• zagr
    505
    došli smo na točno 700 prodanih karti
  • Purger
    360
    Ako kupim dvije karte za sjever, jednu za sebe i jednu za frenda, hoće li mi onda to isprintat oni na karatani ili moramo bit prisutni i ja i frend?
  • LM1995
    1.7k
    Ako kupuješ online onda printaš karte sam doma
  • Bosna86
    11.6k
    Koliku bi cijenu stavili za paket ulaznica Rudeš, Balkani, Hajduk? Po meni da stave 30/50 za te 3 utakmice zaradili bi vise para nego ovako pojedinačno
  • deda
    28k
    Prodaja za Rudeš je mizerna do bola.
  • tigric
    152
    a sto drugo ocekivati...
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ako kupim dvije karte za sjever, jednu za sebe i jednu za frenda, hoće li mi onda to isprintat oni na karatani ili moramo bit prisutni i ja i frend?Purger

    da, odnesi na karatanu i tamo ti isprintaju u prave karte. Ja sam to već radio jer želim sačuvat karte i skupljam ih.

    Treba im onaj barcod i to je sve, bude gotovo za minutu dvije
  • Purger
    360

    A jel mogu ja sam isprintat kartu za svog frenda na karatani, ili će tražit njegovu osobnu jel znaš to možda?
  • dinamo u srcu
    1.3k
    A jel mogu ja sam isprintat kartu za svog frenda na karatani, ili će tražit njegovu osobnu jel znaš to moždaPurger

    Mislim da neće, jer je karta već kupljena i on ili ona uzima barcod i printa tu kartu sa tim imenom i barcodom u drugačijem/pravom obliku.
    Ako misliš da ćeš imat četiri karte umjesto dvije, mislim da nećeš jer to su iste karte sa istim barcodom i čitač na ulazu ti neće očitat dva puta dvije karte sa istim barcodom.

    A ako nisi siguran da će ti dat isprintat kartu jer karta nije na tvoje ime, nek ti prijatelj pošalje sliku osobne na whatsapp pa im pokažeš i to je to.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ni ne trude se nasi napravit pricu.. Bjezi nam Hajduk, imperativ ovo ono, trebamo vasu podrsku.. ili jos spojis karte u paket..
  • Salva
    2.3k
    Kad ćemo se mobilizirat ako ne sad. Koliko me boli i živcira pasivnost Dinamovih navijača, prestrašno. A ni marketing nam ne ide u prilog.

    Nadam se da će se barem grupa kvalitetno oglasiti oko utakmice. Recite šta god želite, stavite u nepopularna mišljenja, ali je SRAMOTA da u ovakvom trenutku mi nećemo imati barem 7000 ljudi na Rudešu.

    Prognoziram 4.5k.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Prognoziram 4.5k.Salva

    I to je optimistično.
  • deda
    28k
    S obzirom na potražnju jučer i danas sve iznad 2.000 će biti senzacija.
  • 19hrvat86
    24
    navalit ce ljudi u 16:55 u subotu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.