• Facke
    2k


    pitanje je ste vodi pregovore.
  • Dinaminjo
    513
    Gledam listu igraca za ECL jesen i ako dobro brojim na A listi je 24 igraca. Znaci li to da mozemo dodati 4 igraca, 1 da popunimo do 25 i 3 "nova"??
  • Orc123
    5.1k
    Vele japanci otpali radi cijene, a spominjale su se odstete od 1 do 1.5m eura? Mi si to nemremo priustiti ili?
  • Maximo
    279


    Najgore šta kažu da će se nakon nove godine više znati..dotad zona izgori...
  • Laugreano
    1.3k
    Ma nabadaju bezveze.Takav clanak moze svatko od nas slozit.
  • Jurki
    8.8k
    spomenut Mierez po milijarditi put, nekoliko transfera otpalo ne zna se koji, Zivkovic.. malo odlazaka i clanak je tu.
    Sve za njegovo velicanstvo KLIK.
  • Smotanihaker
    593
    Meni je samo žao što su ljudi toliko srali po Šimiću. A kako se polako to sve otpetljava vidi se da su ga dobro blokirali i sve svalili na njega.
  • austrijanac
    2.7k
    Drago mi je vidjet da toliko ljudi voli Dinamo i zivcira se tu.

    Ali surova realnost, bas kao i na ljeto, da se mi necemo ozbiljno pojacat.

    1 pojacanje/prinovu ocekujem i to je to.
  • Droljo
    5.1k
    Ne treba nama puno. Brekala i lijevog beka (kompletno nova lijeva strana!) živkovića i brodića vratiti za rotaciju i slučaj ozljeda, kartona. Riješit se sose, mike, menala, marina, bulata, jurića, emrelia (kad mu već ne misli dat minute) i ako trener to posloži imamo momčad za gazit sve!
    Stopere pokriješ sa živkovićem i perkovićem + standard ktc & perić
    Risto i moha desno (ak ode moha probat bernabeua)
    Veznih imamo dosta
    Krila kaneko brekalo (tu se nema šta reći dalje) + špika, vidović isto pokriveno po meni
    Špica bruno + kule i brodić
    E ak se s tim nemre osvojiti hnl onda u kurac nek idu svi skupa i uprava i struka.
  • eol12
    358
    I dalje mislim da pravi trener može vise izvuci od trenutnog kadra. Brekalov dolazak i lijevog beka i povratak Brodica, otpisati par igrača koji nisu Dinamov nivo i imaš dobru ekipu. Perkovic može tad postati stoper, Ljubičić napokon vezni igrac.
  • Droljo
    5.1k

    Jesam ja to isto napisao ili me :cool: oči varaju :rofl:
  • eol12
    358
    hahah počeo sam pisati prije nego si objavio
  • Patak
    2.2k
    Kaj sad ne valja s Bulatom da ga se treba riješiti. Ima mana, ali mlad je s dobrim šutom i izvođenjem kornera.
  • austrijanac
    2.7k
    izvođenjem kornera.Patak

    Uz duzno postovanje, ovaj faktor treba definitivno izignorirati na duze staze.

    Stopa uspjesnosti kornera u visokim ligama je skoro pa nikakva + mi u stozeru nemamo osobu koja striktno radi na prekidima.


    To nije mjerilo za dobrog igraca.
  • Maximo
    279

    "Bulat i Ljubičić su igrači koji su zanimljivi tržištu, ako dođe dobra ponuda, sigurno će se o njoj i razmisliti. Hoće li stići? Ha, vidjet ćemo - zagonetan je naš izvor."

    Ne kužim ovu priču u kojoj je ljubičić zanimljiv i mogo bi ić. Ko šta? Lijevi bek? Jer ako je kao vezni na koju foru i sigurno nebi dobili za njega više od onoga za što smo ga doveli...
    Za bulata je već druga priča, reko bi da neko 3-4 ponudi za njega,nebi bilo loše ga prodati...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.