• Hipo
    406
    Ok, hvala.
    Sad znam za dalje.
  • Kwedi
    3.8k
    Ne igramo Dinamove klince u L. prvaka?
  • Infinity
    15.2k
    Ne igramo. Bilo je u prijedlogu, al doslovno svi su bili protiv.

    Izvini, nemam vremena da pogledam tabelu, al popravit cu cim stignem, a i javiti se vezano za aplikaciju. Da ne mislis da te ignoriram :rofl: U guzvi sam ovaj tjedan, zato i jesam tabelu odradio odmah u nedjelju da sam miran.
  • Bosna86
    11.5k
    Jel moguce da likovi od 5 min nisu uspili dati gola
  • Infinity
    15.2k
    Bude utakmica u kojima se gol ne zabije od prve do posljednje sekunde :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    kakvo je stanje nakon zadnjeg kola?
  • Infinity
    15.2k
    Stanje je da sam ja u guzvi i da mi je reprezentativna pauza dosla kao narucena. Bit ce preko vikenda sve sredjeno, ni predzadnje kolo nisam skroz obradio, ima gresaka.
  • Kwedi
    3.8k
    :up:
  • gh0c
    256
    Ajde provjerite ako vam se da:
    11. kolo:
    dG7lHA.jpg
    Ukupno:
    krUavg.jpg
  • bezvangori
    174
    Možeš li staviti bodovnu listu za to kolo da usporedimo? Koliko sam shvatio ti si napravio app za predictor game, trebalo bi je malo više isfurati jer je ovo brutalno. Rješenje za mnoge nedaće @Infinity :D
  • Infinity
    15.2k
    Provjereno deseto kolo:
    Upravu si bio za davidinamo i Blaz

    U krivu su za MarkoN86. Pretpostavljam da si mu Villarreal upisao 2-1, a igrao je 3-1. Moja pretpostavka da je tu greska

    Karlovac-Dinamo,1:4, Perić - 1 bod za pobjedu Dinama
    Dinamo 2-Villarreal 2,3:1,Kim Hyunwoo - 1 bod za pobjedu Dinama
    Lokomotiva-Dinamo,1:2, Kadzior - 1 bod za pobjedu Dinama + 2 boda Kadzior
    Novo Vrijeme-Futsal Dinamo,7:2,Mužar - 1 bod za pobjedu NV
    Dinamo 2-Cibalia,3:0,Kim Gyuhyeong - 1 bod za pobjedu Dinama

    Bacam se na 11. kolo
  • Infinity
    15.2k
    Ajd da ne provjeravam do kraja. Provjerio sam samo prvih par i oduzelo mi je puno vremena, jer se konstantno javlja greska. Mnogim igracima fale 2 boda, a svi imaju zajednickog strijelca Baturinu u susretu Dinama II i BSK-a. De prepravi taj dio, moguce da ga nisi upisao, pa objavi opet tablicu i da ujutro ponovno provjerim. Mene sad nakon svakog izracuna vuce da usporedim s tvojom tablicom, da bi bio siguran da je tocno, al javlja se isti problem i gubim vrijeme racunajuci iznova.
  • gh0c
    256
    U krivu su za MarkoN86. Pretpostavljam da si mu Villarreal upisao 2-1, a igrao je 3-1. Moja pretpostavka da je tu greskaInfinity

    Potvrđujem. Moja greška kod unosa...

    Mnogim igracima fale 2 boda, a svi imaju zajednickog strijelca Baturinu u susretu Dinama II i BSK-a. De prepravi taj dio, moguce da ga nisi upisao, pa objavi opet tablicu i da ujutro ponovno provjerim.Infinity

    Daj mi konkretno igrača i broj bodova koji ti ispada. Nisam na brzinu uspio pronaći neku pogrešno unesenu prognozu, a Baturina je postavljen za prvog strijelca pa mislim da niti tu nije problem...
  • Infinity
    15.2k
    Evo odmah prvi koji je tipovao, Dudu kod tebe 7, a treba 9 bodova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.