• Armagedon13
    958
    Sad se sjetih Jakira i tetovaže
  • Droljo
    4.8k
    protiv OriolikaMali Zeus

    Pa jel ne trebamo tek igrati sa njima?
  • Jurki
    8.4k
    s njima smo igrali prijateljsku.. tek trebamo igrati u kupu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    hahahah bravo, kakav populist majku ti jebem, Jakir i Pernar su na istim tabletama izgleda. Razlika je što Pernar priča engleski a za Jakira nisam siguran
  • Mlađi referent
    10.4k
    Je al imao je protiv Oriolika problem u duelu. Kuiš.Mali Zeus

    Inače Tibor u Eredivise u dvije sezone kojima je bio standardan
    Sezona 20/21 - 5.0 duela po tekmi, 61% uspješnost
    Sezona 21/22 - 3.8 duela po tekmi, 54% uspješnost

    Kaj bi dao da nam je njegova duel igra barem petnaesti problem u klubu trenutno. :lol:
  • Olmic
    2.7k
    Jakir ostaje
  • Orc123
    5k

    Nemoguce, bas me ovo sad iznenadilo...
  • Blue Austrian
    337
    Ne znam, on mi se cini dio velikog Problema, a na glavni Krivac. Kao sto je bio Biscan.
  • Noel
    4k
    Uprava odlazi, Jakirovicu odlazi!
  • mali M
    3.3k
    Jakir ostajeOlmic
    Ma jasno je to svima.. ma nemam ni ja ništa protiv da i kariijeru ovdje završi i dočeka penziju, ali daj brate mili promjeni nešto. Ne valja ti ova postava momčadi.. promjeni formaciju, stavi igrače na prirodne pozicije.. NEŠTO napravi barem.. nisam ni ja za ludo smjenjivanje svakih 2 mjeseca, ali moraš nešto naprativiti da imam argument zašto te ostavljam! Tom logikom "nisam si ja birao igrače", onda nebi trenera imalo 99% klubova jer nije baš prečesto da si trener sam bira igrače.. Imaš šta imaš, pokaži da si baja i trener.. pregrizi govno na Mihi i svima daj ispočetka pozicije. Zna se tko su desni bekovi, zna se ko su lijevi bekovi, zna se ko su vezni i zna se ko su napadači. Krila nemaš kralju odustani više od te formacije... Ovaj Jakir ne da mlati mrtvog magarca sa taktikom nego je već napravio fosil od njega!
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    njemu se klupa trese svakim satom a kamoli utakmicom, ne zelim uopce razmisljat sto ce bit ako izgubimo od lokomotive.
  • miro
    3.1k


    ako odigramo neriješeno ili izgubimo od Lokomotive, Jakir će ponuditi ostavku, koja će naravno biti odbijena
  • Šteco
    530
    Meni je zanimljivo kaj se često spominje kao argument "nije birao igrače". Kao da ijedan trener u HNL-u bira igrače. Dobije ono kaj mu sportski sektor dostavi, a na njemu je da izvuče maksimum. Jer, s jedne strane nećemo trenera/SD u jednom, ali ako trener ne bira igrače, onda ima i alibi, nek nas trpaju svi, nek nas trpa Gorica kojoj je trener birao igrače, nek na trpa Balkani kojem je trener birao igrače, nek nas trpaju svi, jer svima treneri biraju igrače, zato su svi drugi treneri uspješniji.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Evo piše novinar sad na indexu da će opet biti promjena u sastavu za tekmu s lokosima i da je Bernauer vjerojatno odigrao zadnje minute u Dinamu. Nadam se da su to samo novinarske pretpostavke i da ga neće Jakir skroz prekrižit kao Mykhu. Zanimljivo da još nigdje nisam vidio naslove kako su Kulenović,Marin ili Menalo "vjerojatno odigrali zadnje minute za Dinamo".
  • marcio amoroso
    32k
    Bernauer je jučer složio jedinu opasnu akciju u cijeloj tekmi. Ona dubinska lopta Mohi ako se ne sjećate. Ako prekriži Bernauera nek se jebe zajedno sa Perićem!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.