• Hipo
    406
    na kraju krajeva je najbolje da ovaj gnk ne gradi nista. inace ce biti "da nije mamica ne bi imali ovakav stadion"agramZ

    da nije mamića već bi imali normalan stadion.

    Al lopovluk se u ovoj državi cijeni.
  • agramZ
    2.2k
    ma vjerojatno i da slobodan Dinamo izgradi stadion opet bi bilo nekih koji bi to sve povezali s mamicem i da je on nekako s nekim svojim novcem zasluzan.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa naravno, da nije bilo njega, danas bi DInamo bio ispod Hajduka a stadion bi bio samo san.
  • Infinity
    15.1k
    Stadion od recimo 15k mjesta samo za ove iz Zagreba. Šta je s ostalima. Ovi iz Zagreba se uvijek nekako docepaju karte kako ce ovaj iz Slavonije,Hercegovine ili Dubrovnika.Sorry amigo mi pravili prema broju gledatelja u Hnl-u. Nije to ferMarkelo

    Imas online prodaju ulaznica u kojoj je jednako lako/tesko kupiti meni iz Bosne, nekom drugom iz Dubrovnika, trecem iz Frankfurta ili cetvrtom iz Zagreba. U idealnom scenariju gdje server ne pada mi bi online mogli razgrabiti ulaznice za sat vremena pa bi onaj iz Zagreba sto ceka od sest ujutro na ticket pointu ostao bez ulaznice.

    Ne pravite se neznalicama. Ulaznice se nikad nisu prodale u dan, dva. Ako toliko zelis ici onda ju kupis prvi dan. Ako se nesto omakne ulaznica se moze vratiti dobijes novac nazad.
  • platini
    230
    Put kosta a ne ulaznica. Nece ti ljudi iz Hercegovine ili Slavonije gdje je prosjecna placa 3000 svakog vikenda dolaziti u Zagreb na utakmicu. Ko ce im napripraviti toliko novca? Doci ce par puta godisnje i to je to
  • The Undertaker
    3.9k
    Od kibi dabi priča nema koristi. Tu smo gdje jesmo. Dinamu treba stadion i točka. Neko većinsko mišljenje je da je to 25-30000 i slažem se s time. Trenutno nam ne treba toliki ali stadion se gradi za sljedećih 30 godina a na njemu će igrati i reprezentacija. Uvjeren sam da stadion na lokaciji Maksimir može biti, u najmanju ruku, samoodrživ ako ne i profitabilan.
  • deda
    27.3k
    Lovro je dobro rekao. Zagrebu trebaju dva stadiona. Jedan od 8-10 i Dinamov od 20-25. Ukoliko bi se radio 30 mora ići obavezno na dvije etaže
  • Hipo
    406
    Dinamov od 20-25. Ukoliko bi se radio 30 mora ići obavezno na dvije etažededa

    Nikako 2 etaže.
    Rapidov ima 28 tisuća a nema etaže.

    i nema ulaze na navijačkoj tribini.
    Kad su radili projekt pitali su navijačku grupu kakvu tribinu žele.
    92ltsdvv1g2bf7t0.jpg
  • agramZ
    2.2k
    tu jos nije bila dovrsena. ovako izgleda gotova.

    phpet084hsvr1e5k.jpg
  • xavier
    11.1k
    Nikako 2 etaže.
    Rapidov ima 28 tisuća a nema etaže.
    Hipo

    Slažem se, ni ja nisam za etaže.

    Znam da etaže neki zagovaraju kako bi se za HNL u prodaju puštao samo donji prsten, ali moram priznati da ne vidim što to mijenja na stvari. Ako imaš 5.000 ljudi na stadionu za 28.000, i dalje je to 23.000 praznih sjedalica, bez obzira bile one na dvije etaže ili sve na jednoj.

    Ali zato pun stadion izgleda puno bolje kad je sve jedna etaža.
  • SAS1987
    13.2k
    Ja sam nekako siguran da ce biti stadion vise manje kopija rapidovog sto je odlično. I sam stadion i kapacitet.

    Malo offtopic ali.. Do 1.10 bi trebala biti potvrda suđenju (neka me netko popravi ako rok nije 1.10) i tada ocekujem veliku ofenzivu dtsm prema upravi koja če se vjerovatno počela malo po malo urusavati. Nadam se da to nece utjecati na gradnju stadiona.
  • bezvangori
    174
    Lovro je dobro rekao. Zagrebu trebaju dva stadiona. Jedan od 8-10 i Dinamov od 20-25. Ukoliko bi se radio 30 mora ići obavezno na dvije etažededa

    Za koga ovaj od 8-10? Je li to renovacija Kranjče?
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Ni sam nemam pojma ima li ikakve veze s novim stadionom ali zadnjih tjedan dana su bageri na Sveticama
  • reziser
    6.2k

    Vidio i ja. Nešto se radi ali nitko ne zna što.
    Odvoze se kamioni zemlje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.