• Infinity
    15.2k
    Ja sam 0-8. Isto hvala Gavrane :broken:
  • gh0c
    256
    ↪xavier Nisam, al nek se sad svi uhvate provjeravanja, da me neki supak ne uhvati na kraju kako sam ga zeznuo u trecem kolu pa cekao kraj da mi uvali :rofl:Infinity


    Evo javljam se ipak malo prije samog kraja :joke:

    U 5. kolu sam dobio 13 bodova, to je na tablici kola ispravno izračunato, ali u ukupnoj tablici mi stoji 11 pa je i total za 2 boda manji.
    Ista stvar ZGBhoy koji je u 4. kolu dobio 2 boda bonusa koji su mu u izračunu kola upisani (total: 9), ali u ukupnoj tablici mu stoji 7.

    Osim toga, u 5. kolu bi Cavalera trebao dobiti 5, a ne 6 bodova i prema tome ostati bez još 4 bonus boda. Znači total mu je za 5 prevelik.
    Za to isto 5. kolo Torres26 bi trebao dobiti 3 umjesto 4, a Dubrava86 2 umjesto 3.

    Ručno sam unosio prognoze pa moguće da sam i ja nešto zeznuo ili je nešto u temama naknadno promijenjeno, ali ako uhvatiš vremena provjeri

    * Napomena: unio sam samo prvih 6 kola pa na temelju toga zasad radim provjeru...
  • BluePhone67
    3.2k
    hehe,ima kaj za mene da mi fali bodova, sumnjivo mi da sam bas ja najgori. Netko me sabotira, a ne provjeravam :cool:

    Bude to provjerio kolega kada ulovi vremena, zato smo tu ako ima kakvih pogresaka da se ispravi, bolje sada nego na kraju kada ce napetost biti jos veca ako ce nekome bas u bod dva igrat ulogu u ukupnom poretku
  • Bosna86
    11.6k
    Sve super sto pratis, ali probaj odma prijaviti greske, covjek se cima, odvaja svoje vrijeme, glupo je da se stalno vraca i ispravlja
  • gh0c
    256
    Ne pratim, nego sam u procesu izrade web aplikacije i sad sam počeo unositi postojeće prognoze...
  • Infinity
    15.2k
    Ma i ja sam sebe ubio sto sam poceo rucno i onda nakon par kola mi logicno mrsko prebaciti u excel. Dok dodjem na komp odmah cu provjeriti sve. U svakom slucaju hvala i nadam se da ce biti jos 'delegata' :grin: Razmisljam da iduce sezone uzmem 2-3 covjeka cisto da provjeravaju iza mene, ako me se ne smjeni, a to bi bilo najbolje :rofl:

    Eto tablicu sam sad imao napravljenu za ovo kolo, ali sam ju poceo u novoj temi, a ugasio komp maloprije i nisam ju objavio ovdje i to sve cekajuci tvoj odgovor :lol: Sad logicno moram ispocetka kad ju nisam spremio, a mislim da forum ne pamti nove teme. I to s tek sad skontao sta sam napravio. Gasim komp dva puta u godini i ugasio sad :groan:

    I trebam svima ovim oduzeti bodove, jer je ovo dokaz da nisu pratili svoje bodove. Ej, ja izracunam 40-70 igraca i njemu tesko provjeriti samo svoj rezultat :rage:
  • Mr Blue
    3.3k
    nisam znao za ovo, svaka čast! Aplikacija bi digla cijelu priču na novu razinu. Sretno!
  • Infinity
    15.2k
    Sad je sve ispravljeno. Kad uneses iduca kola javi ako je jos negdje bila greska. Takodjer hvala na ispravljanju gresaka za prvih sest kola.

    Ukoliko netko zeli sebi natovariti tu obavezu na vrat, neka se javi i da provjerava rezultate iza mene. Ja objavim tablicu, a on provjeri da li sam negdje zeznuo, jer ocito nema pomoci od pojedinacnih igraca. Valjda ljudima mrsko, mada se u inbox, a i ovdje redovno javljalo kad nekom fale bodovi, a ovi su svi imali viska :rofl:

