• gh0c
    256

    City - Dinamo 2:1, Sterling - 1b točan ishod, 2b točan prvi strijelac = 3b
    Dinamo II - BSK 1:0, Baturina - 1b točan ishod, 2b točan prvi strijalac = 3b
    Fustal Dinamo - Square 4:1, Grbić - 0b
    Šibenik - Dinamo II 1:1, Šipoš - 0b
    Dinamo - Belupo 3:0, Gavranović - 1b točan ishod
    ---
    Ukupno: 3 + 3 + 0 + 0 + 1?
  • Infinity
    15.1k
    Grbic je dao prvi u susretu FD i Squarea. To su jos 2 boda
  • gh0c
    256
    @Infinity Autogol :wink:
  • Infinity
    15.1k
    :blush:
    Sad procitam izvjestaj i vidim. Negdje sam nasao listu strijelaca, nije pisalo ag :yikes:
  • MM17
    221
    Kada kreće 13 kolo? :smile:
  • Infinity
    15.1k
    Za par minuta
  • Infinity
    15.1k
    OTVORENO 13. KOLO!!!

    Rok za prognoziranje:
    21.10.2019., utorak, 17.55h



    Ja se ispricavam, ali sam u jako velikoj guzvi s poslom. Sjest cu jednu vecer i obraditi sve tablice pa makar osvanuo. Ovako preko dana nemam vremena da udjem procitati sta se pise po forumu, a tek da ja nesto pisem. I ovo sam sad uletio nabrzaka otvoriti kolo i bjezim raditi.
  • Danijel
    11
    Jesam zakasnio za 13 kolo pošto piše da je do danas rok do 6, a ja sad prognozirao
  • marcio amoroso
    31.8k

    Do sutra u 17:55 je rok.
  • Danijel
    11
    ok jer datum sam gledao
  • marcio amoroso
    31.8k

    Uvijek se sat vremena prije početka prve tekme zatvara prognoziranje.
  • bezvangori
    174
    EDIT: glup sam.
  • Infinity
    15.1k
    TABLICA 11.KOLA
     #  Igrac                        bod         joker          bonus       uk.bod
     1. Simke                        15            DA             5           20
     2. Guela                        14            DA             0           14
     3. MM17                         12            --             0           12
     4. cron1ck                      11            --             0           11
     5. Guela                        11            --             0           11
     6. Tuba1986                     11            --             0           11
     7. El Capitan                   10            --             0           10
     8. Kwedi                        10            --             0           10
     9. bezvangori                    9            --             0            9
    10. Hipo                          9            --             0            9
    11. LovroZG                       9            --             0            9
    12. Neki tip sa Zapada            9            --             0            9
    13. Plavko39                      9            --             0            9
    14. xavier                        9            --             0            9
    15. bk5b                          8            --             0            8
    16. Danijel                       8            --             0            8
    17. gh0c                          8            DA             0            8
    18. Bosna86                       7            DA             0            7
    19. Dudu                          7            --             0            7
    20. MarkoN86                      7            DA             0            7
    21. Torres26                      7            --             0            7
    22. calcaneus                     6            --             0            6
    23. GZomanid                      6            --             0            6
    24. markoli                       6           2xDA            0            6
    25. Ani                           5            --             0            5
    26. BluePhone67                   5            --             0            5
    27. Carrasco                      5            --             0            5
    28. davidinamo                    5            --             0            5
    29. Dubrava86                     5            --             0            5
    30. Infinity                      5            --             0            5
    31. nkdz                          5            --             0            5
    32. Cosey                         4            --             0            4
    33. Gorica86                      4            --             0            4
    34. marcio amoroso                4            --             0            4
    35. reziser                       4            --             0            4
    36. komar                         3            --             0            3
    37. Tundra86                      3            --             0            3
    

    Bodovi:
    City - Dinamo
    Tocan rezultat 2-0 - 3 boda
    Pobjeda Citya - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Sterling strijelac prvog gola - 2 boda
    Foden strijelac prvog gola - 1 bod

    Dinamo II - BSK
    Tocan rezultat 2-1 - 3 boda
    Pobjeda Dinama II - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Baturina strijelac prvog gola - 2 boda
    Miskovic strijelac prvog gola - 1 bod
    Popovic strijelac prvog gola - 1 bod

    Futsal Dinamo - Square
    Tocan rezultata 3-4 - 3 boda
    Pobjeda Squarea - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Prvi gol autogol - 2 boda
    Cekol strijelac prvog gola - 1 bod
    Djuras strijelac prvog gola - 1 bod
    Kanjuh strijelac prvog gola - 1 bod
    Gaspar strijelac prvog gola - 1 bod
    Hrkac strijelac prvog gola - 1 bod

    Sibenik - Dinamo II
    Tocan rezultat 2-1 - 3 boda
    Pobjeda Sibenika - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Juricic strijelac prvog gola - 2 boda
    Franjic strijelac prvog gola - 1 bod
    Kukec strijelac prvog gola - 1 bod

    Dinamo - Belupo
    Tocan rezultat 1-0 - 3 boda
    Pobjeda Dinama - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Petkovic strijelac prvog gola - 2 boda



    Evo konacno i 'sluzbene' tablice za 11. kolo. Zahvaljujem se na ranije objavljenoj tablici. Napominjem da se dobijeni rezultati poklapaju i da nema neke potrebe za provjerom bodova, ali da nije lose ni da provjerite, al valjda nismo toliki baksuzi da obojica pogrijesimo isto :rofl:


    Cestitke Simketu, ovo je bila do sad najveci broj ostvarenih bodova. Skinuo je upravo mene sa 17 osvojenih. To je pravi pokazatelj onima iz donjeg dijela tablice da se moze napredovati.

    Do veceras cu se potruditi da obradim i tablicu 12. kola. Nadam se da ce ju i objaviti pa da odmah usporedimo. Nadam se da ce objaviti i ukupnu tablicu nakon 12. kola pa da prepisem, jer ukupnu imam tek nakon osam kola. Ubio me posao pa sam dobro zaostao i bio bi to dobar posao da moram ubaciti cetiri kola u ukupnu.
  • gh0c
    256
    12. kolo:
    EjPpeS.jpg
    Provjerite ako stignete, nema problema oko izračuna nego oko ručnog unosa prognoza..

    total nakon 12 kola:
    muwOb7.jpg

    Nadam se do kraja idućeg tjedna da će bit zgotovljena stabilna verzija ovog na čemu radim pa dobijete link i svi zainteresirani podatke za pristup... Zasad funkcionira da ja kao "admin" prepisujem prognoze...

    Teaser za mobilni layout:
    629M7W.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.