ?
    BluePhone67

    Dobra ideja, ja sam isto za, ajmo probati.
  • Papastrumf
    10.1k
    Dobra ideja. Zasto ne pokusat. Mislim da bi se to moglo rijesiti uz angazman nekoliko ljudi. Mislim da bi i sponzori bili zainteresirani, dovoljno za opremanje “studija”. :wink:
  • 000
    941
    Gosti :cool:

    Šala. Mikrofoni, nema gore nego kad ne čuješ ništa kao na Dinamovim press konferencijama. I vrhunski montažer, da to pristojno izgleda na kraju, te sponzori, bog ih blagoslovio.
  • marcio amoroso
    32.6k
    Super ideja, nekako ćemo isfinancirati to, nije problem.
  • SAS1987
    13.5k
    Ili se mozda pokusati povezati sa podstojecim podcastom - npr Ratko iz podcast inkubatora navija za Dinamo pa bi se mozda moglo dogovoriti da oni u sudjelovanju sa zonom snime podcast npr dva puta mjesecno.
  • Kwedi
    3.8k
    Može se i na mene računati oko podcasta
  • BluePhone67
    3.3k
    Ja cu pokrit ogledni zid sa salovima i zastavama plus detalji sa slikama, suvenirima itd.. :halo:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.