    I definitivno izgubljena tablica za deveto kolo. Sad moram opet ispocetka. Malo po malo i bit ce do mraka.
  • Infinity
    15.2k
    TABLICA DEVETOG KOLA
     #  Igrac                        bod          joker         bonus       uk.bod
     1. bk5b                          2            --             4            6
     2. cron1ck                       2            --             4            6
     3. MarkoN86                      2            --             4            6
     4. LovroZG                       2            --             4            6
     5. Plavko39                      2            --             4            6
     6. Zambatine škude               2            --             4            6
     7. Ani                           1            --             0            1
     8. Blaz                          1            --             0            1
     9. BluePhone67                   1            --             0            1
    10. calcaneus                     1            --             0            1
    11. Carrasco                      1            --             0            1
    12. Cosey                         1            --             0            1
    13. Danijel                       1            --             0            1
    14. davidinamo                    1            --             0            1
    15. deda                          1            --             0            1
    16. Dubrava86                     1            --             0            1
    17. Dudu                          1            --             0            1
    18. El Capitan                    1            --             0            1
    19. Gorica86                      1            --             0            1
    20. Guela                         1            --             0            1
    21. GZomanid                      1            --             0            1
    22. Hipo                          1            --             0            1
    23. Infinity                      1            --             0            1
    24. Marko Kovačević               1            --             0            1
    25. MM17                          1            --             0            1
    26. Mr Blue                       1            --             0            1
    27. Mulec86                       1            --             0            1
    28. nkdz                          1            --             0            1
    29. reziser                       1            --             0            1
    30. Somport                       1            --             0            1
    31. Torres26                      1            --             0            1
    32. Tuba1986                      1            --             0            1
    33. xavier                        1            --             0            1
    34. bezvangori                    0            --             0            0
    35. Eduardo                       0            --             0            0
    36. komar                         0            --             0            0
    37. Kwedi                         0            --             0            0
    38. Leonart                       0            --             0            0
    39. marcio amoroso                0            --             0            0
    40. markoli                       0            --             0            0
    41. Neki tip sa Zapada            0            --             0            0
    42. Simke                         0            --             0            0
    43. Tundra86                      0            --             0            0
    44. Bosna86                      -9            DA             0           -9
    45. gh0c                         -10           DA             0           -10
    


    Bodovi:
    Dinamo - Atalanta
    Tocan rezulata 4-0 - 3 boda
    Pobjeda Dinama - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Leovac strijelac prvog gola - 2 boda
    Orsic strijelac prvog gola - 1 bod

    Varazdin - Dinamo
    Tocan rezulata 1-0 - 3 boda
    Pobjeda Varazdina - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Guera strijelac prvog gola - 2 boda

    Medjimurje - Dinamo II
    Tocan rezulata 2-1 - 3 boda
    Pobjeda Medjimurja- 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Brckovic strijelac prvog gola - 2 boda
    Cuic strijelac prvog gola - 1 bod
    Simcic strijelac prvog gola - 1 bod


    Neka svi provjere svoje rezultate i jave ako ima neka greska. Tablicu sam napravio, zagubio i sad ponovno pravio pa se mozda u bezvoljnom stanju potkrala neka greska.


    Imamo sest pobjednika kola koji su redom pogadjali pobjedu Dinama i strijelca Orsica. To se izgleda ovo kolo jedino i moglo pogoditi. Cestitke svim sestorici, mislim da je ovo prvi put da je bonus veci od broja bodova.
  • Carrasco
    4.1k
    mene nema na tablici a trebao imati jedan bod
  • Infinity
    15.2k
    Vidim. Pogresno sam kopirao, upisan je netko tko nije tipovao. Vidim da nema nitko dupli, al provjerit cu ujutro tko je visak.
  • Cosey
    434


    Baš sam htio provjeriti jel mogu ne igrati na Dinamo II.
    Osobno mi je bezveze igrati na njih jer ih stvarno ne pratim i ispada da igram na njih samo radi bodova.
  • Infinity
    15.2k
    Pa ne moras, slobodno preskoci. Jedini na gubitku si ti tako da nikome nece smetati.
  • reziser
    6.2k

    ni ja to ne pratim, pa bubam rezultat :D
    i ćorava koka nađe zrno :D
  • gh0c
    256
    @Infinity
    Za 9. kolo:
    Carrasco bi trebao biti jedan od 2 put upisana Danijela :wink:
    Ani ima prognozu na pobjedu Varaždina, ali strijelca Gavranovića?? Your call.

    Za 8. kolo:
    Neki tip sa Zapada trebao bi imati 3 boda, ne?
    Mulec86 1 bod
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.