• xavier
    11.1k
    Možda sam u krivu, ali nisam baš siguran da bi klub u ovom trenutku blagonaklono gledao na gostovanja igrača i djelatnika ovdje. Rekao bih da su komentari na FB objavu jasan pokazatelj.
  • Kwedi
    3.8k
    Podcast bivših igrača, trenera...
  • Bosna86
    11.6k
    Umjesto da otvore fun shopove u Becu, Minchenu, Frankfurtu, da im navijaci donose jos vise para koje mogu pokrasti, oni se ponasaju kao da vode neki kvartovski klub bez navijaca
  • 000
    941
    Ima dugo vec da smo razgovarali o tome. Posto je @BluePhone67 stvarno krcat kvalitetnim idejama, predlozio je bas ovo sa bivsim igracima i trenerima.
    Rado bih vidio i navijace, kolekcionare u podcastu.
    Zapelo je u manjku radne snage i vremena tada.
    A ni sada situacija nije nista bolja.
  • Eduardo
    17.6k
    Pored ovih optuznica i ove uprave to je trenutno nebitna stvar.Hipo

    Gle, ne moraš po većini tema spominjati Mamića, upravu i sl. Hrpa je tema na forumu, baš iz razloga da se raspravlja o različitim stvarima u posebno namijenjenim tema za to. Stvarno nema potrebe za tim.

    Možda sam u krivu, ali nisam baš siguran da bi klub u ovom trenutku blagonaklono gledao na gostovanja igrača i djelatnika ovdje. Rekao bih da su komentari na FB objavu jasan pokazatelj.xavier

    Mislio sam baš na to da klub pokrene podcast, ne Zona.
  • BluePhone67
    3.3k
    Lako za podcast tu iziskuje puno financija za opremu, studio, voditelji, promocija itd.. trenutno nedostizno za Zonu, vise mi je zao dali cemo i kada realizirat sve to ali sa intervjuima za blog, ali i tu stekamo jer nema nekog leteceg novinara i to volontera, naravno ..

    Ali, ali ali ako nista drugo, naslov za rubriku imamo "heroji ulice" samo jos cekamo tko ce krenuti u tu avanturu. Ako ima zainteresiranih koji imaju smisla napisat tekst i napravit intervju, neka se javi privat mi cemo cijeli teren pripremit.
  • 000
    941
    Mislio sam baš na to da klub pokrene podcast, ne Zona.Eduardo



    Imali su ovaj Plavi kvart jedno vrijeme.
  • Eduardo
    17.6k
    To je trajalo ko Hajduk u utrci za prvaka.
  • Kwedi
    3.8k
    Podcast jednom mjesečno bi se mogao realizirati
  • markoli
    1.7k
    Ja iskreno obožavam podcaste, sad kada bi se jednog dana išlo - pitanje je formata - video ili samo zvuk?

    Meni je zakon kad si na mobitelu preko apple podcast aplikacije upalim neki podcast (domaćih doduše nema puno) i u autu slušam, a mobitel zaključan. No realno gledajući ekipa puno više gleda youtube podcaste gdje je i video unutra (to otvara i veće mogućnosti za neke sponzore i sl), a to onda znači da osim kvalitetnog mikrofona moraš imati i kameru i adekvatan prostor i sl., a onda to zahtjeva više napora i sredstava.

    Ali, idemo korak po korak, pa bumo vidjeli :smile:
  • Bosna86
    11.6k
    U Hrv osim podcasta inkubatora i ne postoji nista drugo vrijedno spomena, a i oni sami sebe kopaju prekidanjem gostiju i seljaklucima
  • markoli
    1.7k
    Ma meni su oni ok, gledam ono što me zanima. Recimo borilački svijet ništa ne gledam, osim Cro Copa naravno. Ratko mi se čini puno načitaniji i inteligentiji od Petraka, samo što nakon par pivi bude cirkus :grin:

    Ima i ponekad od tribine.hr podcast - Ivković i ekipa.

    Inače znam poslušati i "Surove strasti" od Tenodija i Vorasa kada me zanima gost (bio je nedavno Dario Šimić koji je govorio o svom poslovnom putu), ali to apple aplikaciji i tu i tamo Marijana Palića kada izbaci nešto.
  • Bosna86
    11.6k
    Ratko je nas momak, cak mislim da bi bez problema pomogao Zoni s nekom reklamom ili suradnjom u buducnosti
  • BluePhone67
    3.3k
    Ratko je nas momak, cak mislim da bi bez problema pomogao Zoni s nekom reklamom ili suradnjom u buducnostiBosna86

    Da, Dinamovac je. Mozda nas i cita, pa se javi :cool:
  • markoli
    1.7k
    Da da gledao sam dosta njegovih podcasta, spomene to. :up:

    Bio bi red da pogura ako bude prilike, i ja sam njega pogurao simobolično kupovinom jedne njegove knjige hehe. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.