• Juznjak
    2.9k
    Nikad ne bih prihvatio poziv na ove nekakve proslave u sklopu kojih se igra prijateljska utakmica na nekoj oranici. Sve to treba odjebat, a ima dovoljno ekipa u okruženju s kojima se mogu igrat kvalitetnije pripremne utakmice na normalnom terenu. Nek igraju s juniorima, dobro dođe i jednima i drugima.
  • Dudu9
    422
    Pa stalno se piše kako se treba približiti navijačima po tvome zapravo bi odjeb takve klubove i navijače koji jedva čekaju da im Dinamo dode, ako pišeš da idu igrat na oranicama pa di je Šutalo sjebo nogu nego na HNL "travnjacima"
  • Infinity
    15.2k
    Pa i nije bas oranica

    gjm9f8trhv698ggn.jpg
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ne vidim problem, samo na teren ne saljes rizicne igrace i odmah se naglasi da je prijateljska i da ako se krene u kost da vise necemo dolazit.
    Dinamo treba i mora radit sa navijacima diljem Hrvatske jer je nacionalni klub i jer mu tu lezi proslost, sadasnjost i buducnost.
  • Jaro
    5.4k


    nogometasi danas su, nebum rekao kaj...
  • Georg Koch
    3.3k
    Nepopularno misljenje:
    Mi smo optimisticniji od navijaca hajduka, pa i njihovog trenera pok.Cire, koji je zazivao Liverpool a isprasio ga Debrecen.
    I dalje smo neumorni i nadamo se Kramaricu, mozda Modricu, Smolcicu i sl., a jedino sto je bilo po medijima je Hodza iz Belupa i slicni.
    Zivio optimizam :starstruck: :grin:
    Mada nije ni to lose, davno su rekli "masta je blago siromaha"
  • Blue98
    722
    Pjaca je precijenjen i ne trebamo ga dovodit na zimu
  • Klenx
    4.1k
    U prijelaznom roku će se potrošiti dosta milijuna, međutim to će biti kombinacija rikverca za Međugorje u tercetu Jakirović - Peras - Glavonja sa poluigračima Brodić, Hoxha, Miličević, itd.
  • OsamŠest
    2.5k


    Odgovara li to CVu našeg trenera? Mislim da ne..
  • mali M
    3.3k
    međutim to će biti kombinacija rikverca za Međugorje u tercetu Jakirović - Peras - Glavonja sa poluigračima Brodić, Hoxha, Miličević, itd.Klenx

    jednako tako slobodno napiši i Selahi i Čokaj i slični poluproizvodi...
  • Klenx
    4.1k
    I drugo nepopularno mišljenje moje.

    Kombinacija Jakirović SD + sadašnja retardirana uprava će nas zakucati za idućih 10 godina u prosjećnost ranga bitke za prolaz grupe u konferencijskoj ligi.
  • xavier
    11.1k
    Jakirović SDKlenx

    Meni nije uopće jasno otkud te priče. Čime je on točno zaslužio biti u tim kombinacijama? Mislim ono...odradio si loš posao kao trener, ok, pokazao si se pa ajmo ti dati još dodatnih ovlasti :eyes:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Očigledno je da ne traže sportskog direktora, a kako Jakirović malo malo trabunja o tome da traže igrače očigledno je on taj koji će slagati roster.

    Kada izgubi još par utakmica reći će da preuzima odgovornost, a okriviti Sučića, Vidovića itd i tako se spasiti do zime i shoppinga.
  • xavier
    11.1k


    A upravi paše jer kad opet neće valjati, onda će moći reći "pa nije to do nas, čuli ste Sergeja da bira igrače".
  • Mali dioničar
    14k
    upravi paše jer kad opet neće valjati, onda će moći reći "pa nije to do nas, čuli ste Sergeja da bira igrače".xavier

    To je onaj trik kad me žena pošalje u dućan i veli da ja odaberem kruh i kupim ga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.