• NitkoBitan
    11.7k
    Za odigrani listic od 5 eura u odredenim poslovnicama PSK se moze dobit besplatna ulaznica (kupon) za zapad dolje.

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=683045923918746&substory_index=683490093874329&id=100066400343991
  • marcio amoroso
    31.9k
    90deda

    Nažalost samo još jedan dokaz da Dinamo zanima samo 3, 4 tisuće ljudi. Razloga je milijun, ali je ovo činjenica.

    Da Dinamo igra ligu prvaka u jebenom Beču, Milanu ili Pragu sada bi tema gorila i tražile bi se veze i vezice da se dođe do karte.

    Za Rudeš, a nije za Rudeš, nego za Dinamo ljude boli ona stvar. Tužno, ali istinito.
  • Georg Koch
    3.3k
    Fascinantno i gotovo.
    Da ce tovara bit dan prije, po istim uvijetima, u nasem gradu, puno, puno vise. Dno dna.
    I banirajte me ako to nisam smio pisati, ali ima li ovo ikakvog smisla.
    I molim lijepo unaprijed bez obrazlozenja kako je ovo za njih povijesna sezona, maksimalna euforija, kako ih masa zivi u zagrebu, studenata i svega?!?
    Nemojmo biti smijesni, recimo bez ikakvih izlika da je ovo jedno veliko dno dna.
  • bluepower86
    711


    Sta je toliko fascinantno sto ce bit 4,5 tisuca ljudi u Kranjci a bore se za naslov prvaka nakon 20godina.Bilo ih je toliko i prije 20godina i sad ce.Slicna stvar kad nas je prije 2 sezone toliko islo u Sibenik.
  • masacusec
    3k
    Zaključimo temu s priznanjem da ovih govana dolje i pratitelja njihovog govnarskog kluba ima više od nas… I ok, mogu/možemo živjeti s tom činjenicom!
    Bolje 1 pravi nego li 10 krivih!
    Ajmo dalje!
  • Georg Koch
    3.3k
    ne oprosti, nije fascinantno to da ce njih biti vise nego nas u nasem gradu.
    Jako logican slijed dogadjaja.
  • bluepower86
    711


    To sto ce ih toliko doci na utakmicu ne znaci da ih ima vise nego Dinamovaca u Zagrebu.Pretjerujete s iscudavanjem,punit ce stadione do kraja sezone jer love naslov nakon 20godina.
  • Georg Koch
    3.3k
    pa nitko ni ne kaze da ih ima vise nego dinamovaca u ZG-u.
    Tek bi to bila pobjeda :rofl:
  • IstokKa96
    556
    Lovimo i mi naslov...je nakon godine dana, al naslov je naslov... :wink:
  • Dalmatinec
    562
    Možete pričati što god oćete, BOJKOT je najveći krivac današnjeg stanja koje ipak ide na bolje u odnosu na koju godinu prije, ali jako sporo. Zašto? Stariji su još stariji, ne dolaze na tribinu, mlađi se nisu regrutirali, a klub vodi katastrofalnu politiku privlačenja mlađarije, a cca u dobi od 7 do 13 godina se postaje vatreni navijač nekog kluba. Da, navijanje za voljeni klub je nešto iracionalno kako tada tako do kraja života. Samo se ta ljubav gradi isključivo tih ranih godina. Oni doli mogu napuniti Poljud isključivo s osnovnoškolcima. Nećete mi valjda reći da u Zagrebu nema navijača Dinama, generacijskih? Ima. Ali tu doli svi pričaju o tom nogometu i tako to mora biti. Jest da isključivo imaju taj nogomet i da je postalo i politika, ali i drugi europski gradovi imaju ponuditi puno više različitog sadržaja nego li zagreb pa opet imaju pune stadione. Ja sam na nekoj temi rekao što vam je gori činiti, ali vama je to filozofiranje. A dobro, neka vam bude. Ja sam svjedok kako to ljudi na moru rade za svoj klub i sve ih je više.
  • nemapredaje
    1.9k


    A prije bojkota su bile pune tribine?
  • Dalmatinec
    562

    Svakako da je bilo bolje. Tad govorimo o 2010. Tad ili godinu prije je krenuo pad gledatelja.
  • Juznjak
    2.9k

    Najveći krivac je nezainteresiranost ljudi za Dinamo koja se širi puno brže od zainteresiranosti. Osim u slučaju kad ta zainteresiranost stvarno bude ogromna pa se događa ovo što se događa u Hajduku, puni stadioni i super podrška gdje god da igraju i kad god da igraju.
    Osim toga, što se tiče ovog slučaja iz Kranjče, općenito ti ljudi koji kupuju kartu za zapad su debili i zapravo samo glume da su neki Torcidaši ili ne znam ni ja što sve ne. I onda kad se nešto dogodi, budu takve plačipičke i zovu mamu, tatu, policiju i sve oko sebe. Nijedan imalo normalan navijač ne ide na zapad u Kranjči. Pito sam baš svoje prijatelje jel idu i oni mi odgovore nešto u smislu jesam li normalan, prebit će ih netko i općenito se već od prošle godine uvukao ogromni strah od Boysa u njih i jedino idu preko ljeta na utakmice na Poljudu. Oni znaju da nema zivkanja ikoga kad popušiš batine i da se imaš sakrit onda negdje jer ćeš samo opet dobit ako budeš glumio facu. Ne znam samo kako sve ove “navijačke” stranice nije sram objavit da je netko prebijen ili što već. Njih tamo “bezbroj” velikih hajdukovaca pa dopuste da trojica prebiju lika. Strašni su, nema što. Samo ih treba tuć i ne dat im disat po Zagrebu, netko će od tovara shvatit ranije da nema zajebancije a netko kasnije. Netko na lakši, a netko na teži način. Ono što je Riot napisao upravo tako treba bit, svakoj budali koja se nađe treba isparat kartu, još ispadamo i predobri tako :rofl: . Vrijedi za njih onaj hashtag #bitcetogajos
  • Dalmatinec
    562

    Ne znam, nisam za nasilje, samo po sebi, i zbog razloga što to nikako neće privući one normalne navijače na tribine Maksimira. Mi se borimo za te ljude, pa makar bili povremeni gledatelji, ali neka ih ima. To su oni, kako ih sociologija naziva, trend navijači. Takvih ima svugdje na svijetu pa bi ih trebalo biti i na Maksimiru. Ne borimo se mi za nove bojse već za ljudi na trenutnom Zapadu, gore i dolje, di će doći obitelji s djecom, a ta djeca će jednom postati i/il bojsi i/li gledatelji na Zapadu ili nekom novom Istoku.
  • Juznjak
    2.9k

    Nasiljem rješavaš probleme s onima koji isto tako misle da bi se problem trebao riješiti nasiljem. Takvih je možda i puno više kod njih, jer svaka budala želi sve najgore Dinamu i navijačima Dinama i to javno objavljuju svako malo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.