• Infinity
    15.2k
    TABLICA 12.KOLA
     #  Igrac                        bod         joker          bonus       uk.bod
     1. Dudu                          8            --             2           10
     2. Infinity                      6            --             0            6
     3. Tundra86                      6            --             0            6
     4. calcaneus                     4            --             0            4
     5. Carrasco                      4            --             0            4
     6. cron1ck                       4            --             0            4
     7. deda                          4            --             0            4
     8. Dubrava86                     4            --             0            4
     9. komar                         4            --             0            4
    10. marcio amoroso                4            --             0            4
    11. Neki tip sa Zapada            4            --             0            4
    12. reziser                       4            --             0            4
    13. Simke                         4            --             0            4
    14. Tuba1986                      4            --             0            4
    15. bk5b                          3            --             0            3
    16. Ani                           2            --             0            2
    17. bezvangori                    2            --             0            2
    18. Blaz                          2            --             0            2
    19. BluePhone67                   2            --             0            2
    20. Bosna86                       2            --             0            2
    21. Danijel                       2            --             0            2
    22. Eduardo                       2            --             0            2
    23. Gorica86                      2            --             0            2
    24. Hipo                          2            --             0            2
    25. Kwedi                         2            --             0            2
    26. LovroZG                       2            --             0            2
    27. MarkoN86                      2            --             0            2
    28. MM17                          2            --             0            2
    29. nkdz                          2            --             0            2
    30. Plavko39                      2            --             0            2
    31. Torres26                      2            --             0            2
    32. xavier                        2            --             0            2
    33. Cosey                         1            --             0            1
    34. markoli                       1            DA             0            1
    35. gh0c                          0           2xDA            0            0
    

    Bodovanje:
    Gorica - Dinamo
    Tocan rezultat 2-4 - 3 boda
    Pobjeda Dinama - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Orsic strijelac prvog gola - 2 boda
    Kadzior strijelac prvog gola - 1 bod
    Lovric strijelac prvog gola - 1 bod
    Suk strijelac prvog gola - 1 bod

    Dinamo II - Kustosija
    Tocan rezultat 1-0 - 3 boda
    Pobjeda Dinama II - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Miskovic strijelac prvog gola - 2 boda


    Jos jedna tablica koju ne morate provjeravati :lol:
  • gh0c
    256
    U najmanju ruku zanimljivo kolo :yum:

    jvGnk8.jpg

    U prognozama su kao strijelci navedeni između ostalog igrači Man. Uniteda i Sesveta :lol:
  • MM17
    221

    Među onima sam koji su naveli igrače Sesveta
    :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Naredno kolo ce biti do veceras, jer u srijedu imamo dvije utakmice. Bit ce opet kisa bodova, ceka nas pet utakmica ukupno.
  • Danijel
    11
    Kaj nas je stvarno ostalo 34 samo
  • marcio amoroso
    32k

    Veća ti je šansa da nešto osvojiš :cool:
    Kako ljudi odustaju ja napredujem. Sad sam 31 od 34, a bio 51 od 54 :joke:
  • Neki tip
    19k
    :lol: ma pusti koliko nas je, pomaknuo si se za 20 mjesta! Strelovito.. :wink:
  • marcio amoroso
    32k

    Napredujem u svakom pogledu :cool:
  • reziser
    6.2k
    Pogotovo s jokerima...
    To treba nekaj mjenjat ak se mene pita.
    Mora biti za pomoć. A ne ak fulaš da se ne možeš oporaviti od toga.
    Čisto za razmišljamje o svrsi jokera?
    Ja ih ziher više ne igram
  • marcio amoroso
    32k
    Ma treba samo od lovre prepisivat i cao
  • Kwedi
    3.8k
    Trebalo bi uskoro otvoriti kolo, kup je prekosutra, pa HNL, a i Dinamo 2 igra dve tekme plus FD...
  • xavier
    11.1k
    Ma treba samo od lovre prepisivat i caomarcio amoroso

    Pa Lovri paše da do kraja svi imaju iste prognoze kad bi mu to osiguralo pobjedu :cool:
  • Bosna86
    11.5k
    Ja sam planirao to, ali zao mi momka potonuti ce brzo
  • marcio amoroso
    32k

    Ne moramo baš svi :cool:
  • marcio amoroso
    32k

    Ti si još dobar kakvih ima :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.