• reziser
    6.2k
    i znam da više ne igram jokere
    veća je šansa za popušit neg kaj dobiješ s njim
  • Dudu
    2.6k
    Nije bitno pratiš ili ne, svi pratimo prvu momčad. Pogodimo pobjedu, malo tko rezultat i strijelce :D
  • Infinity
    15.2k
    Da, tek sad vidim dva Danijela. Najbolje od svega, moze se skuziti kako je za tog prvog Carrasco cak lijepo slozen po abecednom redu medju ekipom s istim brojem bodova, ali je upisano Danijel :rofl:

    Sto se tice Ani:
    2. PRAVILA TIPOVANJA
    - Nije moguce tipovati da neka ekipa nece zabiti gol, a da ce njihov igrac postici gol. Taj tip automatski postaje nevazeci

    Osmo kolo popravljeno. Jos jednom hvala.
  • Ani
    0
    Znam, tek sam sad primijetila da sam upisala Varaždin:Dinamo 2:0, zeznula sam trebalo je bit 0:2
  • Infinity
    15.2k
    TABLICA DESETOG KOLA:
     #  Igrac                       bod          joker          bonus       uk.bod
     1. Infinity                     12            --             5           17
     2. Ani                          11            DA             0           11
     3. cron1ck                      11            --             0           11
     4. LovroZG                      10            --             0           10
     5. xavier                       10            --             0           10
     6. bezvangori                    9            --             0            9
     7. davidinamo                    9            --             0            9
     8. Dubrava86                     9            --             0            9
     9. Gorica86                      9            --             0            9
    10. reziser                       9            --             0            9
    11. Torres26                      9            --             0            9
    12. bk5b                          8            --             0            8
    13. deda                          8            --             0            8
    14. Guela                         8            DA             0            8
    15. Kwedi                         8            --             0            8
    16. Cosey                         7            --             0            7
    17. Eduardo                       7            --             0            7
    18. MarkoN86                      7            --             0            7
    19. Plavko39                      7           2xDA            0            7
    20. Blaz                          6            --             0            6
    21. Carrasco                      6            --             0            6
    22. Dudu                          6            DA             0            6
    23. gh0c                          6            --             0            6
    24. markoli                       6            --             0            6
    25. Neki tip sa Zapada            6            DA             0            6
    26. nkdz                          6            DA             0            6
    27. Tuba1986                      6            DA             0            6
    28. Bosna86                       5           2xDA            0            5
    29. calcaneus                     5            DA             0            5
    30. GZomanid                      5            DA             0            5
    31. Tundra86                      5            --             0            5
    32. BluePhone67                   4            --             0            4
    33. marcio amoroso                4            DA             0            4
    34. Mr Blue                       4            DA             0            4
    35. Hipo                          3            DA             0            3
    36. Simke                         2            DA             0            2
    

    Bodovi:
    Karlovac - Dinamo
    Tocan rezulata 0-7 - 3 boda
    Pobjeda Dinama - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Kadzior strijelac prvog gola - 2 boda
    Orsic strijelac prvog gola - 1 bod
    Petkovic strijelac prvog gola - 1 bod
    Situm strijelac prvog gola - 1 bod
    Beli strijelac prvog gola - 1 bod
    Gavranovic strijelac prvog gola - 1 bod

    Dinamo II - Villarreal B
    Tocan rezultat 2-1 - 3 boda
    Pobjeda Dinama II - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Kulenovic strijelac prvog gola - 2 boda
    Marin strijelac prvog gola - 1 bod
    Collado strijelac prvog gola - 1 bod

    Lokomotiva - Dinamo
    Tocan rezultat 0-4 - 3 boda
    Pobjeda Dinama - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Kadzior strijelac prvog gola - 2 boda
    Olmo strijelac prvog gola - 1 bod
    Orsic strijelac prvog gola - 1 boda
    Gavranovic strijelac prvog gola - 1 bod

    Novo Vrijeme - Futsal Dinamo
    Tocan rezultat 5-2 - 3 boda
    Pobjeda Novog Vremena - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Lucas Vinicius strijelac prvog gola - 2 boda
    Osredkar strijelac prvog gola - 1 bod
    Grbic strijelac prvog gola - 1 bod
    Kazazic strijelac prvog gola - 1 bod
    Bajrusovic strijelac prvog gola - 1 bod
    Kanjuh strijelac prvog gola - 1 bod

    Dinamo II - Cibalia
    Tocan rezultat 2-0 - 3 boda
    Pobjeda Dinama II - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Baturina strijelac prvog gola - 2 boda


    Puno je utakmica, rezultati manje vise, ali je veliki broj golova i veliki broj strijelaca tako da se mozda potkrala neka greska, iako sam jako pazio. Molim sviju da provjere svoje rezultate i jave moguce greske.


    Kao sto mozemo i vidjeti, kolega Infinity je pobjednik ovog kola i ja mu od srca cestitam i zelim mu da samo tako nastavi. Sukladno pravilima je nagradjen s pet bonus bodova. Cestitke, to kralju!!!

    Za par minuta ide jedanaesto kolo. Imamo utakmicu u utorak pa da stignu svi tipovati.
  • Bosna86
    11.5k
    Hocete li banirati ljude koji budu tipovali kontra Dinama?
  • Infinity
    15.2k
    Ma jok. Bilo ih je i do sad.
  • bezvangori
    174
    Zajebavaš se ili? Jer inače bi i ti trebao bit banan s obzirom na okladu na Novo vrijeme i Villarreal.
  • gh0c
    256
    Ovako je meni ispala tablica:
    xyJVGn.jpg

    BTW sustigao sam vas s unosom prognoza, admin panel je pri kraju, kroz koji dan ću sve staviti online pa se može iskoristit za dodatnu provjeru. Infinity, ako budeš zainteresiran, javi se na PM pa dobiješ pristup i upute.

    Kada složim forme za unos prognoza za logirane usere, tko god bude zainteresiran da paralelno s upisima na Zoni unosi prognoze i u probnu aplikaciju, bit će dobrodošao.
  • Bosna86
    11.5k
    Ma sala, opusteno
  • gh0c
    256
    Kad igrate Kima kao strijelca za Dinamo II, daj naglasite o kojem se radi :grin:
  • Infinity
    15.2k
    Tocno to. Zaboravio sam dodati u pravilnik, al najbolje pisati ime i prezime. Imamo hrpu Halilovica, a i sad Silvi u Manchesteru, naglasite na kojeg tocno mislite.

    Jbg, sam sam kriv sto sam to smetnuo s uma na startu, trebalo je odmah stvoriti naviku pisanja punog imena i prezimena.
  • Hipo
    406
    35. Hipo 3 DA 0 3

    Bodovi:
    Karlovac - Dinamo
    Pobjeda Dinama - 1 bod

    Lokomotiva - Dinamo
    Pobjeda Dinama - 1 bod

    Novo Vrijeme - Futsal Dinamo
    Pobjeda Novog Vremena - 1 bod

    Dinamo II - Cibalia
    Pobjeda Dinama II - 1 bod

    Puno je utakmica, rezultati manje vise, ali je veliki broj golova i veliki broj strijelaca tako da se mozda potkrala neka greska, iako sam jako pazio. Molim sviju da provjere svoje rezultate i jave moguce greske.
    Infinity

    Trebam imat 4 boda u 10.kolu
  • LovroZG
    1.3k
    Nema bodova na ishod ak igraš jokera. Dobro ti je izračunato.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.