• 19hrvat86
    24
    Ali što me najviše nervira je to da kako tovarima nesmeta loš stadion i ružno vrijeme pa mogu napuniti Kranjču
  • jedan u nizu
    6.1k

    dosta vise o tovarima i njihovim punjenjima kranjce i sl.
    Njih pere euforija, imaju priliku osvojiti titulu nakon 18 godina. Njima je vaznije da ih ima vise u kranjci od nas, nego da hajduk osvoji sva 3 boda, to sam siguran.
    Jedino u cemu su bolji od nas zadnjih 20 god su posjete . I to iskljucivo zadnjih par godina. To ih nabrijava, i to ce raditi i dalje jer je jedina stvar koju nam mogu trljati na nos.

    btw. kolike su njihove posjete bile na kranjci ili nekom drugom stadionu prije vise od 5 godina? ili prije 10 godina?
  • Filip 91
    539
    3.000 plafon.
  • zagr
    505
    nek govori ko kaj oce ali iste temperature budu i na Rudešu i na Hajduku , samo ce na hajduku bit 5 puta više ljudi, oni koji nemogu doć razumijem ih, al da nemože doć bar 5 soma ljudi i smrznut se radi Dinama na "malom" Rudešu, ali ne buraz ipak je derbi kuiš sve će gorit, kad krenemo tovare vrijeđat kuiš buraz...
  • IstokKa96
    557
    Derbi na Maksimiru je najgora tekma HNL-a.
    Rudes > derbi
  • seljak86
    2.4k
    Kaj se tresete, bit će nas 7000
  • Rakovica1986
    537
    nebitno je što su tovari. Ako bilo koji klub u našem gradu dan prije naše utakmice pogleda više ljudi na stadionu to je poraz za sve nas. Dugo se nije dizalo na noge, bar ja nisam to tako vidio. Mislim da je vrijeme za to, pa makar hodali u korteu sa Kvatrića kao onaj put s Trga do Cibone.
  • Nino Bule
    11.5k
    O tovarima se ne prica na ovoj temi ili bilo kojoj drugoj temi osim temama: 1. HNL, i "NISMO ISTI", molim da se to poštuje, hvala
  • Keyser Soze
    8.1k
    Nadam se da nikad više nitko na forumu neće spomenuti neke ankete o milijunskom broju dinamovih navijača, ti navijaju za Dinamo kao i ja za Real Madrid. Oni koji dođu na Rudeš su navijači Dinama, ostali su pozeri.
  • miro
    3.2k
    i, jesi uzeo kartu za Kranjču u petak? Još si uzmeš za Jug 17.12. i to je to do sljedeće godine
  • 19hrvat86
    24
    redovan sam na Maksimiru
  • zagr
    505
    kolko je prodano karti zasad?
  • Dalmatinec
    584

    Gledam na stranici, isti sektori su i dalje zaplavljeni.
  • Salva
    2.3k
    O Bože :death:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.