• Crusades1986
    9.7k
    Čestitke svim Dinamovcima, pogotovo onima koji su najviše potegnuli. :strong: :heart:
  • Rakovica1986
    537
    Pisat će se knjige o ovome, a mi tek na početku. Svaka čast dinamovci! Na Kranjči padamo sa tribina od manjka mjesta.
  • mali M
    3.5k
    Kakvi ste vi kraljevi momci.. svaka čast na ustrajnosti i strpljenju! Vas nekolicinu treba uklesati negdje na stup od tribine sjever
  • Yovitssa
    317
    Čestitke zaslužnima! Bravo momci!
  • Boysica
    447
    Cestitam velik dan za sve nas koji toliko volimo ovaj klub , cestitam i svima koji su zasluzni i sjede u skupstini ..
    Svim clanovima naj boljeg kluba
    Nema veceg kluba od Dinama :jak:
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Nakon duple smjene pročitati vijesti o usvojenom statutu je vrh svega što se događalo unazad nekoliko godina. Hvala vam svima vama koji ste se borili za ovo. Svaka čast braćo. Živio Dinamo, a borba se nastavlja
  • The Undertaker
    4k
    Ja ću čestitati kolegama ovdje (ako se ne varam to su xavier, deda, papastrumpf i marcio amoroso) prije svega na pametnom i odgovornom ponašanju. Nadam se da će i ostali skupštinari biti na vašoj razini. Ovo što smo dobili novim Statutom je sigurno bolje od onoga što smo imali a koliko je dobro pokazati će vrijeme.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Ja ću čestitati kolegama ovdje (ako se ne varam to su xavier, deda, papastrumpf i marcio amoroso) prije svega na pametnom i odgovornom ponašanju. Nadam se da će i ostali skupštinari biti na vašoj razini. Ovo što smo dobili novim Statutom je sigurno bolje od onoga što smo imali a koliko je dobro pokazati će vrijeme.The Undertaker

    Plus @BluePhone67 :)
  • Neki tip
    19.3k
    Nadam se da će i ostali skupštinari biti na vašoj razini.The Undertaker
    Plus BluePhone67 :)Mali Zeus

    Ni marcio ni papa nisu skupštinari. Ogroman doprinos obojice, svakog na svoj način, ali skupštinar nije nijedan od njih.
  • sport
    2.3k
    Eto javio se i Lesi,dečko je toliko pametan da mi dođe da ga predložim za predsjednika.
  • marcio amoroso
    32.3k
    Hvala svima. Neizmjerno sam ponosan na sve vas, a posebno na one koje poznajem osobno :heart:
  • Jaro
    5.6k
    Upuceni, kak ide to sad? Novi statut postaje vazeci nakon kaj ga gradski ured potvrdi ili je odmah takav?
    Mozemo (hehe) pretpostaviti da je i gradu u interesu to sto prije rijesiti...
  • Krizy
    35.9k
    Kad smo kod Lesija, ovo me baš nasmijalo. Ukrao od @vjeko1701

    "Uprava: Ovo je financijski plan.

    Lesi: Kaj, odkud, kako!?



    Par godina ranije

    Mamić: Puni smo ko brod, hej, kaj vas boli k*rac odkud.

    Lesi:
    leonardo-dicaprio-slow-clapping-kl5ryfr57j91fmfg.gif"
  • Maki17
    174
    Mene zanima kako to sada ide sa učlanjenjem u klub, da li i dalje ostaju povjerenici kojima će se gledati koliko je tko učlanio članova ili
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.